Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie
AUTORSKI

Rodbuilding Skalka - choroba nieuleczalna

autorski-rb

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3548 odpowiedzi w tym temacie

#3541 OFFLINE   skalek-77

skalek-77

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2321 postów
  • Imię:Rafał

Napisano 07 październik 2024 - 10:08

Pewnie ,że można. Ale nie wyobrażam sobie trzymać kijka z tym uchwytem odwróconym tyłem do przodu. To anty ergonomiczne. 


  • miramar69 i Darek_W lubią to

#3542 OFFLINE   Darek_W

Darek_W

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 506 postów
  • LokalizacjaJózefosław
  • Imię:Dariusz

Napisano 07 październik 2024 - 20:09

No właśnie o taką odpowiedź mi chodziło  :) Bardzo dziękuję 



#3543 OFFLINE   skalek-77

skalek-77

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2321 postów
  • Imię:Rafał

Napisano 09 październik 2024 - 16:48

THORUS BORON CAST

Kijek na blanku borobowym Thorus Boron, model SBO6914-1N zbudowany jako kijek castingowy. Jedno skład o długości 2,07m, moc 14lb , c.w 6-24g. Blank top wśród szybkich jedno składów. Kijek będzie służył jako szczupakówka pod Twicza i jako sandaczówka pod jigi.

 Kijek został uzbrojony w dzieloną rekojeść z pianki i carbonu, uchwyt carbonowy AT Razor CCT, zabudowa carbonowa + przelotki Fuji Torzite T2 w układzie spiralnym. Sprytny badylek wyszedł. ;)

Załączone pliki


  • ms80 i malinabar lubią to

#3544 OFFLINE   skalek-77

skalek-77

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2321 postów
  • Imię:Rafał

Napisano 09 październik 2024 - 17:02

APIS TRAVEL NA DALSZE WYPRAWY

Kijek na blanku Apis Travel, model najlżejszy w trzech kawałkach SAT7310-3N. (2,21m, 10lb mocy, c.w 4-16g) . Realnie to dość  mocna dziesięcio funtówka, która może nie co więcej niż opis producenta  wskazuje. Szybki i elektryczny o płynnym ugięciu, bardzo uniwersalny jeżeli chodzi o obsługę różnego typu przynęt. Obsłuży komfortowo za równo   jiga, gumę, złom  jak i  woblery w określonym przedziale c,w .

 Kijek dostał lekką dzieloną rękojeść z korka black Tiger H i korkogumy, uchwyt carbonowo tytanowy Fuji TCP NHSSK i lekkie przelotki Fuji Torzite.

Kijek wiem ,że już łowi i to solidnie  :)

Załączone pliki



#3545 OFFLINE   skalek-77

skalek-77

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2321 postów
  • Imię:Rafał

Napisano 16 październik 2024 - 13:53

VEGTER BORON

Kijek na blanku Vegter Boron  SS7915-2N w kolorze black pearl goss zbudowany pod szczupacze łowy. Kijek dwu częściowy o długości 2,36m , moc 15lb , c.w 5-25g. Świetny pod gumy i wobki Twitchingowe. Kijek niewiarygodnie szybki, sprężysty i czuły o progresywnym ugięciu.

 Kijek ten dostał dzieloną rękojeść z korka kaktus 2 z elementami drewna stabilizowanego, uchwyt FRGSS z drewnianym insertem opartym na carbonie. Całości dopełniają przelotki Fuji Torzite. 

 

Załączone pliki



#3546 OFFLINE   skalek-77

skalek-77

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2321 postów
  • Imię:Rafał

Napisano 16 październik 2024 - 14:04

SUZUKI POD OKONIE I PSTRĄGI

Kijek na blanku Suzuki RXF-6lb-702. Dwa składy w długości 2,13m, moc 8lb , c.w 1,7-7g ( realnie to kijek do 10g). Czuły kijek o głębszym  i bardzo płynnym ugięciu i kapitalnej amortyzacji. Świetny pod wszelkiego rodzaju przynęty twarde ( wobki , wahadełka, obrotówki, cykady i wirujące ogonki) aczkolwiek pozwala również obsłużyć wszelkiego rodzaju mniejsze gumki na główkach czy czeburaszkach.

 Kijek został uzbrojony w lekka dzieloną rękojeść z pianki i carbonu, uchwyt carbonowy AT Apex 16 CCT z nakrętką zabudowaną carbonem, przelotki Fuji Torzite. 

Całość kolorystycznie dobrana pod Vanforda shimano.

Załączone pliki


  • Artek, malinabar i Voiteh lubią to

#3547 OFFLINE   MatB

MatB

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 327 postów
  • LokalizacjaZgierz
  • Imię:Mateusz
  • Nazwisko:Balcerzak

Napisano 16 październik 2024 - 15:57

VEGTER BORON

Kijek na blanku Vegter Boron  SS7915-2N w kolorze black pearl goss zbudowany pod szczupacze łowy. Kijek dwu częściowy o długości 2,36m , moc 15lb , c.w 5-25g. Świetny pod gumy i wobki Twitchingowe. Kijek niewiarygodnie szybki, sprężysty i czuły o progresywnym ugięciu.

 Kijek ten dostał dzieloną rękojeść z korka kaktus 2 z elementami drewna stabilizowanego, uchwyt FRGSS z drewnianym insertem opartym na carbonie. Całości dopełniają przelotki Fuji Torzite. 

 

Czy możesz podlinkować gdzie można ten uchwyt dostać? Któryś raz go stosujesz, bardzo mi się podoba, a wygooglać nie mogę. Dzięki!



#3548 OFFLINE   skalek-77

skalek-77

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2321 postów
  • Imię:Rafał

Napisano 17 październik 2024 - 15:42

Czy możesz podlinkować gdzie można ten uchwyt dostać? Któryś raz go stosujesz, bardzo mi się podoba, a wygooglać nie mogę. Dzięki!

W Best Rods Center powinieneś dostać.


  • MatB lubi to

#3549 OFFLINE   MatB

MatB

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 327 postów
  • LokalizacjaZgierz
  • Imię:Mateusz
  • Nazwisko:Balcerzak

Napisano 18 październik 2024 - 07:44

W Best Rods Center powinieneś dostać.

 

Te znam. Nie mają niestety nakrętki do zabudowy. Tak przynajmniej wynika z opisu.

 

Dzięki!







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: autorski, autorski-rb

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych