Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Czipowanie ludzi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Negra

Negra

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3377 postów
  • LokalizacjaNiebo

Napisano 02 styczeń 2013 - 23:47

Puszczalem ten filmik kilku ludziom na jednych wywarl spore wrazenie,inni stwierdzili zbieg okolicznosci.Jak dla mnie to ewidetny zamysl szatana i jemu podwladnych.Od X lat przeznaczane sa ogromne fundusze na podwazenie religji i mimo tych wszystkich zabiegow "nauka" pozostaje bezsilna.Proponuje rzucic okiem na filmik z innego watku na temat edukacji, zawiera on wiele ciekawych wnioskow.



#2 OFFLINE   gooral

gooral

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3433 postów
  • Lokalizacjairlandia

Napisano 03 styczeń 2013 - 00:10

nie obraz sie, ale takich pierdol dawno nie widzialem zdzierzylem tylko jakas minute. jestes juz dawno oznaczony - na calym swiecie dziala rozpoznawanie twarzy - zobacz na ilu fotkach jestes podpisany w necie - wystarczy glupi kumpel po pijaku podpisujacy wszystkich ze zdjecia na fejsie/picassie nikt ci nie musi chipa implantowac. Kamery na lotniskach identyfikuja ludzi od dluzszego czasu. Kupujesz w markecie placisz karta, masz komorke na abonament/bilet na autobus miesieczny jestes juz dawno zaszufladkowany ;) echelon ponoc tez juz od dawna dziala. psy szczekaja karawana jedzie dalej takie sa skutki postepu - a bedzie gorzej juz teraz niemal srajtasma ma swoj mac adres, lodowki podlaczane do sieci, komorki szpiegujacy uzytkownikow a wszystko to w imie boga nadrzednego dla ludzi ponad kazdym innym - pieniadza ;)



#3 OFFLINE   Negra

Negra

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3377 postów
  • LokalizacjaNiebo

Napisano 03 styczeń 2013 - 00:22

@gooral po minucie tez by mi sie nasunely podobne przemyslenia.Wszytsko co napisales jest prawda,jednak ja doszukuje sie glebszego sesnu.W bibli nie pisza o necie kartach itp itd.W apokalipsie sw Jan napisal a raczej przepowiedzial co ma nastapic i wlasnie to nastepuje, a ze poprzedzone jest to tym o czym pisales to insza inszosc.



#4 OFFLINE   Krzysiek Dmyszewicz

Krzysiek Dmyszewicz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 703 postów

Napisano 03 styczeń 2013 - 00:51

W każdym razie Izajasz prawdę mówił:

"I podniesie chorągwie między poganami, a zgromadzi wygnanych z Izraela, a rozproszonych z Judy zbierze ze czterech stron ziemi"

 

 

 

Dzik ginie jako dzik i świnią się nie staje.

Wilk ginie jako wilk, psem też się nie staje...

 

Każdy normalny człowiek nie da się zaczipować.

Prędziej z sobą skończy, tak wierzący jak i ateista.

 

Tutaj uwaga: większość normalna nie jest i nigdy nie była...


Użytkownik Krzysiek Dmyszewicz edytował ten post 03 styczeń 2013 - 00:52


#5 OFFLINE   @slider@

@slider@

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2730 postów

Napisano 03 styczeń 2013 - 01:02

RFID istnieje od wielu lat :)

 

RFID jest używany do lokalizacji i nadania ID w dzisiejszych czasach ta technologia jest używana w kartach bankowych, śledzeniu paczek czy tez śledzeniu zwierząt.

 

Jeśli chodzi o jakieś szpiegowanie ludzi za pomocą chipu w głowie człowieka, wierzę w to jak w przepowiednie majów o 21 grudnia.

 

Szpiegowanie za pomocą chipu po cholerę?! Wystarczy że używasz telefonu.



#6 OFFLINE   Negra

Negra

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3377 postów
  • LokalizacjaNiebo

Napisano 03 styczeń 2013 - 01:16

Mi to sie wydaje ze tu wcale nie o sledzenie chodzi, tylko o ubezwlasnowolnienie.Karty,telefony itp sa tylko urzadzeniami ktore mozesz pozostawic w domu jadac np na ryby.Taki chip masz wszczepiony, jestes w bazie danych Ty a nie twoj telefon czy twoja karta.Pal licho jesli mialoby to posluzyc ludzkosci, badz ulatwic zycie, aczkolwiek w pewnych dziedzinach ulatwia.Jednak to tak jak z 7 przykazaniem, mimo iz zabijamy zwierzeta aby zyc, to wobec ludzi jakos tego nie widze...



#7 OFFLINE   Krzysiek Dmyszewicz

Krzysiek Dmyszewicz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 703 postów

Napisano 03 styczeń 2013 - 01:24

Zbynio Brzezio przepowiadał epokę technokracji... ale co ciekawe wielu ludzi zaczyna się od cywilizacji odwracać... i to nie w związku z końcem świata, tylko zwyczajnym przemęczeniem...


Użytkownik Krzysiek Dmyszewicz edytował ten post 03 styczeń 2013 - 01:24


#8 OFFLINE   hlehle

hlehle

    rybołap

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3493 postów

Napisano 03 styczeń 2013 - 01:48

Ja pierdziu :ph34r:



#9 OFFLINE   @slider@

@slider@

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2730 postów

Napisano 03 styczeń 2013 - 01:49

Mi to sie wydaje ze tu wcale nie o sledzenie chodzi, tylko o ubezwlasnowolnienie.Karty,telefony itp sa tylko urzadzeniami ktore mozesz pozostawic w domu jadac np na ryby.Taki chip masz wszczepiony, jestes w bazie danych Ty a nie twoj telefon czy twoja karta.Pal licho jesli mialoby to posluzyc ludzkosci, badz ulatwic zycie, aczkolwiek w pewnych dziedzinach ulatwia.Jednak to tak jak z 7 przykazaniem, mimo iz zabijamy zwierzeta aby zyc, to wobec ludzi jakos tego nie widze...

 

 

Grunwald tak tylko dzisiejsze społeczeństwo co raz częściej nie wyobraża sobie życia bez telefonu na dłuższą metę. Zostawisz telefon, karte ale jedziesz na ryby samochodem który ma wbudowany moduł gps.

 

Urządzenia które umożliwiają ubezwłasnowolnienie istnieją już od dawna, np są stosowane dla więźniów  z niskim wyrokiem, mogą przebywać w swoim domu i poruszać się w obrębie 5km, jeśli przekroczą ten dystans są powiadamiane służby.

 

Technologia idzie naprzód i nie zatrzymamy tego ponieważ daje to nam komfort a zarazem obawę przed wykorzystaniem samego siebie przed sobą.

 

Najlepszym wyjściem byłoby cofnięcie się do czasu kiedy na ulicach jeździły syrenki a do komunikacji używało się listów lub telefonów na kartę magnetyczną. Tylko czy na pewno byśmy chcieli tego ? :)



#10 OFFLINE   bigrafi

bigrafi

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1553 postów

Napisano 03 styczeń 2013 - 07:54

Person of interest lub jak to prztlumaczyli impersonalni - serial z Cavezielem.  I na co komu chipy :).

 

Grunwald tak tylko dzisiejsze społeczeństwo co raz częściej nie wyobraża sobie życia bez telefonu na dłuższą metę. Zostawisz telefon, karte ale jedziesz na ryby samochodem który ma wbudowany moduł gps.

 

Urządzenia które umożliwiają ubezwłasnowolnienie istnieją już od dawna, np są stosowane dla więźniów  z niskim wyrokiem, mogą przebywać w swoim domu i poruszać się w obrębie 5km, jeśli przekroczą ten dystans są powiadamiane służby.

 

Technologia idzie naprzód i nie zatrzymamy tego ponieważ daje to nam komfort a zarazem obawę przed wykorzystaniem samego siebie przed sobą.

 

Najlepszym wyjściem byłoby cofnięcie się do czasu kiedy na ulicach jeździły syrenki a do komunikacji używało się listów lub telefonów na kartę magnetyczną. Tylko czy na pewno byśmy chcieli tego ? :)

Oj chętnie bym się pozbył jednego gówna, co trzeba nosić cały czas przy sobie.- telefonu komórkowego. Życie było dużoooooo spokojniejsze.



#11 OFFLINE   Jeziorm 1

Jeziorm 1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1189 postów

Napisano 03 styczeń 2013 - 09:24

Nie wiem czy widzieliście taki filmik promujacy te zasrane czipy- bodajże australia, gdzie słowa rodzina, zaufanie, bezpieczeństwo uzyto w ciagu minuty kilkanaście razy- juz sie zaczyna nagonka, w japonii ( ale nie tylko) to moda, taki trendzik żeby sobie to gówno wszczepiać, ludzie na ziemi oszaleli i są juz tak głupi że nie tzreba nic robic siłą, sami to zrobią pod pozorem mody, dbania o własne "bezpieczeństwo"

 

dowód na upadek ludzkości to np gangam style, mnie sie to w głowie juz nie mieści, dno



#12 OFFLINE   Negra

Negra

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3377 postów
  • LokalizacjaNiebo

Napisano 03 styczeń 2013 - 10:53

Grunwald tak tylko dzisiejsze społeczeństwo co raz częściej nie wyobraża sobie życia bez telefonu na dłuższą metę. Zostawisz telefon, karte ale jedziesz na ryby samochodem który ma wbudowany moduł gps.

 

Urządzenia które umożliwiają ubezwłasnowolnienie istnieją już od dawna, np są stosowane dla więźniów  z niskim wyrokiem, mogą przebywać w swoim domu i poruszać się w obrębie 5km, jeśli przekroczą ten dystans są powiadamiane służby.

 

Technologia idzie naprzód i nie zatrzymamy tego ponieważ daje to nam komfort a zarazem obawę przed wykorzystaniem samego siebie przed sobą.

 

Najlepszym wyjściem byłoby cofnięcie się do czasu kiedy na ulicach jeździły syrenki a do komunikacji używało się listów lub telefonów na kartę magnetyczną. Tylko czy na pewno byśmy chcieli tego ? :)

Slider mi nie chodzi o to ze nie cche byc sledzony czy cos w tym stylu.Moge byc bo akurat mam cztsre sumienie nic do ukrycia wiec ok.Zycie bez telefonu fakt ciezkie by bylo i tez sobie tego nie wyobrazam.Trafiles w samo sedno z urzadzeniami stosowanymi w wieziennictwie, sam pisales co maja na celu.Technologia idzie do przodu i dzieki Bogu tez sie z tego ciesze bo zajebiscie lubie nowinki technicze.Najlepszym wyjsciem nie byloby cofniecie do tylu chociaz moglbym bo wiecej ryb bylo, najlepszym rozwiazaniem jest korzystanie ze wszytskiego z umiarem.Na ten przyklad podam ci kilka absurdalnych praw i ludzkich przedsiewziec.

1.Psy musza chodzic w kagancach.ciekawy jestem czy ten co to prawo ustanowil ma psa.Mam rottweilera i chodze z nia bez kaganca i czesto bez smyczy.Najwazniejsze jest aby dobrze wychowac psa a nie od razu zakuc mu pysk.Gdybym widzial ze moj pies tego potrzebuje, poniewaz jest agresywny sam bym mu kupil kaganiec, a tak zmuszony jestem przez prawo wzbudzac w nim agresje.Najlepiej kazdego uprawiajacego sztuki walki, kulturystyke itp zamknijmy w kajdany badz dajmy dozywotke to nam nic nie zrobia.

2.Ograniczenia predkosci kolejna bzdura wymyslona przez jakiegos ulomka.Pod haslami bezpieczenstwa itp kaza nam ograniczac predkosc w niektorych miejscach co jest absurdem.Nieraz na zjezdzie gdzie fizycznie mozliwe jest jechac predkoscia 30 km/h mam ograniczenie 70 a na innych prostych odcinkach nagle jeb 50km/h.Ograniczenia sa potrzebne ale z glowa.Jak wytlumaczyc ograniczenie do 90 km/h dla kierowcy malucha,ktory sie rozpedza do tej predkosci okolo tygodnia i drugi tydzien poswieca na wyhamowanie, a kierowcy jakiegos merola gdzie w 5 sek osiaga ta predkosc i w 3 stoi w miejscu.Idiotyzm, te same drogi od kilkudziesieciu lat, te same ograniczenia, tylko jak mowa w temacie postep olbrzymi i tak naprawde sami siebie hamujemy.

Czasami mi sie wydaje,ze albo ja jestem dziwny albo niektore zagadki tego swiata nie sa dla mnie.Poprostu lubie miec wylozona kawe na lawe, jesli ktos mnie do czegos zmusza to chce wiedziec dlaczego, zadac pytanie  i oczekiwac odpowiedzi.Moim zdaneim taki chip ma na celu oprocz mozliwosci platnosci, totalnej kontroli nad nami.Jesli zrobisz cos co komus nei pasuje a jest u wladzy to cie poprostu odetna od wszytskiego.Postep tak jestem jak najbardziej za ale z glowa.



#13 OFFLINE   @slider@

@slider@

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2730 postów

Napisano 03 styczeń 2013 - 12:18

Wszystko byłoby idealne jakby każdy był taki sam lub podobnie myślał, aczkolwiek nie było tak nigdy i nie będzie. Wraz z technologią narzucają się pomysły jak wykorzystać ją dla społeczeństwa żeby ułatwić życie, lecz również ktoś wykorzysta ją żeby zarobić kosztem innych nie patrząc na konsekwencje. 

 

Za każdą dzisiejszą innowacją kryją się wyrzeczenia które w przyszłości  zrobią ostry zamęt.

 

Po co się tym przejmować jak zwykły człek ze społeczeństwa nie ma na to wpływu? Nie ważne co byś robił żeby to zwalczyć i tak prędzej czy później zostaniesz w ręką w nocniku i nie będziesz  miał innego wyjścia. 

 

Ktoś pewnie powie że bez technologii da się żyć jasne że się da tylko czy się chce przenieść z wygodnego komfortowego domu do lepianki w lesie i polować z dzidą na dziki?

 

Pomimo mojego młodego wieku i mojej pracy jeśli miałbym się przejmować jakimiś przepowiedniami, kazaniami, proroctwami to wylądowałbym w zakładzie zamkniętym dla psychicznie chorych i osiwiał.

 

Bez urazy ale dla mnie wszystkie te przepowiednie religijne wyciągane jak z archiwum x traktuje jak efekt placebo przy użyciu taniego leku.



#14 OFFLINE   Negra

Negra

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3377 postów
  • LokalizacjaNiebo

Napisano 03 styczeń 2013 - 12:44

A no wlasnie problem nie polega na tym by pod wplywem takich przepowiedni skonczyc w zakladzie psychiatrycznym bo to od razu wyklucza do refleksji nad danym tematem.Strach odpycha nas od pewnych zagadnien a wygoda daje poczucie bezpieczenstwa.Bogu zalezy bys wierzyl w to co on mowi za posrednictwem innych, czasem warto sie zastanowic czy to co my mowimy przeciko Bogu nie jest slowami innych w naszych ustach.Wracajac do technologji, jak pisalem wczesnije jestem oczywiscie za, kocham motoryzacje oraz postep zawarty w tej dziedzinie, zajebiscie lubie neta, bo daje mi mozliwosc rozmawiania z wami.Mowie tylko o tym by podchodzic do tego z glowa.Gra komputerowa tez nie jest czyms zlym i ma na celu rozrywke,inaczej sprawa wyglada jesli nasze zycie realne zamieniamy na wirtualne za posrednictwem gier.



#15 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 03 styczeń 2013 - 15:55

mam wrazenie, ze cofamy sie do sredniowiecza :huh:



#16 OFFLINE   Negra

Negra

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3377 postów
  • LokalizacjaNiebo

Napisano 03 styczeń 2013 - 16:35

pitt bez urazy ale wrazenia pozostawmy sobie.to jest tylko temat do rozmowy a nie katecheza.Pzdr



#17 OFFLINE   Jeziorm 1

Jeziorm 1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1189 postów

Napisano 03 styczeń 2013 - 16:37

Pitt poprostu nie czytaj , proste...



#18 OFFLINE   hlehle

hlehle

    rybołap

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3493 postów

Napisano 03 styczeń 2013 - 16:39

Ja chwilę nie na temat ...

 

Mnie nie interesuje to, że Twój pies jest super ekstra wyszkolony. Możesz go sobie puszczać bez kagańca na ogrodzonym placu jeśli taki posiadasz lub mieszkaniu czy balkonie. Za to w miejscach publicznych ma mieć kaganiec i masz go trzymać na smyczy. Ty wiesz, że jest niegroźny, ja tego nie wiem, tak samo nie wie o tym małe dziecko, które może się go najzwyczajniej w świecie wystraszyć.

 

PS. Uwielbiam psy, ale patrzę obiektywnie na ten temat. Nie każdy psy lubi, wiele osób psów się boi. Poza tym większość właścicieli ma przerost własnego EGO i wydaje im się jak to wspaniale ułożyli zwierzaka ... do czasu. 


  • pafek lubi to

#19 OFFLINE   Negra

Negra

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3377 postów
  • LokalizacjaNiebo

Napisano 03 styczeń 2013 - 16:50

hlehle widze ze slowa kierujesz do mnie.Nie twierdze ze moj pies jest super wyszkolony poprostu go znam.Zdaje sobie sprawe,ze ludzie boja sie psow w szczegolnosci duzych psow, swiadomy tego idac z psem bez smyczy wiem ze pies bedzie szedl przy mojej nodze, jesli mu pozwole to odejdzie.Widzac naprzeciwko dziecko badz przechodnia, nie ma mowy aby pies odemnie odszedl a jesli by sie to zdarzalo to pies szedlby tylko na smyczy.Podzielam twoje zdanie na temat tego, ze niektorym sie wydaje ze ich pies bedzie grzeczny ale do czasu, jednak to mozna odniesc do wszytskich zwierzat na ziemi lacznei z ludzmi.Gdyby wyszlo prawo,ze mam psa nosic na rekach to tez bym tego nie robil.Dla przykladu powiem, ze mam dwa psy, drugi z nich to kundelek ze schroniska, jest czesciej na smyczy bo nie jestem w 100% pewny jego zachowania, potrafi rzucic sie na innego psa, wiec musze byc w ciaglym pogotowiu.Gdyby ktos szedl z innym rottweilerem bez smyczy tez czulbym dyskomfort, jednak jak mowilem mysle rowniez o innych i staram sie aby moje widzimisie nie ograniczalo wolnosci innych.Pzdr



#20 OFFLINE   Krzysiek Dmyszewicz

Krzysiek Dmyszewicz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 703 postów

Napisano 04 styczeń 2013 - 04:10


Użytkownik Krzysiek Dmyszewicz edytował ten post 04 styczeń 2013 - 04:17

  • pafek lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych