Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Problem z przetwornikiem do lowrance..


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Bolesław

Bolesław

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 547 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 29 sierpień 2021 - 12:35

Mam prośbę.. Potrzebuję dokupić przetwornik do lowrance lms 480, to to samo co stara x125, tylko z gps. Leciwa echosonda, ale bardzo by mi się przydała jako mobilna rezerwa.. Na łodzi na stałe mam elitkę, ale nie chce mi się demontować.. a do tamtej mam cover itd. Tylko uszkodzony przwtwornik. Ktoś wie od czego pasuje ? Od jakich starszych modeli ? A może od nowszych pasuje ? Dawałem kilkukrotnie ogłoszenie o chęci zakupu.. ale bez odzewu.. Pilna.sprawa, gdyż za tydzień jadę nad Solinę, i bez echa ani rusz..

#2 OFFLINE   Maciej_K

Maciej_K

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4702 postów
  • LokalizacjaKrajna

Napisano 29 sierpień 2021 - 13:00

Mam prośbę.. Potrzebuję dokupić przetwornik do lowrance lms 480, to to samo co stara x125, tylko z gps. Leciwa echosonda, ale bardzo by mi się przydała jako mobilna rezerwa.. Na łodzi na stałe mam elitkę, ale nie chce mi się demontować.. a do tamtej mam cover itd. Tylko uszkodzony przwtwornik. Ktoś wie od czego pasuje ? Od jakich starszych modeli ? A może od nowszych pasuje ? Dawałem kilkukrotnie ogłoszenie o chęci zakupu.. ale bez odzewu.. Pilna.sprawa, gdyż za tydzień jadę nad Solinę, i bez echa ani rusz..

HST-WSBL

Amazon.com: Lowrance 000-0106-72 Transom-Mount 83/200 kHz Skimmer Transducer with Built-in Temp, Black : Electronics

na dole strony masz listę kompatybilnych urządzeń, twój ekran też tam jest. 



#3 OFFLINE   Bolesław

Bolesław

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 547 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 29 sierpień 2021 - 13:07

Dzięki.. Czyli od elite 7 hdi nie podejdzie, jak dobrze czytam..😭