Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Narew - odcinek Różan-Pułtusk, Brzóze


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
110 odpowiedzi w tym temacie

#81 OFFLINE   Marcel

Marcel

    pasjonaci

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1391 postów
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Leloch

Napisano 06 listopad 2011 - 02:35

Przez pierwszych 5 minut nie regulowałes hamulca?
Został z gemba pelna gumy i olowiu?

#82 OFFLINE   biosteron

biosteron

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1945 postów
  • LokalizacjaNadbużańskie tereny.
  • Imię:Marcin

Napisano 06 listopad 2011 - 08:17

Dzisiaj na żwirowni Brzóza bardzo duże bolenie szalały od samego rana.Jednego udało się skusić na uklejkę RH 12,był spory bo przez pięć minut nie dał się wyjąć do powierzchni.


Napisz coś więcej o tym łowisku :unsure:, da sie tam lowic z brzegu :unsure: , skoro są tam bolenie to może i ja tam zawitam. Na mapie nie mogę tej miejscowość namierzyć, to na trasie Ostrów Maz. - Różan :unsure:.

#83 OFFLINE   anpart

anpart

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 2077 postów

Napisano 06 listopad 2011 - 09:22

Przez pierwszych 5 minut nie regulowałes hamulca?
Został z gemba pelna gumy i olowiu?

Wstyd sie przyznać ale tak byłem pewny żę go wyjmę, że nie pomyślałem o tym.Na szczęście wyrwałem mu gume z pyska,pewnie był płytko zapięty i jedyne co mu grozi, to zajęcza warga :angry:

#84 OFFLINE   anpart

anpart

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 2077 postów

Napisano 06 listopad 2011 - 10:01

[quote]
Dzisiaj na żwirowni Brzóza bardzo duże bolenie szalały od samego rana.Jednego udało się skusić na uklejkę RH 12,był spory bo przez pięć minut nie dał się wyjąć do powierzchni.
[/quote]

Napisz coś więcej o tym łowisku :unsure:, da sie tam lowic z brzegu :unsure: , skoro są tam bolenie to może i ja tam zawitam. Na mapie nie mogę tej miejscowość namierzyć, to na trasie Ostrów Maz. - Różan :unsure:.
[/quote]
Jadąc od Ostrowi po minięciu mostu na Narwi,jedziesz po górę i skręcasz w lewo na miejscowość Dzbądz.{Po kilku kilometrach dojedziesz nad żwirownię.Mijasz most i po przejechaniu ok 1km.skręcasz w prawo na czynną żwirownie,samochód możesz postawić zaraz przed szlabanem, będzie na widoku.Po prawej stronie masz dużą wyspę,my obchodzimy ją z lewej strony i tam przeważnie szaleją bolki, częściej przy końcu wyspy gdzie jest duża zatoka.Dostępność z brzegu masz 100% do całego łowiska tylko trzeba się nachodzić.Żwirownia jest połączona kanałem z Narwią,ale najlepiej obejrzeć sobie łowisko na satelicie w google jest kawal wody i mimo sporej ilości wędkarzy jest gdzie spokojnie sobie połowić bez przeszkadzania innym.No i sa tam piękne okonie, kilka złapaliśmy i żaden nie miał mniej niż 30+.
Myślę ze to w tej chwili przy niskiej wodzie na Bugu I Narwi jest jakąś alternatywa do połapania i co najważniejsze mimo tej pory roku łatwo namierzyć Bolenie są bardzo widowiskowe, dwa które wczoraj widzieliśmy w całek krasie mogą zostać rekordem tego forum. tylko trzeba się do nich dobrać ale to robota dla specjalisty, my niestety do takich się nie zaliczamy.Jedynym mankamentem tego łowiska jest niestety odległość, mamy ponad 100km.Ale warto pojechać bo można ładnie połapać ;)

#85 OFFLINE   maicke82

maicke82

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1022 postów
  • Lokalizacjapałownia na Szuminie

Napisano 06 listopad 2011 - 11:41

[quote]
Dzisiaj na żwirowni Brzóza bardzo duże bolenie szalały od samego rana.Jednego udało się skusić na uklejkę RH 12,był spory bo przez pięć minut nie dał się wyjąć do powierzchni.
[/quote]

Napisz coś więcej o tym łowisku :unsure:, da sie tam lowic z brzegu :unsure: , skoro są tam bolenie to może i ja tam zawitam. Na mapie nie mogę tej miejscowość namierzyć, to na trasie Ostrów Maz. - Różan :unsure:.
[/quote]
To chyba najtrudniejsze łowisko boleni w okolicach, nikt ich tam nie potrafi lowic regularnie tylko z przypadku, także wyzwanie duże a i km też nie mało z Twoich okolic.

#86 OFFLINE   Logistyk

Logistyk

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 237 postów
  • LokalizacjaWarszawa Targówek

Napisano 06 listopad 2011 - 21:58

Witam, spędziłem tam wiele łowczogodzin, toteż wiem, jak ciężko dobrać się do boleni. Żaden mój boleń z tej wody nie miał 50cm B)
Słyszałem o sandaczach, miał ktoś okazję spotkać ?

#87 OFFLINE   Misi3k

Misi3k

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 36 postów
  • LokalizacjaŻory

Napisano 24 grudzień 2011 - 16:12

byłem w pazdzierniku tydzien na narwi na brzozem i zero brania:/ nie pomyslalem o zwirowni...Chlopaki nie narzekajcie ja mam 530km:)

#88 OFFLINE   havy

havy

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 414 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Paweł

Napisano 28 wrzesień 2012 - 20:59

jejku jaki zapomniany wątek,nikt nie łowi na Narwi :unsure:.Wybieram sie w okolice Pułtuska od strony zalewu,dzieje się coś???

#89 OFFLINE   Piotrek Milupa

Piotrek Milupa

    Moderator Emeritus

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 8448 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotrek

Napisano 28 wrzesień 2012 - 21:18

Brak danych , ja mam zamiar skoczyć tam w niedzielę to sprawdzę

#90 OFFLINE   Logistyk

Logistyk

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 237 postów
  • LokalizacjaWarszawa Targówek

Napisano 01 październik 2012 - 21:23

W weekend dwa dni próbowałem w okolicach 100km, na szczupakowe woblery siadały tylko okonie :)

#91 OFFLINE   havy

havy

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 414 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Paweł

Napisano 07 październik 2012 - 20:03

Byłem i ja w zeszły weekend,3 króciaki i ogólnie wielkie rozczarowanie.Nie było mnie tam 4lata,myślałem że moje ;) sandacze teraz to już kabany a tu nic.Tylko łódka za łódką spływajace z żywcami(podobno nie wolno :angry: )i tabuny spiningistów wydeptujących brzegi.Porażka.

#92 OFFLINE   thug

thug

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1120 postów
  • LokalizacjaMazowsze

Napisano 19 kwiecień 2013 - 17:59

Wybaczcie archeologie, ale mam pytanie na które nie mogłem znaleźć pewnej odpowiedzi. Czy na wyrobisku w Brzóze można pływać na spalince? W zeszłym roku widziałem dwa razy taki przypadek (bankowo wędkarze), a zawsze wydawało mi się, że jest tam zakaz.



#93 OFFLINE   Tomrusz

Tomrusz

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 263 postów
  • LokalizacjaMińsk Mazowiecki
  • Imię:Tomek

Napisano 03 listopad 2014 - 15:27

Czy był ktoś ostatnio na żwirowni Brzuze, jakieś wyniki.



#94 OFFLINE   Hesher

Hesher

    Ekspert

  • Lurebuilding Team
  • PipPipPipPip
  • 6255 postów
  • LokalizacjaPułtusk
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Prażmowski

Napisano 03 listopad 2014 - 16:48

Gnojno-Chmielewo- polecam łowcom kwaków. Zawsze traciłem ten najlepszy czas ze względu na studia- na wylocie grasuje co roku para, bo nie wiem czy wiecie, ale większe kwaki łączą się w pary do polowań przed zimą, czy w stada, raczej nie ale nie mam pojęcia.

Narwiańskie starorzecza, hhmmmm... nie wie nikt  :ph34r:



#95 OFFLINE   szu23

szu23

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 94 postów
  • LokalizacjaMińsk Mazowiecki
  • Imię:Sławek

Napisano 05 listopad 2014 - 12:01

Napisz coś więcej o tym łowisku unsure.png, da sie tam lowic z brzegu unsure.png , skoro są tam bolenie to może i ja tam zawitam. Na mapie nie mogę tej miejscowość namierzyć, to na trasie Ostrów Maz. - Różan unsure.png.
[/quote]
Jadąc od Ostrowi po minięciu mostu na Narwi,jedziesz po górę i skręcasz w lewo na miejscowość Dzbądz.{Po kilku kilometrach dojedziesz nad żwirownię.Mijasz most i po przejechaniu ok 1km.skręcasz w prawo na czynną żwirownie,samochód możesz postawić zaraz przed szlabanem, będzie na widoku.Po prawej stronie masz dużą wyspę,my obchodzimy ją z lewej strony i tam przeważnie szaleją bolki, częściej przy końcu wyspy gdzie jest duża zatoka.Dostępność z brzegu masz 100% do całego łowiska tylko trzeba się nachodzić.Żwirownia jest połączona kanałem z Narwią,ale najlepiej obejrzeć sobie łowisko na satelicie w google jest kawal wody i mimo sporej ilości wędkarzy jest gdzie spokojnie sobie połowić bez przeszkadzania innym.No i sa tam piękne okonie, kilka złapaliśmy i żaden nie miał mniej niż 30+.
Myślę ze to w tej chwili przy niskiej wodzie na Bugu I Narwi jest jakąś alternatywa do połapania i co najważniejsze mimo tej pory roku łatwo namierzyć Bolenie są bardzo widowiskowe, dwa które wczoraj widzieliśmy w całek krasie mogą zostać rekordem tego forum. tylko trzeba się do nich dobrać ale to robota dla specjalisty, my niestety do takich się nie zaliczamy.Jedynym mankamentem tego łowiska jest niestety odległość, mamy ponad 100km.Ale warto pojechać bo można ładnie połapać wink.png

No właśnie Andrzeju - jedziemy jedziemy tam tylko którego dnia?

pogoda się zanosi na całe 4 dni weekendu - coś nasz kierowca się określał już ?



#96 OFFLINE   szu23

szu23

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 94 postów
  • LokalizacjaMińsk Mazowiecki
  • Imię:Sławek

Napisano 05 listopad 2014 - 13:23

Czy był ktoś ostatnio na żwirowni Brzuze, jakieś wyniki.

kierowca - pomyśl którego dnia jedziemy ;-)



#97 OFFLINE   buszmen

buszmen

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 341 postów

Napisano 15 czerwiec 2016 - 14:50

Panowie z Pltuska i okolic powiedzcie mi co to jest za woda jadac z Pultuska na Wyszków okolo 500m  za mostem  po prawej stronie /

Czy te stawy sa PZW co tam w wodzie plywa .Jelsi prywatne to gdzie wykupic zezwolenie



#98 OFFLINE   Hesher

Hesher

    Ekspert

  • Lurebuilding Team
  • PipPipPipPip
  • 6255 postów
  • LokalizacjaPułtusk
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Prażmowski

Napisano 15 czerwiec 2016 - 15:06

Żwirownia, Glinianka Grabówiec się nazywa albo Wyrobisko Pożwirowe Grabówiec- za dodatkową opłatą :lol:  :lol:  :lol:  chyba do okręgu ciechanowskiego pzw. Z przyczajki nie warto uderzać bo często kontrolują, kiedyś były tam ładne ryby a teraz to chyba tylko mikro okonki



#99 OFFLINE   bony20

bony20

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 407 postów
  • LokalizacjaNowe Miasto

Napisano 15 czerwiec 2016 - 15:33

Byłem tam kilka razy i tylko jeden nie wymiarek. Nie warto.

#100 OFFLINE   buszmen

buszmen

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 341 postów

Napisano 16 czerwiec 2016 - 14:59

Dziekuje za informacje ,w takim razie nie ma co czasu po pracy tracic

A jest gdzies w okolicy -bliskiej ulicy Rybitwy (rynku)w Pultusku ,kawałek ciekawej wody na spina ?Po pracy chciałbym wyskoczyć na kilka godzin ze spiningiem