Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

St.Croix Avid Walleye ASWS76MLXF2 - wada fabryczna?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Lucky_69

Lucky_69

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 5 postów
  • LokalizacjaLubuskie

Napisano 17 czerwiec 2024 - 08:26

Cześć,

 

Od kilku dni jestem posiadaczem kija St.Croix Avid Walleye ASWS76MLXF2 (2,28m 3,5-10,6g).

 

Ostatnio po wedkowaniu kiedy pakowałem sprzęt zauważyłem coś dziwnego w górnej sekcji wędziska, chodzi o gniazdo do którego wchodzi dolnik. Wygląda to mniej więcej jak na zdjęciu, od wewnątrz biegnie w strone szczytówki równy pasek, równolegle do wędziska, wygląda jakby mata nie była dobrze sklejona lub rozwarstwiona. Zastanawiam się czy to jest normalne i powstało w procesie produkcyjnym czy może jest to wada fabryczna? Niestety nie mam możliwości sprawdzenia i porównania z innymi kijami St.Croix, wędka była kupiona online ale przyszła zabezpieczona w tubie, nie doznała też żadnych urazów mechanicznych z mojej strony. 

 

Patrząc od czoła nie widać żadnego rozwarstwienia, nie jest też wyczuwalne żadne zgrubienie w tym miejscu, wędzisko składa się i rozkłada ładnie, bezproblemowo.

 

Będę wdzieczny za wypowiedź kogoś obeznanego w temacie, bo nie wiem czy powinienem to reklamować czy jestem po prostu przewrażliwiony - kij do najtańszych nie należy, więc wole dmuchać na zimne i reagować od razu.

 

Forum mocno obcięło jakość, poniżej link do zdjęcia w pełnej rozdzielczości:

https://ibb.co/FsYHxcK

 

Załączony plik  IMG_6330_a.JPG   47,55 KB   1 Ilość pobrańZałączony plik  IMG_6324_b.JPG   56,5 KB   1 Ilość pobrań


Użytkownik Lucky_69 edytował ten post 17 czerwiec 2024 - 08:30


#2 OFFLINE   Mekamil

Mekamil

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2935 postów
  • LokalizacjaZgierz
  • Imię:Kamil

Napisano 17 czerwiec 2024 - 10:18

Dużo wędek ma taki mniej lub bardziej widoczny pasek, to początek maty, który przykleja się do mandrela.


  • Friko, Sławek Oppeln Bronikowski i golsyl lubią to

#3 OFFLINE   Lucky_69

Lucky_69

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 5 postów
  • LokalizacjaLubuskie

Napisano 17 czerwiec 2024 - 10:27

Dużo wędek ma taki mniej lub bardziej widoczny pasek, to początek maty, który przykleja się do mandrela.

 

Dzięki piękne za odpowiedź! Nie wiem jak wygląda dokładnie proces produkcyjny, więc wolałem zapytać. 

Pozdrawiam