Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Jaki smartwatch?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   MietekK

MietekK

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 231 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Mieczysław
  • Nazwisko:Kołowiecki

Napisano 27 maj 2024 - 07:11

Chciałbym kupić sobie w przystępnej cenie Smartwatch.
Żeby miał pomiar ciśnienia krwi i saturacji etc. Myślałem o zakupie na Ali ale w ogóle się na tym nie znam i nie wiem co wybrać. Tyle tego jest że szok. Może koledzy coś podpowiedzą jak i co korzystnie kupić.

Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka

#2 OFFLINE   Matteoo

Matteoo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 641 postów
  • LokalizacjaElbląg
  • Imię:Robert

Napisano 27 maj 2024 - 12:43

Te ciśnieniomierze w zegarkach to niestety niedokładne nieporozumienie. Puls jeszcze ok, jeżeli go założysz spinką do góry. Ogólnie lepiej kupić jakikolwiek markowy, z najtańszych markowych,a dość dobrych to samsung, huawei. Ogólnie w przystępnej cenie można odkupić galaxy watch3, dla mnie funkcjonalnie najbardziej udany model, wersja bez lte. Z czegoś lepszego to Garmin. Z tanich ale dobrych chińczyków to np. Lemfo. To moja subiektywna ocena, ale tyle jest tego na rynku, a wiele miałem w rękach a i tak promila nie sprawdziłem.

#3 OFFLINE   sslonio

sslonio

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 745 postów
  • LokalizacjaLublin
  • Imię:Tomek

Napisano 27 maj 2024 - 14:11

Zależy ile chcesz wydać i ile dla Ciebie to jest przystępna cena? W tych tańszych to do pomiaru ciśnienia, pulsu i EKG to podchodził bym z baaardzo dużą rezerwą co do ich dokładności i wiarygodności a napewno nie brał tych wyników jak pewniak.  Od tych najtańszych zaczynając to najtańsza i całkiem udana propozycja w tej cenie to opaska Xiaomo Mi Band 8 za ok. 150 PLN . Później drożej bo ok. 400 PLN masz Amazfit lub np. Xiaomi S1 Activ gdzie masz już GPS, odbieranie połączeń, płatności NFC i te aplikacje sportowo - zdrowotne. 

 

Następnie w cenie ok 800 PLN jest Huawei GT2 Pro gdzie te pomiary chyba są trochę dokładniejsze. Następnie powyżej 1000 PLN Samsungi Galaxy Watch 5 Pro lub 6 i na samej górze ustawił bym Garminy, gdzie chyba najbardziej wiarygodne i rozbudowane są te aplikacje sportowe i zdrowotne.

 

Sam osobiście od tygodnia używam Samsunga Galaxy Watch 6 44 mm. Ogólnie spoko zegarek pod warunkiem, że akceptujesz kiepską baterię, która działa w trybie włączonych pomiarów ok. 2 do maksymalnie 2,5 dnia czyli ładujesz go tak jak telefon.

 

W lipcu ma wchodzić Galaxy Watch 7, który podobno będzie mierzył też bezinwazyjnie jeszcze poziom cukru we krwi no i mają tez poprawić pracę baterii. Ja mam też telefon Samsunga i razem z zegarkiem całkiem spoko to chodzi. 



#4 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15615 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 27 maj 2024 - 15:15

Do pomiaru ciśnienia krwi tylko dwa smartwatche się nadają. A wlasciewie jeden - Huawei watch D. Reszta może oprócz Huawei GT3/4 pro (była tam taka funkcja) to zabawki.



#5 OFFLINE   MietekK

MietekK

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 231 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Mieczysław
  • Nazwisko:Kołowiecki

Napisano 03 czerwiec 2024 - 23:39

Poszedłem po taniości.
BlitzWolf BW-AT4. W przedsprzedaży 72 zł. Śmieszne koszta a podobno ma niezłe recenzje. Ciekawe jak w praktyce.


https://ban.ggood.vip/14VAt


Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka

Użytkownik MietekK edytował ten post 03 czerwiec 2024 - 23:41


#6 OFFLINE   lolpol123

lolpol123

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 04 czerwiec 2024 - 15:52

A znacie może jakiś smartwatch wędkarski?


Wysłane z mojego motorola edge 40 przy użyciu Tapatalka
  • MietekK lubi to

#7 OFFLINE   Matteoo

Matteoo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 641 postów
  • LokalizacjaElbląg
  • Imię:Robert

Napisano 04 czerwiec 2024 - 21:57

A znacie może jakiś smartwatch wędkarski?

Kup cokolwiek o wadze powyżej 300 gram, jeżeli jesteś praworęczny i ponosisz go na prawej ręce non stop przez dłuższy czas to później każda wędka z najcięższym kołowrotkiem będzie używana z przyjemnością i w ten sposób odnajdziesz swój zegarek wędkarski. Nie przesadz tylko z wagą zegarka bo stracisz czucie w dłoni i brania nie wyvzujesz 🤣

Wysłane z mojego motorola edge 40 przy użyciu Tapatalka


  • MietekK lubi to

#8 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4912 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 05 czerwiec 2024 - 05:45

Są, są.. również wędkarskie! Jeden z moich młodych znajomych chwalił się niedawno takim właśnie cackiem - jest oddychające, ma nawet mini klimę, zdaje się też mojej starej osobie, że miało to urządzenie również maluteńki wodotrysk, no a najważniejsze - od ręki wskazuje, gdzie aktualnie kupić najlepiej rokującą przynętę. Szukajcie aż znajdziecie.. :)

Aliexpressyzacja definitywnie wyzwala z wszelkich deficytów  :)    


  • popper, Pisarz.......ewski Piotr i MietekK lubią to