Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Pstrągi w Alpach


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Luckyguliver

Luckyguliver

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 982 postów
  • LokalizacjaN17
  • Imię:Remek

Napisano 13 czerwiec 2024 - 01:23

Wszystko wyglada na to, ze zaraz samym poczatkiem wrzesnia jade we Wloskie Alpy w okolice Cortina d'Ampezzo. Glownie spinac sie po gorach ale widzac jakie tam maja rzeki rybek czytaj: pstragow wszelkiej masci, sobie nie odpuszcze  :rolleyes: Pytanie do forumowiczow. Czy ktos ma jakies doswiadczenia z pierwszej reki odnosnie licencji, wielkosci rybek, charakteru rzek, technik oraz czy warto np wziac wodery czy lepiej sobie podarowac? 

 

Z gory dziekuje za pomoc. 


  • Friko i jakub75 lubią to

#2 OFFLINE   matiazay

matiazay

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 121 postów
  • LokalizacjaLublin/Polska
  • Imię:MAti

Napisano wczoraj, 10:58

Dla przykładu w Livingo jest dosyć duży sklep wędkarski (raczej muchy) więc zapewne ryby są ;) będziesz prekursorem z Polski!
My mieliśmy inne rzeczy w głowie niż ryby - a czekając na busa i patrząc w strumyk nic nie było widać.

#3 ONLINE   korol

korol

    Zaawansowany

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPip
  • 2206 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:K

Napisano wczoraj, 13:19

Będę miesiąc wcześniej, jak czas pozwoli, zrobię rozeznanie. Ale nie obiecuję, bardziej nastawiam się na góry itd.



#4 OFFLINE   Mekamil

Mekamil

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2928 postów
  • LokalizacjaZgierz
  • Imię:Kamil

Napisano wczoraj, 13:57

Ja będę druga połowa sierpnia, ale też wspinaczkowo. Rejon Daone - Arco. Tak trochę liczyłem, że ktoś wrzuci jakieś informacje bo też pewnie stanę przed dylematem, czy brać wędki ;)



#5 OFFLINE   keiko

keiko

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 141 postów

Napisano wczoraj, 14:57

Dylemat nie czy brać, tylko ile:)

#6 ONLINE   PePe.

PePe.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1336 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano wczoraj, 16:34

Kiedyś odbiłem z głównej drogi która biegła wzdłuż rzeki Tagliamento bo zobaczyłem fajną rzeczkę pstrągową i po przejechaniu kilkunastu kilometrów zatrzymałem się na piknik i obadać rzeczkę, widziałem ryby ale czy to były pstrągi to nie jestem pewien ale jakieś łososiowe na 100%  :D za dwa tygodnie będę tam w okolicy  przejeżdżał ale pędzę plażować  ;)