Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

abu revo toro 60hs pod wieksze jerki...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   artmio

artmio

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 82 postów
  • Lokalizacjagdansk

Napisano 14 sierpień 2012 - 15:18

No wlasnie zamierzam juz od jakiegos czasu nabyc ten multiplikator poniewaz mam jego mniejsza wersje i calkiem dobrze sie sprawuje no moze poza tym ze lozyska pod szpula byly po sezonie do wymiany ale to ponoc tak sie zdarza teraz dokupilem troche mocniejsza wedke i poszukuje do niej czegos moze w podobnej cenie jak Toro 60hs moze macie jakies propozycje jakie multiplikatory brac pod uwage w przedziale okolo 600-700zl :D z praktycznego punktu widzenia

#2 OFFLINE   Krzysiek_W

Krzysiek_W

    -

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3558 postów

Napisano 14 sierpień 2012 - 15:35

Miałeś w ręku 60tkę? On ma naprawdę szeroką szpulę i jest duży w stosunku do 50tki. Jak tym się rzuca nie wiem, ale szpula jest przepastna. On zdaje się kosztuje więcej niż te 600-700 zł. A może zaryzykuj Lexa 300, z przełożeniem 6,3:1 ? 600 zł z przesyłką, właśnie. Tylko, że byłbyś testerem :unsure: .

#3 OFFLINE   Marvin

Marvin

    mogul

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 1047 postów
  • LokalizacjaLempäälä

Napisano 14 sierpień 2012 - 16:23

Ja z kolei nie miałem w ręku pięćdziesiątki, natomiast Toro 61 trzyma mi się wygodniej niż okrąglaka takiego jak Luna 253 czy ABU C3/4. Jest szeroki, fakt, ale siedzi na kiju całkiem zgrabnie. Jeśli chodzi o rzuty, to uważam, że spisuje się niewiele gorzej niż choćby C4, w zestawie z długim szklakiem do 100 g i 40 lb plecionką ciskałem na zadowalające odległości np. Hermesem :huh:

#4 OFFLINE   PLECIONA

PLECIONA

    Zaawansowany

  • Forumowicz+ bez giełdy
  • PipPipPip
  • 835 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz

Napisano 15 sierpień 2012 - 08:11

Może Curadziak 301E7? Co prawda 870zł, ale to wciąż niski profil.

#5 OFFLINE   artmio

artmio

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 82 postów
  • Lokalizacjagdansk

Napisano 15 sierpień 2012 - 09:46

dzieki za podpowiedzi chyba pozostaje przy ABU jest kilka na Ebay oczywiscie w idealnym stanie :mellow: nawet jeden nowy co z tego bedzie zobaczymy co do Curado to mialem starszy model i przez kilka sezonow spisywal sie znakomicie ale nie wiem co mnie podkusilo i zmienilem na Abu i narazie polowie na te kolowrotki wydaje mi sie ze w tej klasie to te same multiplikatory :D

#6 OFFLINE   MIGOTKA

MIGOTKA

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1197 postów
  • LokalizacjaDal niedaleko Oslo
  • Imię:Marek
  • Nazwisko:szymczak

Napisano 15 sierpień 2012 - 17:34

Mam Toro 61 HS z tym że mam go do łowienia w morzu pilkerami. Łowię nim do okolo 300 gram. Spokojnie daje radę. Jest to już drugi Toro jakiego używam gdyż pierwszego udało mi się utopić razem z kijkiem :(
Piekielnie mocna maszynka




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych