Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Spining Spro Stream Precision 255 3-18g


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   darek1972

darek1972

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 215 postów
  • LokalizacjaLublin

Napisano 27 marzec 2022 - 14:26

Jak w temacie.Szukam info o tym kijku,może ktoś z Was już łowi nim klenio-jazie?.Pozdrawiam.



#2 OFFLINE   norbertz

norbertz

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 5 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Norbert

Napisano 28 marzec 2022 - 07:30

Łowię wersją 2,85 ale po kilku wypadach mogę szczerze polecić. Wcześniej łowilem Dragonem Flash Slow Lure, ale woblery 3+cm w nurcie już dość mocno go gięły, przy Spro jest większy zapas mocy ale przynetami ok. 2g nadal super rzuca. trochę mała średnica przelotek.
Pytanie gdzie planujesz tym kijem łowić, u mnie akurat Warta/Odra więc bardziej kij do takich zastosowań. Machnąłem pare razy tez wersja 2-12 i wg mnie jest sporo delikatniejsza, zdecydowanie na mniejsze, bardziej spokojne rzeki.
  • darek1972 lubi to

#3 OFFLINE   Predatorhunter

Predatorhunter

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2068 postów
  • LokalizacjaHanau
  • Imię:Kamil

Napisano 05 kwiecień 2022 - 15:16

Jak z wykonaniem kijka? Jest ok czy oczy bolą? Potrzebuję coś na szybko ogarnąć zanim znajdę docelowy kijek.

#4 OFFLINE   norbertz

norbertz

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 5 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Norbert

Napisano 05 kwiecień 2022 - 20:59

W moim egzemplarzu zdecydowanie ok. Wiadomo nie jest to górna półka sprzętu, ale przelotki prosto wklejone, bez żadnych nadlewek lakieru. Uchwyt solidny, nie trzeszczy ani się nie luzuje.
Jedyne co może się nie podobać to ten fragment „korka”. Jest jakby zalany klejem, specyficznie to wyglada ale w niczym nie przeszkadza. Myśle, ze jak nie jest to docelowy kij to swoje zadanie spełni. Ja tez czekałem na nową serie Mikado Progressive, ale nie doczekałem się i czymś trzeba było łowić na przedwiośniu :) a wyszło miłe zaskoczenie na plus.
  • Predatorhunter lubi to