Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Muszkarze z Dublina i okolic IRE


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   LuckyLuke

LuckyLuke

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 7 postów
  • LokalizacjaDublin
  • Imię:Sebastian
  • Nazwisko:M.

Napisano 09 styczeń 2013 - 12:29

Witam wszystkich serdecznie, jestem początkującym muszkarzem mieszkającym w Dublinie. Chciałbym się zapytać czy w IRE jest jakieś polskie zrzeszenie albo klub polskich muszkarzy do którego można by było dołączyć, albo czy jest ktoś kto byłby chętny udzielić paru wskazówek, rad odnośnie fly fishingu w okolicach Dublina?

 

Pozdrawiam serdecznie.



#2 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9666 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 09 styczeń 2013 - 12:33

Na obczyźnie(Wyspach) jest Szanowny Redaktor Kuba Standera, o Baronie Flyfishingu @Bujo nie wspomnę :P .


  • LuckyLuke lubi to

#3 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9640 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 09 styczeń 2013 - 12:44

Hej

Masz do mnie 190km, 2h luźnej jazdy

Pod Dublinem z tego co wiem wody sa dość upakowane, głównie na dniówki etc, ale jest gdzie łowić.

Jeśli dopiero zaczynasz - zapraszam do mnie. Na ile potrafię pokaże ci jak to złożyć do kupy razem, a jeśli będzie cieplej to jest szansa nawet jakieś ryby może ułowić?

Co do wód - polecam dwie "biblie" czyli Loughs of Ireland i Rivers of Ireland, obie przez Petera O'Reilly, tam w zasadzie każdy siurek jest opisany. Można dyskutować co do aktualności niektórych danych, niemniej jednak - jakieś tam general info znajdziesz.


  • LuckyLuke lubi to

#4 OFFLINE   LuckyLuke

LuckyLuke

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 7 postów
  • LokalizacjaDublin
  • Imię:Sebastian
  • Nazwisko:M.

Napisano 09 styczeń 2013 - 15:40

Siemanko! Z miłą chęcią się z Tobą spotkam! Może nie teraz bo są jeszcze delikatne przymrozki.. ale na wiosne bardzo chętnie zorganizuje sobie wycieczke w Twoje okolice! :) Chętnie wezmę od Ciebie pare lekcji, ominie mnie nauka metodą prób i błędów!, no i przy okazji może to być świetny wypad fly-fishingowy:). Co do książek już wrzucam je sobie pod lupe i zaczne je studiować :)

 

Pozdrawiam serdecznie!



#5 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9640 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 09 styczeń 2013 - 19:00

I git!


  • LuckyLuke lubi to

#6 OFFLINE   gooral

gooral

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3423 postów
  • Lokalizacjairlandia

Napisano 09 styczeń 2013 - 19:10

na fishmaniaku moze znajdziesz kilka osob, ale jak dla mnie forum umarlo i wiekszosc ruchu to gladzenie sie po brzuszkach albo ktos z 2 postami pyta o miejscowki by zniknac jak sie pojawil.) wiec nie wiem czy co ktos odpowie (bylo kilku muszkarzy i pstragowych i szczupakowych). Ja coprawda w dublinie, ale na muche to tylko na komercyjne miejscowki (castlecomer, i ta kolo glendalough nie pomne nazwy) i wedkarz muchowy ze mnie rzaden pewnie jakbys mi podmienil linki to by mi z rok zajelo sie skapnac, ze mam inna ;)



#7 OFFLINE   LuckyLuke

LuckyLuke

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 7 postów
  • LokalizacjaDublin
  • Imię:Sebastian
  • Nazwisko:M.

Napisano 09 styczeń 2013 - 22:21

Oj tam ja też nie jestem ekspertem ;) aczkolwiek rozróżniam linki itp ;) Ale wiesz, od czegoś trzeba zacząć! ;) Kuba masz może jakieś namiary na facebooku albo coś? Poza forum aby w razie czego się skontaktować? Napisz mi na priva jak coś.

Wogóle fajnie by było zorganizować ludzi którzy siedzą na wyspach i lubują się w fly fishingu etc i założyć jakieś polskie zgrupowanie.. Chodzi mi o połowy dla pasji/hobby/sportu.. no kill tylko for fun!



#8 OFFLINE   Jarekm

Jarekm

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaDublin
  • Imię:Jarek
  • Nazwisko:M

Napisano 22 czerwiec 2013 - 16:20

ahoyyy! dolaczam sie do grupy ;-) od 6 lat w IRL, obecnie poczynilem wiele krokow (mam nadzieje ze skutecznych) aby zostac czlonkiem DTAA

Z checia wezme udzial i moze da sie zmontowac jakas gupe ludzi chetnych na wypady

 

pozdro

Jarek



#9 OFFLINE   Tomek.M

Tomek.M

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3687 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Tomek

Napisano 26 czerwiec 2013 - 13:51

Pogoda nas chwilami nie rozpieszczała, ale daliśmy rade. Przygoda z kajakami bezcenna :P






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych