Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Łódź i okolice gdzie na spining?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   erkaer

erkaer

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 05 listopad 2021 - 17:06

Witam,

w tym roku, w zasadzie dopiero jego ostatni kwartał zacząłem przygodę ze spinem i jeszcze do końca nie jestem zorientowany gdzie w okolicach Łodzi szukać drapieżnika.

Mam wykupiony okręg Sieradzki i Skierniewicki i chciałem zapytać Was gdzie powiedzmy w promieniu tych 60-80km warto wybrać się ze spinningiem w końcówce roku.

 

Przy okazji zapytam jeszcze czy są jakieś wody w centralnej Polsce gdzie można będzie od nowego roku wybrać się za pstrągiem.

 

Pozdrawiam



#2 OFFLINE   wicher_dziki_koń

wicher_dziki_koń

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 676 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Mateusz

Napisano 06 listopad 2021 - 22:42

Możesz spróbować w PZW Skierniewice bajorka Rochne i Lisowice niedaleko Brzezin, może Rydwan w drodze na Łowicz, Bzurę. Trzeba jeździć i szukać.

Co do pstrągów kto ma wiedzieć ten wie i takiej informacji tu nie uzyskasz.
  • Maciek Rożniata lubi to

#3 OFFLINE   erkaer

erkaer

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 09 maj 2022 - 11:43

Witam,

 

chciałbym zapytać Was, szczególnie osoby z Łodzi, czy macie wiedzę do kogo należą zbiorniki wodne zaznaczone na zdjęciach.

 

Tzw. piętnastki wiem że pod mazowieckie a cała reszta.

 

Pytam z racji tego że są one na mojej trasie z domu do pracy, a że zawsze jakiś spin jest w aucie to wiadomo można porzucać tylko nie wiem niestety poza wspomnianymi piętnastkami do kogo te wody należą. Czy wszystkie ciurki i zbiorniki z łodzi należą do mazowieckiego? .

 

Pierwsze zdjęcia to okolice ulicy Liściastej, drugie to okolice Łagiewenik

 

Pozdrawiam

Załączone pliki


Użytkownik erkaer edytował ten post 09 maj 2022 - 11:44


#4 OFFLINE   bert64

bert64

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 43 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:O

Napisano 09 maj 2022 - 17:11

Witam,

 

chciałbym zapytać Was, szczególnie osoby z Łodzi, czy macie wiedzę do kogo należą zbiorniki wodne zaznaczone na zdjęciach.

 

Tzw. piętnastki wiem że pod mazowieckie a cała reszta.

 

Pytam z racji tego że są one na mojej trasie z domu do pracy, a że zawsze jakiś spin jest w aucie to wiadomo można porzucać tylko nie wiem niestety poza wspomnianymi piętnastkami do kogo te wody należą. Czy wszystkie ciurki i zbiorniki z łodzi należą do mazowieckiego? .

 

Pierwsze zdjęcia to okolice ulicy Liściastej, drugie to okolice Łagiewenik

 

Pozdrawiam

Zbiorniki przy ul.Liściastej i te w parku to wody OM.Drugie zdjęcie to Krzywie -piętnastki OM i prywatna woda przy stadninie koni.