Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie
WĘDKI

[S] Graphiteleader Veloce, Major Craft Finetail, Atec Crazee Aori stick.



  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ONLINE   Predatorhunter

Predatorhunter

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2071 postów
  • LokalizacjaHanau
  • Imię:Kamil

Napisano 03 lipiec 2024 - 18:38

Witam, 

 

Po Dłuższym namyśle przerzedzam trochę mój sprzęt i wracam do korzeni czyli do Evergreen'a  :)

 

1. Graphiteleader Veloce Neo GLVNC - 632ML

Swietny kijek w super stanie Made in Japan. Kijek opisany poprawnie o bardzo smukłym blanku. Dobry uniwersał pod okonia i pstrąga. Bardzo dobrze sie laduje i super pracuje pod nawet średnimi rybkami. Dubluje mi sie z 2 innymi kijkami dlatego padło na niego. Cena z wysyłką z niemiec 700zl. 

 

2. Major craft Finetail FSX - 822MH

Kijek pod klenia / pstrąga na średnie i duze rzeki. Bardzo ładnie wykonany. Taki typowy Regular Fast o głębokim ugięciu. dobrze trzyma rybę i sprawia ogromna frajdę podczas holu. wyjechało na niego sporo kleni 50+ jakieś Brzany ale tez i sporo Pstrągów. Moj ulubiony spin aczkolwiek musiał ustąpić miejsca dłuższemu i troszkę mocniejszemu Everkowi. Lekka ryska na drewnianym insercie i powierzchniowe otarcie na blanku które pewnie po lekkim podgrzaniu zniknie. Na fore grip ukruszył sie kawałek korka a raczej szpachli. Jestem jedynym właścicielem i sprowadziłem ten kijek sam z japoni za ok 1150zl. 

Cena jaka mnie satysfakcjonuje to 800zl z przesyłką z niemiec. 

 

3. A-TEC Crazee Eging S862M Aori Stick 

Moj uniwersał na rzekę i nie duze zaporowki z brzegu. Kijki Eging to nie typowe Jigowki ale tez nie typowe kijki pod wobka, sa takie wypośrodkowane ale bardzo czule. Używałem tego kijka do Texasa i caroliny, do Opadu ale tez do łowienia na smukłe wobki 8 - 12cczyli poprawnie opisane jako 7 -25gr. Pod ryba gnie sie niemalże ze parabolicznie ale przy pracy z guma jest bardziej szczytowy. Prawdziwy uniwersał ubrany w fuji. Dolna Pianka ma lekkie zadrapanie od wkładania i wyciągania z Bakkanu. Do tego lakier zaczął sie już po kilku pierwszych wypadach luszczcyc ale w niczym to nie przeszkadza. Idealny kijek dla Początkującego albo dla kogoś kto nie lubi nosić ze sobą kilka kjkow nad woda. Jestem pierwszym właścicielem. Kijek kosztował mnie 675zl i oddam go za 350zl z wysyłką z niemiec w Cenie. 

 

W razie pytań piszcie śmiało a jakby ktoś dodatkowe fotki, filmiki itd. to najlepiej przez Whatsapp. 

 

Pozdrawiam serdecznie

 

Kamil

 

 

Załączone pliki



#2 ONLINE   endriu24

endriu24

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 435 postów
  • LokalizacjaJELENIA GÓRA

Napisano 04 lipiec 2024 - 11:21

Rezerwacja velocze do czasu odpowiedzi na priv
  • Predatorhunter lubi to

#3 ONLINE   Predatorhunter

Predatorhunter

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2071 postów
  • LokalizacjaHanau
  • Imię:Kamil

Napisano 04 lipiec 2024 - 17:08

Rezerwacja dla kolegi @endriu24. Odpowiedz tez już poszła.



#4 OFFLINE   Luckyguliver

Luckyguliver

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 984 postów
  • LokalizacjaN17
  • Imię:Remek

Napisano wczoraj, 12:28

Czy CW tego MC jest prawidlowe? Jak sobie radzi z wirowka no3 w silnym nurcie lub woblerkiem trociowym?



#5 ONLINE   Predatorhunter

Predatorhunter

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2071 postów
  • LokalizacjaHanau
  • Imię:Kamil

Napisano wczoraj, 16:56

Taki 6cm wobek schodzacy na 1.5m nie stanowi problemu na obrotowki wogole nie lowie i musialbym sklamac. Lowilem tym kijkiem glownie w rzekach o dosc mocnym uciagu na wobki jak Bonito Klen 3.5cm, sieki rozne modele 4-6cm, jak i Jacksll bross Chubyy do deep diving chubby (2m+). Kijek opisany w miare poprawnie ale w moim odczuciu takie solidne 3-20gr. Klenie 50+ sprawiaja niesamowita frajde mimo to nie tracisz kontroli nad ryba. Kij swietnie trzyma rybe i nie mialem z niego prawie wogole spadow. Czesto wyjezdzaly kluski za skorke. Kijek dla osob lubiacych kijki troche wolniejsze o pelnym ugieciu. Musze dodac ze lowiac z Mono na mlynku bylo za miekko, z cienka pletka i przyponem z mono inna Bajka i dopiero wtedy kij zaczal sprawiac frajde. Mam jakies Video z holu, moge podeslac Whatsapp ale za duzo niestety nie widac .
  • Luckyguliver lubi to





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wędki