Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie
WĘDKI

[S] Kije Batson, MHX, St.Croix - ręcznie zbrojone



  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   marcinesz

marcinesz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1184 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano wczoraj, 02:18

Witam,

 

Po prywatnym remanencie, sprzedaję kilka kijków rodbuilderskich:

 

1. MHX MB783

- 1-częściowy cast magbass z przeznaczeniem na lekko-średnie łowienie sandaczy, o czułej szczytówce, ładnie pracująca pod rybą,

- uzbrojona dla mnie przez @kogut, profilowany korek i pokryty lakierem – cacuszko rodbuildingowe,

Parametry kija:

- wg opisu producenta blanku: blank MHX MB783 – moc 10-17lb. - c.w. 1/4-3/4oz. Długość 6’6” / 198cm,

- wymiary dolnika na zdjęciach - odległość od środka stopki multika do końca dolnika - około 30cm,

- ogólny stan 5-/5 -> łowiona tylko jeden dzień w Szwecji, stan prawie jak nowy, kij w prawie idealnym stanie,

- w cenie pokrowiec zastępczy.

CENA – 900zł

Załączony plik  MHX_MB783.jpg   106,53 KB   50 Ilość pobrań

 

2. Batson SWT70M-3

- 3-częściowa mocna jerkówka ukręcona na morskim blanku, o niepałowatej akcji, zarówno dobrze ładująca się podczas rzutu, jak i ładnie pracująca pod rybą,

- uzbrojona przez forumowego @yglo,

- kupiona przez mnie na Forum, mało łowiona, stan prawie jak nowy,

Parametry kija:

- wg opisu producenta blanku: blank Rainshadow SWT70M-3 – akcja Mod-Fast – moc 10-17lb. - c.w. 1/4-3/4oz. (parametry morskie – moim zdaniem c.w. do 60-80g) – materiał RX6 Graphite / E-Glass. Długość 7 stóp / 2,13m (dokładnie 2,16m),

- wymiary dolnika na zdjęciach - odległość od środka stopki multika do końca dolnika - około 38cm,

- ogólny stan 5-/5 ->  - kij w prawie idealnym stanie, ryski zauważyłem tylko na złączach, pianka trochę przybrudzona,

- masa kijka: 201g,

- mogę do niego w cenie dać pokrowiec zastępczy, ale nie 3-komorowy.

CENA – 500zł

Załączony plik  SWT70M-3.jpg   80,36 KB   50 Ilość pobrań

 

3. Batson CB70H

- głębiej pracujący, 1-częściowy kij crankbaitowy, na którym szczupaki siadają „na miękko” - nie jest to kij do agresywnej szarpanki, raczej do płynnego podciągania,

- uzbrojony w Fishing Center,

- kupiony przez mnie na od @friko na jednej z Garage Sale jerkbaita,

Parametry kija:

- długość 7 stóp / 2,13m, moc 15-25lb, c.w. teoretycznie 3/8-1 1/4 uncji, wg mnie da radę nieco ciężej, mi idealnie łowiło się nim na Slidery 10F i 10S,

- wymiary dolnika na zdjęciach - odległość od środka stopki multika do końca dolnika - około 29cm,

- ogólny stan 5-/5 -> kij w bardzo dobrym stanie, łowiony mało, korek na dolniku w bardzo dobrym stanie, dopatrzyłem się jednej niewielkiej ryski na blanku przy opisie kija,

- masa kijka: 145g,

- w komplecie dobrej jakości pokrowiec zastępczy - z cordury, z miękką wyściółką.

CENA – 450zł

Załączony plik  Batson_CB70H.jpg   78,73 KB   50 Ilość pobrań

 

4. Wędka - Batson ISB781 (skrócony o 8cm)

Ogólna charakterystyka: 1-częściowy kijek do lekko-średniego twitcha – taki wyszedł po niechcący skróceniu go o 8cm (wcześniej lekka sandaczówka / mocna okoniówka). - Uzbrojony dla mnie przez @kogut.

Parametry kija:

- wg opisu producenta blanku: blank Batson ISB781 RX7 – moc pierwotna 12lb. - c.w. 1/8-3/8oz. – materiał RX7. Długość 190cm (pierwotnie 198cm, jak jest w opisie na kijku),

- wymiary dolnika na zdjęciach - odległość od stopki kołowrotka do końca dolnika - około 31cm,

- ogólny stan 4+/5 -> kij w bardzo dobrym stanie, mało łowiony, nieznaczne ryski na blanku,

- w cenie pokrowiec zastępczy.

CENA – 450zł

Załączony plik  Batson_ISB781.jpg   74,24 KB   49 Ilość pobrań

 

5. Wędka - „Czarna mamba” / kij na blanku St. Croix 2C80HF2

- kawał historii jerkbaita i kawał kija - oryginalnie posiadana przez @mifka, wspominana, komentowana i referowana w wielu forumowych wątkach,

- pancerny i mocarny 2-częściowy blank, ubrany pod casting w XRods,

- do mnie trafiła chyba jako do trzeciego właściciela,

Parametry kija:

- długość 8 stóp / 2,44m, moc 15-40lb, c.w. teoretycznie 3/4-3 uncje, ale realnie z ręki spokojnie machnie 200g, a w trolu jeszcze więcej,

- wymiary dolnika na zdjęciach - odległość od środka stopki multika do końca dolnika - około 46cm,

- ogólny stan 3+/5 -> kij znoszony, ale użytkowo w pełni sprawny. Blank miejscami porysowany i powycierany (patrz zdjęcia), ale nieuszkodzony; pianka posiada tu i ówdzie wgniecenia; blank bardzo mięsisty, kij jeszcze długo posłuży,

- masa kijka: 249g,

- w komplecie pokrowiec zastępczy z miękkiej i chłonnej bawełny.

CENA – 450zł

Załączony plik  StC_2C80HF2.jpg   71,84 KB   46 Ilość pobrań

 

6. Wędka - Batson MB845

- ultra-uniwersalna 1-częściowa mocna jerkówka o niepałowatej akcji, zarówno dobrze ładująca się podczas rzutu, jak i ładnie pracująca pod rybą,

- uzbrojony spiralnie przez forumowego @krzyśka, kij nadal w bardzo dobrym stanie,

- kupiony przez mnie na Forum,

Parametry kija:

- długość 7 stóp / 2,13m, moc 12-25lb, c.w. teoretycznie 3/8-1 1/4 uncji, wg mnie da radę DUŻO ciężej, machnie jerkami od Slidera 10F do Sweepera 17S,

- wymiary dolnika na zdjęciach - odległość od środka stopki multika do końca dolnika - około 33cm,

- ogólny stan 4+/5 -> kij w bardzo dobrym stanie, pianka ze śladami użytkowania, ryski na blanku,

- masa kijka: 191g,

- w komplecie pokrowiec z miękkiej tkaniny z logo FishingArt.

CENA – 400zł

Załączony plik  Batson_MB845.jpg   69,71 KB   44 Ilość pobrań

 

Rezerwacja dopuszczalna na 1h „na poczytanie”.

Pytania w wątku lub na priv. W razie potrzeby mogę wysłać zdjęcia w większej rozdzielczości - proszę wtedy o maila na priv. Pytania lub prośby o zdjęcia nie oznaczają automatycznie rezerwacji, jeśli ktoś wyraźnie tego nie napisze.

Nie edytujcie swoich wpisów, bo może zrobić się bałagan, kto był pierwszy. W razie czego będę rozstrzygał wg kolejności wpisów.

Preferowany odbiór osobisty w Warszawie, Szczecinie lub na trasie pomiędzy tymi miastami. Ewentualnie wysyłka na koszt kupującego, w tubie PCV, kurierem wg strony KurJerzy.pl.

 

ZAPRASZAM!!!



#2 OFFLINE   Trociarz

Trociarz

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 54 postów
  • LokalizacjaGdańsk
  • Imię:Radosław
  • Nazwisko:Marosi

Napisano wczoraj, 05:48

Rezerwa 5 do czasu odpowiedzi na priv


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

#3 OFFLINE   gumowy

gumowy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 573 postów
  • LokalizacjaDelta Odry
  • Imię:Filip
  • Nazwisko:Skywalker

Napisano wczoraj, 06:04

Wezmę 5 jak będzie wolna.




#4 OFFLINE   marcinesz

marcinesz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1184 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano wczoraj, 09:00

Rezerwa 5 do czasu odpowiedzi na priv


Fotki wysłane - czekam na decyzję @Trociarz do godz. 12:00. Potem zwalniam rezerwację.

#5 OFFLINE   bart74

bart74

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 257 postów

Napisano wczoraj, 09:14

jakby nie poszla to jestem chetny na 5



#6 OFFLINE   marcinesz

marcinesz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1184 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano wczoraj, 11:20

Rezerwacja wygasła - czekam na info od @gumowy do godz. 13:00, potem kijek przechodzi na @bart74.

#7 OFFLINE   marcinesz

marcinesz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1184 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano wczoraj, 12:04

Kolega @gumowy się nie odezwał, więc @bart74 - potwierdź, że zabierasz.

#8 OFFLINE   roberto_s

roberto_s

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 55 postów
  • LokalizacjaWarszawa/Biała Podlaska
  • Imię:Robert

Napisano wczoraj, 12:50

Jakby coś nie pykło z nr 5 to poproszę, reszta priv.

#9 OFFLINE   bart74

bart74

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 257 postów

Napisano wczoraj, 12:54

zabieram


  • marcinesz lubi to

#10 OFFLINE   gumowy

gumowy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 573 postów
  • LokalizacjaDelta Odry
  • Imię:Filip
  • Nazwisko:Skywalker

Napisano wczoraj, 17:52

Kolega @gumowy się nie odezwał, więc @bart74 - potwierdź, że zabierasz.


Nie byłem pod telefonem/ internetem i jestem zdecydowany




#11 OFFLINE   marcinesz

marcinesz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1184 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano wczoraj, 17:55

Nie byłem pod telefonem/ internetem i jestem zdecydowany

Przykro mi, ale nie odzywałeś się, kolejka przeszła na kolejnego chętnego.

Użytkownik marcinesz edytował ten post wczoraj, 17:56


#12 OFFLINE   gumowy

gumowy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 573 postów
  • LokalizacjaDelta Odry
  • Imię:Filip
  • Nazwisko:Skywalker

Napisano wczoraj, 20:31

Czego nie zrozumiałeś w moim poście?
Przestań się ośmieszać.




#13 OFFLINE   marcinesz

marcinesz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1184 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano wczoraj, 20:47

Czego nie zrozumiałeś w moim poście?
Przestań się ośmieszać.

Kolego - to raczej nie ja się ośmieszam - jeśli byłeś zainteresowany kijkiem, to trzeba było śledzić wątek i rozwój sytuacji. Poprosiłem Cię o potwierdzenie zarówno w wątku, jak i w wiadomości prywatnej - nie odpowiedziałeś, a był kolejny chętny, który aktywnie był zainteresowany kijkiem i potwierdził chęć kupna, więc jako sprzedający zdecydowałem sprzedać kijek tej kolejnej osobie. Koniec tematu.

Użytkownik marcinesz edytował ten post wczoraj, 20:47


#14 OFFLINE   gumowy

gumowy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 573 postów
  • LokalizacjaDelta Odry
  • Imię:Filip
  • Nazwisko:Skywalker

Napisano wczoraj, 21:48

Kolego - to raczej nie ja się ośmieszam - jeśli byłeś zainteresowany kijkiem, to trzeba było śledzić wątek i rozwój sytuacji. Poprosiłem Cię o potwierdzenie zarówno w wątku, jak i w wiadomości prywatnej - nie odpowiedziałeś, a był kolejny chętny, który aktywnie był zainteresowany kijkiem i potwierdził chęć kupna, więc jako sprzedający zdecydowałem sprzedać kijek tej kolejnej osobie. Koniec tematu.

Napisałem wezmę jeśli kolega wcześniej zrezygnuje. Było mi wysłać dane do przelewu a nie pytać się czy potwierdzam zakup. Ile razy mam potwierdzić zakup byś zrozumiał że już kupiłem? Czego nie zrozumiałeś? Napisaniem „wezmę” bez warunkowo, to mnie olałeś.








Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wędki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych