Jump to content

  •      Sign In   
  • Create Account

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Photo

Szerszenie - kolczyki ! "Harjer"


  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1 OFFLINE   Harjer

Harjer

    Zaawansowany

  • Lurebuilding Team
  • PipPipPip
  • 1,502 posts
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Jerzy
  • Nazwisko:Harłukowicz

Posted 20 April 2013 - 19:31

Witam

Nie tak dawno temu na jednym z portali wędkarskim jak inni forumowicze i ja podziwiałem wyrób naszego kolegi, robiącego wahadełka.

Wszyscy są zachwyceni niesamowitym talentem twórcy i porównują przynęty do biżuterii.

Jakież było moje zdziwienie, gdy jedna z Pań postawiła mnie przed faktem dokonanym, zobaczywszy na co jej wnuczek łapie pstrągi, dokonała przelewu na moje konto, opłaciła kuriera i poinformowała mnie, że zamówiła u mnie parę kolczyków!? :), szerszenie, dając mi cztery dni na ich wykonanie, określając kolorystykę, (widocznie do koloru włosów) i wysłanie! 

Nie było dyskusji. Stanowcza Pani oświadczyła mi, że czeka na dostawę. No cóż? pomyślałem, że nie mogę jej zawieść. Śmiałem się, że takich "jaj" niespodziewałbym się, a jednak stało się - poleciały na inny kontynent.

 

O to jak prezentują się kolczyki "rześkiej pani".

Ciekaw jestem i waszej oceny, bo zamawiająca jest zachwycona :)

 

Pozdrawiam

Harjer

 

Attached Files


  • Warszawiak likes this

#2 OFFLINE   WOBLER-W1

WOBLER-W1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1,784 posts
  • LokalizacjaKonin
  • Imię:Paweł
  • Nazwisko:Brzuskiewicz

Posted 20 April 2013 - 19:37

Powiem szczerze , że jestem pod wielkim wrażeniem . Gratuluję !



#3 OFFLINE   Harjer

Harjer

    Zaawansowany

  • Lurebuilding Team
  • PipPipPip
  • 1,502 posts
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Jerzy
  • Nazwisko:Harłukowicz

Posted 20 April 2013 - 19:43

Jeden z Kolegów właśnie troszkę mnie przestraszył, bo napisał mi na priv, że zostanę zrugany za utworzenie nowego tematu. Uważam, że jako nie są to przynęty to nie zamiszczę ich w swoim wątku, a utworzę nowy.

Dziękuję Paweł za pozytywny odbiór i ocenę mojej pracy.

 

Pozdrawiam



#4 OFFLINE   Drago

Drago

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 697 posts

Posted 20 April 2013 - 19:45

Ja jak swoje robactwo dostałem od Harjera to żona jak zobaczyła je na biurku to mi powiedziała, że wszystko zniesie, ale suszonych robaków nie. Uwierzyć nie mogła, że to sztuczne  :D


Edited by drago75, 20 April 2013 - 19:46.


#5 OFFLINE   doktorek

doktorek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 683 posts
  • LokalizacjaOława

Posted 20 April 2013 - 19:48

Wygląda na to, że Pani szybciutko znajdzie (o ile chce) - Pana, pośród wędkarzy ;)

Który z nas nie doceniłby takiej biżuterii? :)



#6 OFFLINE   Harjer

Harjer

    Zaawansowany

  • Lurebuilding Team
  • PipPipPip
  • 1,502 posts
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Jerzy
  • Nazwisko:Harłukowicz

Posted 20 April 2013 - 19:59

He, he, to już inna sprawa.

 Czegóż to nie wymyślą Damy, ale i Panie mają prawo do radowania się ze "stroików" Czyż my nie wydajemy wielkiej kasy na różnego rodzaju cacka i nowości!? wrzucając je do wody i licząc na to, że wyholujemy nereszcie tę wielką rybkę życia?

Tracimy nasze ulubione przynęty - Panie je noszą i są dumne, że mają coś nowego, niespotykanego i chyba tego nie stracą, chyba,że zwabi jakiegoś "zanderka". ;)

Harjer


Edited by Harjer, 20 April 2013 - 20:00.


#7 OFFLINE   WOBLER-W1

WOBLER-W1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1,784 posts
  • LokalizacjaKonin
  • Imię:Paweł
  • Nazwisko:Brzuskiewicz

Posted 20 April 2013 - 20:06

Jeden z Kolegów właśnie troszkę mnie przestraszył, bo napisał mi na priv, że zostanę zrugany za utworzenie nowego tematu. Uważam, że jako nie są to przynęty to nie zamiszczę ich w swoim wątku, a utworzę nowy.

Dziękuję Paweł za pozytywny odbiór i ocenę mojej pracy.

 

Pozdrawiam

Tak też to zrozumiałem , że to jest temat jednorazowy . Gdybyś ciągnął drugi wątek o przynętach to byś dostał po uszach  :D  ;)



#8 OFFLINE   woblery z Bielska

woblery z Bielska

    Jak coś cię przerasta - dorośnij:)

  • Moderatorzy
  • 6,867 posts
  • LokalizacjaBielsko
  • Imię:Janusz

Posted 20 April 2013 - 21:17

Tak też to zrozumiałem , że to jest temat jednorazowy . Gdybyś ciągnął drugi wątek o przynętach to byś dostał po uszach  :D  ;)

:huh: 

To "to", po czym się najczęściej dostaje, teraz nazywa "uszy"?

Zacofany jestem ;)

A kolczyki świadczą o właścicielce - dobry gust, odwaga, oryginalność, dodać jeszcze kapkę urody i mogę umówić się na kolację. 

W razie gdyby spotkanie okazało się niewypałem, zawsze jeszcze mogę próbować "wycyganić" kolczyki :D



#9 OFFLINE   Riqelme

Riqelme

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 338 posts
  • LokalizacjaTarnobrzeg

Posted 20 April 2013 - 21:55

Bardzo realistycznie wygladają te kolczyki. Wielkie brawa , jestem pod ogromnym wrażeniem.  :) Swoją drogą ta Pani też musi mieć ciekawą osobowość skoro nie boi się nosić na uszach żądlących owadów.  :)



#10 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15,988 posts

Posted 21 April 2013 - 00:40

:huh:

To "to", po czym się najczęściej dostaje, teraz nazywa "uszy"?

Zacofany jestem ;)

A kolczyki świadczą o właścicielce - dobry gust, odwaga, oryginalność, dodać jeszcze kapkę urody i mogę umówić się na kolację. 

W razie gdyby spotkanie okazało się niewypałem, zawsze jeszcze mogę próbować "wycyganić" kolczyki :D

Ciekaw jestem na które uszy te kolczyki.