Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Powitanie na JERKBAIT.pl


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2675 odpowiedzi w tym temacie

#681 OFFLINE   kubaS 1

kubaS 1

    ks-lurebaits

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3025 postów
  • LokalizacjaTarnobrzeg
  • Imię:Kuba

Napisano 17 kwiecień 2012 - 15:28

Dzięki czekam na foty. Wygląd wobków nie jest ważny, ważne że ryby biorą na nie
Pozdrawiam Kuba.

#682 OFFLINE   xyzzvpc

xyzzvpc

    Zaawansowany

  • Oczekujący na akcept
  • PipPipPip
  • 1558 postów
  • Imię:Paweł

Napisano 20 kwiecień 2012 - 09:27

Witam wszystkich!



#683 OFFLINE   Garbus

Garbus

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 9 postów
  • Imię:Paweł

Napisano 20 kwiecień 2012 - 11:12

Witam wszystkich

#684 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Napisano 20 kwiecień 2012 - 14:23

Witam wszystkich

#685 OFFLINE   markmark3

markmark3

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 6 postów
  • LokalizacjaLondon

Napisano 23 kwiecień 2012 - 20:57

Witam Wszystkich Kolegów po kiju ! Mam na imię Marek i jestem wędkoholikiem :D od prawie 30 lat.pierwszy wypad zaliczylem z tatą mając 5 lat-złowiłem na kij z leszczyny kiełbika około 10 cm..i tak po dzisiejszy dzień pielęgnuję tę miłość.. Kij z leszczyny co prawda zmainenilem na spinningi i kije morskie, ale zdaza mi sie sentymentalny wypad ze splawikiem za plotką choc żadko.Najczęsciej łowię Ryby w Wielkiej Brytanii w rzekach i morzu,w Polsce niestety żadko choc kartę systematycznie co roku opłacam.. Wypady najczęsciej za sandaczem i szczupakiem -Turawa Brzeg Dolny, Odra i zalew Szałe koło Kalisza.. Pare dni temu Wruciłem z Wyprawy zycia- Na rzece Ebro.. I tam złowiłem na trolling dwa Sumy olbrzymy 210 cm i 225 cm :D to jak narazie najowocniejszy i NAJ wypad na ryby jaki zaliczyłem w swoim życiu

Załączone pliki



#686 OFFLINE   markmark3

markmark3

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 6 postów
  • LokalizacjaLondon

Napisano 23 kwiecień 2012 - 20:59

Witam Wszystkich Kolegów po kiju ! Mam na imię Marek i jestem wędkoholikiem :D od prawie 30 lat.pierwszy wypad zaliczylem z tatą mając 5 lat-złowiłem na kij z leszczyny kiełbika około 10 cm..i tak po dzisiejszy dzień pielęgnuję tę miłość.. Kij z leszczyny co prawda zmainenilem na spinningi i kije morskie, ale zdaza mi sie sentymentalny wypad ze spławikiem za pł otką choc żadko.Najczęsciej łowię Ryby w Wielkiej Brytanii w rzekach i morzu,w Polsce niestety żadko choc kartę systematycznie co roku opłacam.. Wypady najczęsciej za sandaczem i szczupakiem -Turawa Brzeg Dolny, Odra i zalew Szałe koło Kalisza.. Pare dni temu Wruciłem z Wyprawy zycia- Na rzece Ebro.. I tam złowiłem na trolling dwa Sumy olbrzymy 210 cm i 225 cm :D to jak narazie najowocniejszy i NAJ wypad na ryby jaki zaliczyłem w swoim życiu

#687 OFFLINE   pmiszk1

pmiszk1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 876 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Paweł

Napisano 24 kwiecień 2012 - 11:42

Witam wszystkich!
Mam na imie Pawel. Jestem ze stolicy ziemniaka - Poznania :D. Lowie od dziecka, glownie jeziora oraz rzeki (Dobrzyca). Od zeszlego roku probuje swych sil na Warcie. Dodatkowo jestem fanem dobrego sprzetu (a kto z nas nie jest)
WITAJCIE!! :D

#688 OFFLINE   Krzychu.K

Krzychu.K

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 10 postów
  • LokalizacjaWschód

Napisano 26 kwiecień 2012 - 12:15

Witam wszystkich :D
Jestem nowy i chciałbym się przywitać.. to na tyle

Pozdrawiam

#689 OFFLINE   Mateusz

Mateusz

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 25 postów
  • LokalizacjaKetrzyn

Napisano 26 kwiecień 2012 - 19:35

Witam wszystkich



#690 OFFLINE   zawijan

zawijan

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 32 postów
  • LokalizacjaZach.Pom.

Napisano 03 maj 2012 - 01:28

Jako że jest to mój pierwszy post na tym forum chciałbym wszystkich serdecznie powitać,mam na imię Robert pochodzę z pomorza zachodniego,moja pasja to głównie spin i rybki łososiowate,które łowię od blisko dwudziestu lat.

#691 OFFLINE   Robert Waradzyn

Robert Waradzyn

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 03 maj 2012 - 09:46

Witam wszystkich. To mój pierwszy wpis na forum.
Pozdrowienia z Krakowa.

#692 OFFLINE   Lukas 24

Lukas 24

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 158 postów

Napisano 05 maj 2012 - 11:51

Witam!Na imię mam Łukasz , mam 34 lata i mieszkam 7 km od Tarnowa.Ryby łowię różnymi metodami od dziecka a metodą nr.1 jest dla mnie aktualnie spinning.Łowię głównie na rzece Dunajec i pobliskich wyrobiskach.Ulubiona ryba to szczupak,boleń,okoń i kleń.Nad wodą cenię sobie spokój dlatego staram się łowic z dala od innych wędkarzy. Jestem wrogiem mięsiarzy,sam 99% ryb wypuszczam.Pozdrawiam!

#693 OFFLINE   erni

erni

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 49 postów

Napisano 08 maj 2012 - 21:05

Witam wszystkich wielbicieli rybek :D
Bardzo ciekawe forum, dużo istotnych rzeczy dowiedziałem się tutaj i postanowiłam dołączyć do Waszego grona :D
Erni

#694 OFFLINE   furgon

furgon

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaZawiercie

Napisano 09 maj 2012 - 11:36

Witam
Mam na imię Michał, mieszkam w Zawierciu i od kilku lat jestem zakochany w wędkarstwie muchowym.
Pozdrawiam

#695 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18654 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 10 maj 2012 - 20:52

Witajcie Koledzy :D zachęcam do aktywnego udziału w życiu portalu, do dzielenia się z innymi forumowiczami wiedzą i doświadczeniem. Polecam również lekturę regulaminów obowiązujących na portalu żeby ustrzec się przed wpadkami :D Pozdrawiam

#696 OFFLINE   maek7

maek7

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 233 postów
  • LokalizacjaŁokurwonowo Zadupne

Napisano 14 maj 2012 - 18:52

Witam wszystkich! Mam 32 lata i fioła na punkcie spina a konkretnie casta. Niezmiernie mi miło że dostąpiłem zaszczytu bycia nowym userem tego zacnego forum. Pozdrawiam wszystkich a w szczególności Tomiego bo to jedyna postać którą znam...póki co...

#697 OFFLINE   and67

and67

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 681 postów
  • LokalizacjaOświęcim Małopolska

Napisano 16 maj 2012 - 16:16

Witamy Nową Hutę :mellow:,też poznałem nie osobiście :mellow:

#698 OFFLINE   ryudo

ryudo

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 43 postów
  • LokalizacjaSokółka

Napisano 16 maj 2012 - 23:35

Witam,

Jestem młodym adeptem wędkarstwa z niewielkiej miejscowości na Podlasiu. Wędkuje odkąd pamiętam, lecz prawdziwego hopla na tym punkcie dostałem jakieś dwa lata temu. Metoda jaka mnie obecnie absorbuje to spinning, choć nie zapominam również o swoich początkach, czyli spławiku.
Już od jakiegoś czasu jestem uczestnikiem tego forum i z tego miejsca dziękuje za kilka cennych wskazówek, które miałem okazje podpatrzeć. Postaram się w miarę swoich możliwości odwdzięczyć, a na pewno być aktywnym członkiem forum. Pozdrawiam

#699 OFFLINE   tomasxt

tomasxt

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1087 postów
  • LokalizacjaStargard
  • Imię:Tomasz

Napisano 18 maj 2012 - 12:03

Cześć wszystkim. Jestem Tomek, mam 25 lat i mieszkam w Stargardzie Szczecińskim. Na forum siedzę już od jakiegoś czasu ale dopiero od dzisiaj mam zamiar czynnie brać udział w życiu forum :D Jak niektórzy koledzy z forum rzeźbie sobie woblerki i jerki, które mam zamiar za jakiś czas wam zaprezentować. Pozdrawiam

#700 OFFLINE   kicek22

kicek22

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 10 postów
  • LokalizacjaKępice

Napisano 21 maj 2012 - 10:00

Witam wszystkich, mam na imię Mateusz mam 26 lat, poławiam od najmłodszych lat jednak większość było to łowienie w rzekach pomorskich na spina lub sztuczną muszkę ale w tym roku pokusiłem się na jeziora do połowów szczupaków.
pozdrawiam





Użytkownicy przeglądający ten temat: 6

0 użytkowników, 6 gości, 0 anonimowych