Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Zawody spiningowe, o co chodzi?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   dawek1

dawek1

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 267 postów
  • Lokalizacjakielce
  • Imię:Dawid

Napisano 13 marzec 2013 - 20:58

Witam kolegów,

 

Zastanawiałem się nad zgłoszeniem w tym roku na jakieś zawody spiningowe,  nie mniej nie mam pojęcia gdzie co i jak! 

Tak naprawdę zastanawiam się, czy zwykły gość z ulicy który chcę się sprawdzić, ma taką możliwość!?

 

Może bardziej doświadczeni pomogą! :)

 



#2 OFFLINE   patu

patu

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 6984 postów
  • Lokalizacjaokolice Szczecina
  • Imię:Patryk
  • Nazwisko:S.

Napisano 13 marzec 2013 - 21:12

..zgłoś się do macierzystego koła PZW...



#3 OFFLINE   Radek1

Radek1

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 13 marzec 2013 - 21:23

Witam.

 

  Jeśli należysz do jakiegoś koła PZW to na pewno koło to organizuje mistrzostwa koła w spinningu. Są też zawody tzw. otwarte, w których mogą brać udział zarówno członkowie PZW jak i niezrzeszeni. A sprawdzić się zawsze można ;) , woda wszystko zweryfikuje.



#4 OFFLINE   woblery z Bielska

woblery z Bielska

    Jak coś cię przerasta - dorośnij:)

  • Moderatorzy
  • 6867 postów
  • LokalizacjaBielsko
  • Imię:Janusz

Napisano 13 marzec 2013 - 21:57

Są zawody organizowane przez PZW, towarzyskie (koła, okręgowe - wystarczy zgłosić akces i ewentualnie opłacić startowe), oraz mistrzowskie. Mistrzostwa Koła - może startować każdy członek koła, Mistrzostwa Okręgu - tu musisz zorientować się, jakie są ograniczenia. Są też zawody eliminacyjne do tzw. Pierwszej Ligi, czyli potocznie - Druga liga. Tutaj już musisz być członkiem klubu sportowego (przy kole lub w okręgu), gdyż to klub zgłasza zawodników. 

Niezależnie od tych zawodów jest cała masa zawodów organizowanych przez kluby, gazety wędkarskie, dzierżawców wody, sklepy czy po prostu grupę zapaleńców. I od takich zawodów najlepiej zacząć. Zwykle panuje na nich koleżeńska atmosfera i jeśli powiesz, że to Twój "pierwszy raz ;) ", to powinni Ci przydzielić jakiegoś znającego wodę kolegę, który pokaże Ci "co i jak"



#5 OFFLINE   dawek1

dawek1

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 267 postów
  • Lokalizacjakielce
  • Imię:Dawid

Napisano 13 marzec 2013 - 22:38

No to już coś wiem :) Dzięki koledzy za informację, zobaczymy co z tego wyjdzie.