Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Powitanie na JERKBAIT.pl


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2675 odpowiedzi w tym temacie

#781 OFFLINE   stubek

stubek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 150 postów
  • LokalizacjaSztum
  • Imię:Rafał

Napisano 16 październik 2012 - 22:08

Witam wszystkich mniej lub bardziej zapalonych umiłowanym hobby:) Mam na imie Rafał jestem ze Sztumu woj pomorskie. Łowie praktycznie w woj pomorskim, tj żarnowiec, Martwa Wisła, Wisła, Nogat, Zatoka Gdańska, Drużno itd... Chętnie podziele się swoją długo gromadzona wiedzą na temat metod połowu i sprzetem, a przy okazji licze na poznanie osób które poławiaja na tych wodach co ja, bo razem raźniej:) Jeszcze raz witam serdecznie i mam nadzieje do zobaczenia nad wodą :)

#782 OFFLINE   ptychoo

ptychoo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 592 postów
  • LokalizacjaWąbrzeźno
  • Imię:Krzysztof

Napisano 17 październik 2012 - 12:58

Dzień dobry. Mam na imię Krzysztof. Od pewnego czasu zagladam na to forum jako podglądacz ;) , ale czas skonczyć ze złymi nawykami. Rybki staram się łowić od kilkunastu lat. Najpierw z brzegu, a od paru lat z łódki. Łowie na jeziorach, których mam w swojej okolicy sporo (poj. Brodnickie, Chełmińskie) niekoniecznie rybnych. Mam nadzieję, że będe mógł pomóc młodszym kolegom. :o

#783 OFFLINE   Qba

Qba

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 18 październik 2012 - 08:39

Cześć!
Mam na imię Kuba. Łowię głównie na spinning. Od kilku lat we Wrocławiu, wcześniej na jeziorach w woj. Zachodniopomorskim (okolice Bornego Sulinowa).
Pozdrawiam
Kuba

#784 OFFLINE   pingvinas

pingvinas

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 450 postów
  • LokalizacjaSochaczew
  • Imię:Giedrius

Napisano 20 październik 2012 - 17:48

Witam wszystkich znajomych i nieznajomych!!

#785 OFFLINE   morales

morales

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 293 postów

Napisano 21 październik 2012 - 21:36

Witam wszystkich! Nazywam się Krzysiek. Spinning w ręku od 30 lat.Nastawienie głównie na sandacza, z chęcią dobrania się do wąsatych! Zaporówki Dolnośląskie. Tymczasowo Madryt. Od dwóch lat choroba zwana morską trocią.BAŁT

#786 OFFLINE   FanAtyk

FanAtyk

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 203 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Przemek

Napisano 22 październik 2012 - 22:03

Witam!
Mam na imię Przemek i jestem od jakiegoś czasu "przeglądaczem" Jerkbaita - w końcu postanowiłem się zarejestrować. Jestem z Warszawy dlatego najczęściej łowię na Wiśle, ogólnie od 3 lat jestem zafascynowany rzecznym spinningiem. Mam nadzieję że czasem będzie się czym pochwalić we "wieściach znad wody".
Pozdrawiam

#787 OFFLINE   luk_80

luk_80

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 826 postów
  • Lokalizacja03-980

Napisano 23 październik 2012 - 18:00

Witam wszystkich.

Mam na imię Łukasz. Urodziłem się i mieszkam w Warszawie i tutaj łowię najczęściej. Mam nadzieję na ciekawe dyskusje w przyszłości.

Pozdrawiam

#788 OFFLINE   guma

guma

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 85 postów
  • LokalizacjaPrzemyśl

Napisano 24 październik 2012 - 16:58

Witam wszystkich.
Nazywam się Karol mieszkam w Przemyślu. Wędkuje od 21 lat dotychczas łowiłem prawie wszystkimi metodami w tej chwili od trzech lat tylko spinning zarówno rekreacyjnie jak i próbuje swych sił w zawodach .
Jeżeli chodzi o wody na których łowię to przede wszystkim San oraz okoliczne żwirownie .
Pozdrwaiam Karol.

#789 OFFLINE   Pisarz.......ewski Piotr

Pisarz.......ewski Piotr

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2691 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotr

Napisano 24 październik 2012 - 19:13

Witam brać wędkarską. Mam na imię Piotr i jestem nowy na forum. Pierwszy raz na rybach 1 czerwca 1971r(jak ten czas leci).Od kilku lat tylko spining.Głównie bolek i kleniska. Łowię najczęściej Warszawa i okolice.Cieszę się że znalazłem się w tak ZACNYM GRONIE. Pozdrawim Piotrek.

#790 OFFLINE   robert.bednarczyk

robert.bednarczyk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2064 postów
  • Lokalizacjalubelskie
  • Imię:Robert

Napisano 24 październik 2012 - 22:53

Witam z drobnym spóźnieniem bo już wcześnej pisałem w kilku tematach. Mam na imię Robert - 48 lat (ach ten czas faktycznie leci i co gorsze przyspiesza), mieszkam na przedmieściach Lublina, a do wędkowania wróciłem, z ogromnym zaangażowaniem, po kilkunastu latach (kolejna pasja ku utrapieniu żony). Jestem zafascynowany spiningiem, choć zdarza mi się posiedzieć na pomoście wpatrując się w spławik. Zdołałem już w tym roku wciągnąć w wędkarstwo mojego 15 - letniego syna Pawła - też zdeklarowany wielbiciel spiningu z konkretnymi sukcesami - ostatnio pokazał ojcu jak się łowi szczupaki - w ciągu dwóch godzin cztery , w tym jednen 3,20 kg, a tatuś.......zero. Pozdrawiam Kolegów. RB.

#791 OFFLINE   ryba1981

ryba1981

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 231 postów
  • Imię:Bartek

Napisano 26 październik 2012 - 09:56

Witam na imię Bartek,zaglądam od jakiegoś czasu na forum a teraz postanowiłem się przywitać,

#792 OFFLINE   ch4ron

ch4ron

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 186 postów
  • LokalizacjaLubin/Wrocław
  • Imię:Kacper

Napisano 30 październik 2012 - 16:59

Witam Wszystkich. Od dłuższego czasu przeglądam Wasze forum. Dzisiaj postanowiłem się przywitać. Mam na imię Kacper, w mojej wędkarskiej karierze podejmowałem się różnych metod. Na początku był spławik("glizdowanie ;D"), później wciągnął mnie spinning i byłem częstym gościem Odry w okolicach Ścinawy. Następnie przez trzy lata fascynacja wędkarstwem muchowym, zakupy materiałów, kręcenie much itp, fascynacja jednak powoli wygasa...myśle, że ze względu na odległość do górskich łowisk i niezmotoryzowanie. Od dwóch lat najczęściej łapię za spinning. Ostatnio uganiam się po Wrocławiu za sandaczem, na razie prześladują mnie potwory w rozmiarach nie przekraczających 50cm ;].

#793 ONLINE   skampi

skampi

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 18 postów

Napisano 30 październik 2012 - 18:40

Witam wszystkich Forumowiczów.Od jakiegoś czasu przeglądam Forum postanowiłem w końcu coś napisać.

#794 OFFLINE   Arwanii

Arwanii

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 95 postów
  • LokalizacjaGórny śląsk - Racibórz
  • Imię:Maciej

Napisano 02 listopad 2012 - 20:48

Witam mam na imię Maciej w momęcie pisania 22 latka na karku ;) z reguły zapuszczam przynęty na raciborskich wodach w poszukiwaniu pasiastych kolczaków :lol:

#795 OFFLINE   Wilk_

Wilk_

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 451 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Wilk

Napisano 03 listopad 2012 - 07:11

Witam. Nazywam się Robert Wilk, jestem z Łodzi, głównie spinninguję, łowię również na zestaw castingowy. Pokłóciliśmy się kiedyś na tym forum, ale nie chcę pamiętać o co, chcę by nie pamiętano - by tym razem było wszystko OK. OK? Pozdrawiam Quorum :)

#796 OFFLINE   Lucas

Lucas

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1011 postów
  • LokalizacjaDolina Środkowej Wisły
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Lucas

Napisano 06 listopad 2012 - 22:58

Witam wszystkich bardzo serdecznie, nazywam się Łukasz i interesuję się głównie wędkarstwem sumowym ale i połowych innych ryb na różne matody nie jest mi obce. Pozdrawiam.

#797 OFFLINE   and

and

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 37 postów

Napisano 07 listopad 2012 - 08:59

Witam. Ciosam woblerki i kocham klenie.

#798 OFFLINE   Aries

Aries

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 113 postów
  • Lokalizacjaobok S7
  • Imię:Maciej

Napisano 07 listopad 2012 - 21:10

Dzień dobry
Jestem Maciek, mieszkam w Kielcach. Lubię spining ale jerki mnie aktualnie opanowały.

#799 OFFLINE   Greg66

Greg66

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 46 postów
  • LokalizacjaKielce
  • Imię:Grzegorz

Napisano 08 listopad 2012 - 13:02

Witam wszystkich forumowiczów JERKBAIT.Pl.
Mam na imię Grzegorz mieszkam w Kielcach.
Rybki łowię od kilkunastu lat. Na początku był grunt i spławik od paru lat tylko spining. Na forum zarejestrowałem się wcześniej ale do tej pory tylko podglądałem.
Pozdrawiam wszystkich zapaleńców wędkarstwa i Życzę Połamania Kija.

#800 ONLINE   jarekbialapodl

jarekbialapodl

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 36 postów
  • LokalizacjaBIAŁA PODLASKA
  • Imię:Jarek

Napisano 16 listopad 2012 - 10:13

Witam, łowię na spining na Bugu w rejonie Derła, Pratulina, Zaczopek. Witam wszystkich na jerkbait:)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 6

0 użytkowników, 6 gości, 0 anonimowych