Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Tanie i mocne spodniobuty


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Leszczyk12_3

Leszczyk12_3

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 20 postów
  • Imię:Maciej

Napisano 14 październik 2024 - 12:43

Witajcie, poszukuję spodniobutów nie za miliony, które nie zawiodą mnie jeśli chodzi o wytrzymałość. O resztę ich parametrów tak naprawdę nie dbam. Używałem PROS Standard, które już od samego początku przeciekały, a reklamacja nic nie dała, więc długi czas chodziłem w lekko przeciekających, które zaczęły z czasem przeciekać jeszcze bardziej. Z tego to właśnie względu zależy mi na tym, żeby moje kolejne spodniobuty były nie do zdarcia. Myślałem nad PROS Strong, ale zauważyłem też jedne z fagum stomil, a kiedyś słyszałem dobre opinie o ich produktach. Uważacie, że któreś z wyżej wymienionych są rzeczywiście warte uwagi, czy znacie jakieś lepsze propozycje? Z góry dziękuję za odpowiedzi:)

P.S. Półka cenowa, jak modele wyżej do maksymalnie trzystu kilkudziesięciu złotych.

#2 OFFLINE   Matiz992

Matiz992

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 548 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Mateusz
  • Nazwisko:J. bo RODO

Napisano 14 październik 2024 - 13:56

PROS Strong.

 

Dopiero jak potniesz nożem albo myszy Ci zeżrą to się poddadzą :D


  • Leszczyk12_3 lubi to

#3 OFFLINE   Lokityrem

Lokityrem

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 106 postów

Napisano 14 październik 2024 - 13:59

Mam Stomilowskie już 8 rok, łażę tylko nad Wisłą, krzaki, kamienie, gałęzie i zero przebić. Brat ma te strongi, też zadowolony.
  • Maciek Rożniata i Leszczyk12_3 lubią to

#4 OFFLINE   Wolti

Wolti

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 77 postów

Napisano 15 październik 2024 - 01:17

PROS Strong - swoją drogą te Standardy też mnie zaczęły cieknąć i na nawet nie mogę zlokalizować wycieku. I chciałem kupić druga pare i oniemiałem bo płaciłem jeszcze niedawno za nie w okolicach 100-150zł. Ale w przeciągu krótkiego czasu podrożały o 50-100% i nie ma już tak dużej różnicy pomiędzy Standardem a Strongiem. 


  • Leszczyk12_3 lubi to

#5 OFFLINE   WebZen

WebZen

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 6 postów
  • LokalizacjaOława
  • Imię:Zenon
  • Nazwisko:Webiński

Napisano 17 październik 2024 - 21:04

Mam Pros te zielone chyba to jest podstawowy model. Jak się dupą po kamieniach nie szoruje i lata po krzakach to nic się z nimi nie dzieje. Ja złego słowa nie powiem a mam je już kilka lat.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych