Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Podziękowania.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Napisano 02 wrzesień 2012 - 15:11

Serdeczne podziękowania dla wszystkich biorących udział w zarybianiu selektami pstrąga potokowego rzeki Kaczawy. W sumie w akcji wzięło udział 12 osób. Wszystko przebiegło sprawnie. Do wody trafiło prawie 1,5 tony pstrągów. Ryby zakupiono ze środków prywatnej firmy budowlanej. Wodom cześć !

#2 OFFLINE   analityk

analityk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1892 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 02 wrzesień 2012 - 17:27

Brawo.

#3 OFFLINE   tomi78

tomi78

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 1188 postów
  • LokalizacjaCieszyn

Napisano 02 wrzesień 2012 - 19:04

Erin a nie lepiej było by podziękować tylko tym kolegom a nie trąbić na całą Polskę że wpuścili świeże mięsko :unsure: .

#4 OFFLINE   Sławek.Sobolewski

Sławek.Sobolewski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2336 postów
  • LokalizacjaWarmia&Mazury, kraina 3000 jezior w dorzeczu Wisły i rzek pobrzeża Bałtyku

Napisano 02 wrzesień 2012 - 19:07

Świetna akcja, aczkolwiek nie jestem pewien czy to dobry pomysł ogłaszać szczegóły na ogólnopolskim forum, myślę, że jeszcze do tego nie dorośliśmy.

#5 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Napisano 02 wrzesień 2012 - 21:43

Mamy nadzieję, że nowe mięsko przystąpi w tym roku do tarła. Taka liczba ryb z pewnością i tak będzie zauważona więc...a nie sądzę by ktoś z Mazur czy innego Pomorza jechał nad Kaczawę po mięso. Chodzi przede wszystkim o porwanie ludzi do coś robienia. Jak oglądałem zdjęcia z sypania tarlisk w lubelskim to jeszcze tli się nadzieja na ludzką normalność pomimo ogólnego niedorośnięcia. Najważniejsze by nasze działania nie zakończyły się jak wrocławsko-strzegomska próba mikrofonu. :unsure: