Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Wisełka na północ od Warszawy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   bouli

bouli

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 41 postów

Napisano 25 wrzesień 2007 - 20:22

Czy znacie dojścia do Wisły na północ od Warszawy (lewy brzeg - okolice Łomianek – Łomna - Czosnów) - tak aby można było podjechać dość blisko samochodem (normalnym nie terenowym !) - bez konieczności dojścia do rzeki ponad 1 km.

Teraz w tygodniu mogę urwać po kilka godzin i planuję krótkie 2-4 godzinne wypady nad Wisełkę - moje miejscówki na które jeżdżę są oddalone o ponad 40 minut jazdy - więc na takie krótkie łowienie odpadają.


#2 OFFLINE   argrabi

argrabi

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 665 postów
  • LokalizacjaPiachowo

Napisano 26 wrzesień 2007 - 06:52

Dojazdów jest kilka. Łomna... Główki w Pieńkowie...
W celu odnalezienia drogi proponuje wykorzystać mapki w internecie, jak choćby zumi.pl ( tutaj masz dojazd do Pieńkowa..)

#3 OFFLINE   bouli

bouli

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 41 postów

Napisano 26 wrzesień 2007 - 22:06

Dzięki agrabi – byłem dzisiaj 2 godzinki na wskazanej przez Ciebie miejscówce – efekt mała rapka. :mellow:
W sumie fajnie, ale syf w wodzie straszny !! Oprócz rapki przyczepiła się podpaska i dość dużo niezidentyfikowanego brudu.

Po dojeździe od razu się wku… widząc jak grunciarz wkładał do bagażnika sumka takiego coś ok. 50 cm – na moją uwagę , że rybka jest coś przy mała odpowiedział , że ja odczepia bo głęboko połknęła haczyk, widząc moje zainteresowanie uwolnieniem rybki zamknął bagażnik i odjechał (z rybą !!). :angry:


#4 OFFLINE   argrabi

argrabi

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 665 postów
  • LokalizacjaPiachowo

Napisano 27 wrzesień 2007 - 08:15

Mea culpa.. Powinienem dodać, że ten brzeg - z uwagi na dobrodziejstwo kolektora bielańskiego - raczej nie zachwyca. Prawie aż do Nowotworu.. Polecam drugi brzeg - szczególnie okolice Jabłonnej.