Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

PRASÓWKA - WW12/2005


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 24 listopad 2005 - 18:46

Chcialem to skomentować, ale .. powiedzmy, że milczenie jest wystarczająco wymowne.

WW 12/2005 str. 82 Poziome zdjęcie... :angry: :huh:


CO prawda na wcześniejszych fotkach jest kilka sliderków i nawet grubasek się trafił, ale... ostatnie foto powala



Nie żebym komuś zazdrościł takich połowów, ale moim skromnym zdaniem publikowanie takich fotek jest conajmniej niesmaczne :wacko:

#2 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 24 listopad 2005 - 21:00

No tak Mifek ale to były szwedzkie zawody. Tak jak napisano pierwsza część grupy łowiła zgodnie z C&R (+aparacik z 3 klatkami), a druga Z&Z. Takie to zwyczaje ...
Ale najlepsze jest chyba to, że jak co miesiąc Panowie z WW mają podobne tematy do WŚ (i na odwórt) :D W tym miesiącu o połowach łososi w US.

Pozdrawiam
Remek

#3 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 24 listopad 2005 - 22:16

zaczynam sie do tego przyzwyczajac... Moze niedlugo ogranicze sie do jednej gazety - skoro podobne artykuly :mellow:

#4 OFFLINE   rocky

rocky

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 730 postów
  • LokalizacjaStarogard Gdański

Napisano 24 listopad 2005 - 22:19

Sam chciałem zagaić ten wątek ale widzę czujność w narodzie nie ginie.Chociaż lubię zjeść rybkę smacznie przyrządzoną to na takie zdjęcia szczególnie dużych ,pięknych szczupaków patrzę z niesmakiem.W ogóle to ten cały numer WW jakiś taki niesmaczny... :(
A szczególnie zmirził mnie zabójca Kaczkojada 15 kilo wagi(z ogonkiem) :angry:

#5 OFFLINE   Mateusz Baran

Mateusz Baran

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2557 postów
  • LokalizacjaBrussels

Napisano 25 listopad 2005 - 08:24

@Rocky - widzę, że wróciłeś na łono forum, choć czas jakiś Cię nie było....

Ja tego numeru jeszce nie widziałem i nie wiem czy zobaczę, bo ostatnio całkowicie przerzuciłem się na WW. Pan J.K. stracił w moich oczach cały autorytet.

#6 OFFLINE   HighRider

HighRider

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 704 postów
  • LokalizacjaGdańsk Osowa
  • Imię:Darek

Napisano 25 listopad 2005 - 08:27

Baloo!
Ale mowa jest własnie o zdjęciach w ORGANIE NAJBARDZIEJ SKOSTNIAŁEJ, POSTKOMUNISTYCZNEJ ORGANIZACJI PSEUDOSPOŁECZNEJ.... :lol:
gADDA

#7 OFFLINE   Xavi

Xavi

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 394 postów
  • LokalizacjaPruszków
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Lis

Napisano 25 listopad 2005 - 08:29

@Baloo
Jak nie kupujesz już WŚ tylko WW to zobaczysz, bo to właśnie jest w Wiadomościach Wędkarskich.

Pzdr

#8 OFFLINE   Mateusz Baran

Mateusz Baran

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2557 postów
  • LokalizacjaBrussels

Napisano 25 listopad 2005 - 08:30

hhahah dobre... Sorki Panowie. Jestem w pracy od wczesnego ranka i do tego koniec tygodnia... Japończycy wysysają ze mnie resztki sił... coś mi się popierdzieliło! Zasugerowałem się czymś...

#9 OFFLINE   marek_k84

marek_k84

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 343 postów
  • LokalizacjaZielonka

Napisano 25 listopad 2005 - 08:39

Baloo!
Ale mowa jest własnie o zdjęciach w ORGANIE NAJBARDZIEJ SKOSTNIAŁEJ, POSTKOMUNISTYCZNEJ ORGANIZACJI PSEUDOSPOŁECZNEJ.... :lol:
gADDA

Darek,
tyle, ze to drugie (WŚ) i trzecie (WP) ma dokładnie Ciebie i mnie tak samo w dupie jak i to pierwsze (WW). Chłopcy, nie przebierając w środkach (choćby słynna już Wojna na Rekordy) walczą o kawałki z reklamowego tortu. Największym nieszczęściem WŚ i WP byłoby... ZDROWE, SENSOWNIE ZORGANIZOWANE WĘKDARSTWO i RYBNE WODY...
Nie byłoby przynęty na Czytalnika, czyli PZW, które można kopać do woli. A, że jest za co kopać to i sa sensacyjki do druku, ktore tak Czytelnik uwielbia.
Merytorycznie przecież to juz dawno nic ciekawego, w żadnym z trzech miesięczników, się nie dzieje. Gdyby nie trolling, casting i zagranica to pisaliby od 20 lat to samo...


A ja głupek i tak to czytam... :D


#10 OFFLINE   rocky

rocky

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 730 postów
  • LokalizacjaStarogard Gdański

Napisano 25 listopad 2005 - 09:12

@Baloo
Na forum to ja zaglądałem.Ostatnio zarobiony strasznie jestem.Na rybach od zlotu na Wygoninie byłem tylko trzy razy:dwa na dorszach i raz na lipieniach.

A wracając do tamatu porównajcie sobie relację ze zjazdu PZW w obu gazetach :lol:
Szczególnie ostatni akapit Pana Kustosza wlał w me serce wiaderko otuchy i nadziei :mellow: :mellow: :lol:

#11 OFFLINE   KOMANCZ

KOMANCZ

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 281 postów
  • LokalizacjaŚwinoujście

Napisano 25 listopad 2005 - 11:08

Ja nie zakupuję Wiadomości Wędkarskich i Wedkarskiego Świata. Od kilku lat ciągle to samo ... ryby, ryby.

#12 OFFLINE   Gumofilc

Gumofilc

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6193 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 25 listopad 2005 - 11:38

Ja tez nie kupuje zadnych gazet wedkarskich juz od dawna. Ciekawych rzeczy jak na lekarstwo zazwyczaj...pelno reklam jakiegos badziewia...a od czasu do czasu wojenki redaktorow poszcz. pism.
Wole internet, wiecej sie dowiem a wojenke to nawet moge zrobic sam..
Sa co prawda opisy lowisk zagranicznych ale nie mam watpliwosci, ze najlepsze kaski sa scisle tajne (jak wszystko w polskim wedkarstwie <_< ). Wole wiec juz sam rozpracowac jakis akwen, nie sugerujac sie zadnymi opisami...tak jak to zrobilem, udajac sie na Morum.. :angry:
Gumo
p.s.podstawowy problem to po prostu brak tematow, bo ilez mozna czytac o klusolach albo o Szwecji (ci, ktorych nie stac na wyjazd musza dostawac bialej goraczki), ale....to problem pism..

#13 OFFLINE   rognis_oko

rognis_oko

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3395 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 25 listopad 2005 - 11:48

...Merytorycznie przecież to juz dawno nic ciekawego, w żadnym z trzech miesięczników, się nie dzieje...
...podstawowy problem to po prostu brak tematow...
- czyżby? :wacko:

#14 OFFLINE   marek_k84

marek_k84

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 343 postów
  • LokalizacjaZielonka

Napisano 25 listopad 2005 - 12:08

Gdyby nie trolling, casting i zagranica to pisaliby od 20 lat to samo...

;)



#15 OFFLINE   Kuba

Kuba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2421 postów

Napisano 25 listopad 2005 - 15:12

Chyba nie...rekordy sa opisywane w krajach, gdzie z pewnoscia wedkarstwo jest sensowne a wody rybne :huh: