Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Jerkbait się nie śmieje?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   rózgaś

rózgaś

    Znowu....

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1132 postów

Napisano 20 październik 2024 - 04:05

Czy Jerkbait się nie śmieje już? Gdzie uśmiechnięty jerkbait? Ten wątek zawsze był moim stałym punktem odwiedzin. Od dawna zablokowany? Już nie można się śmiać? Żarty miały różny poziom ale lubiłem to. Prośba o wyjaśnienie.

#2 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18663 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 20 październik 2024 - 05:46

Wątek został zamknięty ponieważ generował zbyt dużo pracy dla moderatorów - notorycznie dochodziło w nim do naruszeń regulaminu portalu, przede wszystkim poprzez zamieszczanie treści dotyczących polityki. Prośby i groźby nic nie dawały a z biegiem czasu było coraz gorzej  więc problem trzeba było rozwiązać w końcu w radykalny sposób.


  • Jano lubi to

#3 OFFLINE   S.N.

S.N.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4649 postów
  • LokalizacjaMazowieckie. Lubelskie.
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Nikt

Napisano 20 październik 2024 - 07:07

Może jednak nadszedł czas odblokować ? Bo jak tzw. życie pokazuje radykalne rozwiązania bywają nieco kłopotliwe ;)



#4 OFFLINE   strary

strary

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1960 postów

Napisano 20 październik 2024 - 07:10

Jak się dowiedzą Uśmiechnięci, że się nie śmiejemy a nawet nie uśmiechamy to zamkną cały portal a modów rano odwiedzą tacy jacyś...

...a paragraf się na to znajdzie


Użytkownik strary edytował ten post 20 październik 2024 - 07:10

  • doktorek, Sławek Oppeln Bronikowski, albercik2 i 4 innych osób lubią to

#5 OFFLINE   S.N.

S.N.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4649 postów
  • LokalizacjaMazowieckie. Lubelskie.
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Nikt

Napisano 20 październik 2024 - 07:11

Jak się dowiedzą Uśmiechnięci, że się nie śmiejemy a nawet nie uśmiechamy to zamkną cały portal a modów rano odwiedzą tacy jacyś...

...a paragraf się na to znajdzie

:D :D :lol: :lol:



#6 OFFLINE   md30

md30

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 171 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:C&R

Napisano 20 październik 2024 - 07:31

Jak się dowiedzą Uśmiechnięci, że się nie śmiejemy a nawet nie uśmiechamy to zamkną cały portal a modów rano odwiedzą tacy jacyś...
...a paragraf się na to znajdzie

Właśnie dzięki takim osobom, wątek został zamknięty. Zamiast zamykać wątki, proponuję porozdawać bany okresowe wszystkim którzy zaczną temat o polityce. Jak to nie dotrze do głowy, to ban na stałe. Zawsze burdel który kończy się kłódką, robią te same osoby.

Btw
Nie jestem fanatykiem żadnej partii politycznej.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

#7 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18663 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 20 październik 2024 - 08:28

No właśnie do tego w gruncie rzeczy sprowadzał się wybór: można było albo zamknąć wątek albo pobanować użytkowników. Ponieważ poziom wątku i tak nie był zbyt wysoki i raczej trudno uznać, że stanowił on wizytówkę jerkbaita zdecydowaliśmy się zatem zamknąć wątek.

 

W sumie z podobnych przyczyn zostały zamknięte również wątki piłkarskie w ostatnim czasie - tam nie chodziło o politykę ale były one okazją do wzajemnego obrażania się przez Forumowiczów.

 

Naczelną dewizą polityki moderacyjnej jerkbaita od momentu utworzenia (w przyszłym roku będziemy obchodzic 20-lecie) pozostaje, że jesteśmy portalem wędkarskim, miejscem w którym jednoczymy się wokół wspólnej pasji. Społeczeństwo jest wystarczająco podzielone i nie chcemy, żeby te podziały z "zewnątrz" ( różne podziały: polityczne, kibicowskie, światopoglądowe , regionalne itp ) były tu przenoszone. Na jerkbaicie wszyscy powinniśmy być tylko i aż "kolegami po kiju" :)  


  • Night_Walker i md30 lubią to

#8 OFFLINE   slawek_2348

slawek_2348

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1698 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Sławomir

Napisano 20 październik 2024 - 08:43

owszem, powinniśmy być kolegami, ale czy musimy być klonami spod jednej sztancy ?



#9 OFFLINE   strary

strary

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1960 postów

Napisano 20 październik 2024 - 10:09

Właśnie dzięki takim osobom, wątek został zamknięty. Zamiast zamykać wątki, proponuję porozdawać bany okresowe wszystkim którzy zaczną temat o polityce. Jak to nie dotrze do głowy, to ban na stałe. Zawsze burdel który kończy się kłódką, robią te same osoby.

 

No, pięknie, pięknie...

1021710,9.jpg


  • albercik2 i tobifly2 lubią to

#10 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18663 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 20 październik 2024 - 12:52

owszem, powinniśmy być kolegami, ale czy musimy być klonami spod jednej sztancy ?

 

mamy różne działy: spinning, baitcasting, flyfishing, luredbuilding, rodbuilding, dział motorowodny... myślę że każdy wędkarz zainteresowany połowem na przynęty sztuczne znajdzie tu coś dla siebie i możliwość realizowania się w różnych tematach wędkarskich ;)


  • Dziad Wodny lubi to

#11 OFFLINE   WedkarzIncognito

WedkarzIncognito

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 130 postów
  • Imię:Patryk

Napisano 21 październik 2024 - 08:32

No właśnie do tego w gruncie rzeczy sprowadzał się wybór: można było albo zamknąć wątek albo pobanować użytkowników. Ponieważ poziom wątku i tak nie był zbyt wysoki i raczej trudno uznać, że stanowił on wizytówkę jerkbaita zdecydowaliśmy się zatem zamknąć wątek.

 

W sumie z podobnych przyczyn zostały zamknięte również wątki piłkarskie w ostatnim czasie - tam nie chodziło o politykę ale były one okazją do wzajemnego obrażania się przez Forumowiczów.

 

Naczelną dewizą polityki moderacyjnej jerkbaita od momentu utworzenia (w przyszłym roku będziemy obchodzic 20-lecie) pozostaje, że jesteśmy portalem wędkarskim, miejscem w którym jednoczymy się wokół wspólnej pasji. Społeczeństwo jest wystarczająco podzielone i nie chcemy, żeby te podziały z "zewnątrz" ( różne podziały: polityczne, kibicowskie, światopoglądowe , regionalne itp ) były tu przenoszone. Na jerkbaicie wszyscy powinniśmy być tylko i aż "kolegami po kiju" :)  

 

 

mamy różne działy: spinning, baitcasting, flyfishing, luredbuilding, rodbuilding, dział motorowodny... myślę że każdy wędkarz zainteresowany połowem na przynęty sztuczne znajdzie tu coś dla siebie i możliwość realizowania się w różnych tematach wędkarskich ;)

 

A czy w takim razie z działu Cafe jerkabit.pl zostanie całkowicie usunięty wątek na temat bojkotu konsumenckiego?
 



#12 OFFLINE   dzas

dzas

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 71 postów
  • LokalizacjaGrudziądz

Napisano 21 październik 2024 - 18:46

Wątek Jerkbait się śmieje był tym miejscem, do którego z ochotą co dzień zaglądałem. Po zamknięciu jakoś spadła mi ochota na zaglądanie do Jerkbaita wogóle. Szkoda, bo wątek umilał mi dzień i niejednokrotnie wycisnął kilka łez ze śmiechu. A że trafiała się polityka - cóż takie mamy czasy, że polityka miesza się nawet do kształtu bananów sprzedawanych w sklepach. Mądry głupot nie czyta, głupi głupotą się karmi.


  • Filip14 i S.N. lubią to

#13 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4956 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 22 październik 2024 - 07:13

Sama polityka, to w sumie proste zagadnienie, publiczna wizytówka kolejnej władzy. Tragedią dla wątku są uwiedzeni, medialnie uwiedzeni, nakręceni i rozemocjonowani - jak np taki rózgaś, walczący z polskim Orlenem :)    



#14 OFFLINE   rózgaś

rózgaś

    Znowu....

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1132 postów

Napisano 23 październik 2024 - 22:53

Sławek jedynym rozemocjonowanym tutaj jesteś Ty. Z orlenu biorę tylko husteczki w dużych ilościach. Boli Cie ta medialność. Pewnie dajesz po kryjomu łapki w górę.

A tak na poważniej to brakuje tego kafe.

#15 OFFLINE   grzesiekp.

grzesiekp.

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 412 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Grzesiek
  • Nazwisko:P.

Napisano 24 październik 2024 - 07:03

Wątek Jerkbait się śmieje był tym miejscem, do którego z ochotą co dzień zaglądałem. Po zamknięciu jakoś spadła mi ochota na zaglądanie do Jerkbaita wogóle. Szkoda, bo wątek umilał mi dzień i niejednokrotnie wycisnął kilka łez ze śmiechu. A że trafiała się polityka - cóż takie mamy czasy, że polityka miesza się nawet do kształtu bananów sprzedawanych w sklepach. Mądry głupot nie czyta, głupi głupotą się karmi.

Nie tylko tobie spadła ochota na zaglądanie na J.pl . Doskonale to widać po wpisach w "rybnych" wątkach.....



#16 ONLINE   czarny1

czarny1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 944 postów
  • LokalizacjaLanckorona/Przemyśl
  • Imię:Michał

Napisano 24 październik 2024 - 07:41

Polityki i dowcipow nie da się rozdzielić. I chyba nie należy tego robić... Może zamiast blokować cały wątek należy interweniować tylko jak zrobi się awantura? I kasować tylko wpisy nie mające nic wspólnego z tematem wątku? Niech się koledzy przerzucają kawałami o różnych politykach pod warunkiem, za są zabawne...
  • strary i domino11 lubią to

#17 OFFLINE   Mariusz1000

Mariusz1000

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 330 postów
  • Lokalizacjanad wodą
  • Imię:Mariusz
  • Nazwisko:G

Napisano 24 październik 2024 - 18:03

Polityki i dowcipow nie da się rozdzielić. I chyba nie należy tego robić... Może zamiast blokować cały wątek należy interweniować tylko jak zrobi się awantura? I kasować tylko wpisy nie mające nic wspólnego z tematem wątku? Niech się koledzy przerzucają kawałami o różnych politykach pod warunkiem, za są zabawne...

Mnie też brakuje, a poza tym polecam lekturę ustawy zasadniczej, czyli Konstytucji RP, a konkretnie art. 54. Ta ustawa naprawdę obowiązuje w Polsce.



#18 OFFLINE   Jano

Jano

    mode raptor

  • Moderatorzy
  • 3207 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 24 październik 2024 - 19:54

Mnie też brakuje, a poza tym polecam lekturę ustawy zasadniczej, czyli Konstytucji RP, a konkretnie art. 54. Ta ustawa naprawdę obowiązuje w Polsce.

Jerkbait to prywatne forum.

Cenzury nigdy nie było i nie będzie, tym bardziej prewencyjnej, ale już konieczność przestrzegania wartości, zasad i regulaminów ustalonych przez Właściciela, to i owszem. Jeżeli ktoś ma ciśnienie na pozyskiwanie innej wiedzy i wyrażanie innego rodzaju poglądów niż "wędkarskie" to są inne miejsca.

I tego się trzymajmy...


  • mario, ObraFM i md30 lubią to

#19 OFFLINE   lamiglas

lamiglas

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 84 postów
  • Imię:Antek

Napisano wczoraj, 18:39

Sprawa polityki to sliski temat zawsze bedzie  lewica i  prawica partia  czy koalicja rzadzaca  oraz  opozycja moim zdaniem trzeba zachowac w tym wszystkim zdrowy rozsadek i nie narzucac nikomu swojego zdania . Wydaje mi sie ze na tym polega demokracja  i wolnosc slowa niektozy jednak tego naduzywaja i ludzkiej natury nie zmieni . Jerkbait to forum wedkarskie  a nie polityczne nie powinny sie tu pojawiac tematy polityki  a tym bardziej nazucanie komus  swojego zdania czy opcji politycznej.Po tych wszystkich wywodach  napisze  ze i mnie brakuje tego watku  czasami  gorszy dzien  potrafil zmienic w lepszy i wywolac usmiech na twarzy . .   






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych