Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

przynęty blaszki pod lód???


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ONLINE   russian80

russian80

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 919 postów
  • Lokalizacjadarłowo
  • Imię:Radek

Napisano 30 grudzień 2012 - 10:15

panowie!!ostatnio (wrzesien) bedąc na rybach widziałem jak jeden wędkarz lowił na lekki spin na blaszki podlodowe,ja akurat nie wiem jakie, bo wedkowanie  "podlodowe" nie jest mi znane..i mało tego w ciagu pół godzinki widziałem jak wyciagnął małego sandacza,okonia i pstrąga bo to akurat była rzeka..jak to jest??czy ktos z was uzywa do spina blaszek pod lód??jak je prowadzic ??



#2 OFFLINE   Kajtelek2

Kajtelek2

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1334 postów
  • LokalizacjaAluminiowe Miasto

Napisano 30 grudzień 2012 - 12:06

Kiedyś o tym myślałem,rózne techniki zawiodły na łowisku i pomyślałem,może by tak na cykadę lub blaszke podlodową.Ostatnio wszyscy łapali Sandacze na gume,rybka się wycwaniła,a jeden z kolegów założył coś jak gnom 2 niebieską i ponad 60-tak siadł ze środka Wisły.Warto czasem eksperymentować,gdy łowisko przełowione i przynęty rybkom są znane przez wiekszą część roku.



#3 OFFLINE   Janusz Wałaszewski

Janusz Wałaszewski

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 4473 postów
  • LokalizacjaGrzybowo - Kołobrzeg

Napisano 30 grudzień 2012 - 12:23

Ja często używam podlodówek jako przynęty spinningowej, łowiłem nimi okonie, sandacze, bolenie i w morzu belony i trocie. Konkretnie takich używam;

 

Załączony plik  Podlodówki D.A.M.1.jpg   102,56 KB   144 Ilość pobrań



#4 ONLINE   russian80

russian80

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 919 postów
  • Lokalizacjadarłowo
  • Imię:Radek

Napisano 30 grudzień 2012 - 15:37

tak to własnie takich jak kolega wyzej uzywał ten wędkarz,dokladnie na lekki spin no pół godziny 3ryby..



#5 OFFLINE   Mikros

Mikros

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 61 postów
  • LokalizacjaWyszków

Napisano 30 grudzień 2012 - 20:34

Również nad tym myślałem ,a czy muszą być kotwiczki na kółku łącznikowym czy kotwiczka może być wtopiona w blachę?



#6 OFFLINE   Janusz Wałaszewski

Janusz Wałaszewski

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 4473 postów
  • LokalizacjaGrzybowo - Kołobrzeg

Napisano 30 grudzień 2012 - 20:42

Lepiej jak będzie na kółku



#7 OFFLINE   TERMOS

TERMOS

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1900 postów
  • LokalizacjaDyslektyk ze Sztokcholmu.
  • Imię:Rafal
  • Nazwisko:K.L

Napisano 02 styczeń 2013 - 17:17

Kolega tak z powodzeniem lowi juz od kilku lat .W zeszlym roku wiosna kombinowalem na pstragach malowane na czarno delikatnie wygiete .Zloiwilem nie wiele ale kilka okoni sie uczepilo i jedene zejecie pstraga .Potok ,rzeczka byla dosyc rwaca przewaga podlodowek a raczej mini wachadlowek bylo to ze mozna bylo je glebiej sposcic na glebsza wode z pradem .Sa bardziej kompaktowe i zbite w sobie a dobrze wygiete chodzily jak mini wachadla .Nawyginalem sie przy tym bez liku Jeden model sie sprawdzil .Rowniez polecam przezbroic na kolka .

pozdr