Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Revo stx


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   kubek

kubek

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 22 postów

Napisano 12 maj 2013 - 11:57

Pytanie do posiadaczy nowego stx'a: jak wam się sprawuje ten multik ? macie luzy przy korbce i czy harczy wam coś w środku ? 



#2 OFFLINE   samwieszkto

samwieszkto

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1078 postów
  • LokalizacjaBytom
  • Imię:Jacek
  • Nazwisko:Wichrowski

Napisano 12 maj 2013 - 15:31

Mam STXa z zeszłego roku. Nic z tych rzeczy nie zaobserwowałem. Rzeklbym - działa idealnie , choć był kupiony z drugiej ręki. ( @studiostopa - pozdrawiam )

#3 OFFLINE   Dienekes

Dienekes

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2272 postów
  • LokalizacjaSyreni Gród/ Jadwisin
  • Imię:Radosław

Napisano 12 maj 2013 - 18:41

Odpluć-odpukać - w moim STXie III generacji wszystko jest w jak najlepszym porządku. W połączeniu z Xzogą (Taka G do 7 kg) miota wabie od małych gum na 5 gramowej główce po klocki o masie 90 gramów. Żadnych luzów, czy niepokojących dźwięków nie odnotowałem.

 

Może nagraj klip, wrzuć na YT a później tu - jeśli ktoś nie zdiagnozuje problemu na forum, dużo łatwiej będzie wyjaśnić Tobie o co chodzi sprzedawcy lub gwarantowi (w zależności od tego, z którego uprawnienia będziesz chciał skorzystać).



#4 OFFLINE   kubek

kubek

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 22 postów

Napisano 12 maj 2013 - 19:17

Okej, dzieki bardzo jak bede miał chwile czasu tak zrobię. Jutro jeszcze pójdę do sklepu gdzie go kupiłem moze tam powiedzą mi cos wiecej ;) i dziekuje za szybkie odpowiedzi, moze ktos jeszcze dołoży swoje 2 grosze ?

Użytkownik kubek edytował ten post 12 maj 2013 - 19:23


#5 OFFLINE   Meme

Meme

    booom

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3094 postów
  • LokalizacjaWarszawa - Tarchomin
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:Oświeciński

Napisano 12 maj 2013 - 20:06

Jak bys mogl napisac doklaniej co sie dzieje to by sie cos pomyslalo... terkotac moze z wielu powodow to sprezynka moze nie dociskac pinu ktory łapie szpule i krecisz i terkocze moze jaka zebtaka jest zle wlozona ( np skladales i zle dales jakies podkladki ) moze brak smaru ? luzy na korbce ? kazde abu jakie mialem mialo minimalny "luz" na korbce ale nigdy na to nie zwracalem uwagi.... oczywiscie zeby wylapac luz trzeba bylo uzyj dosyc duzej sily...


Pozdrawiam meme



#6 OFFLINE   kubek

kubek

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 22 postów

Napisano 12 maj 2013 - 20:31

chodzi o szybkie kręcenie i puszczenie korbki czuć aż wibracje. ponadto ostatnio po zarzuceniu raz na jakiś czas muszę przekręcić korbką kilka razy aby szpula się zablokowała, myślę że to przez ten system odłączania szpuli od kołowrotka (coś się nie załącza) tylko nie wiem jak do tego doszło bo ani go nie rozkręcałem ani mi nie spadł tak po prostu. pierwsze kilka wypadów stx działał jak szwajcarski zegarek a ostatnio zaczęły się robić problemy... luzy na korbce są spowodowane dokręceniem albo odkręceniem hamulca walki :) 


Użytkownik kubek edytował ten post 12 maj 2013 - 20:33


#7 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 12 maj 2013 - 20:49

prawdopodobnie jakas blaszka z systemu odpowiedzialnego za zwalnianie spustu jest niedogieta... raczej pierdola...



#8 OFFLINE   kubek

kubek

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 22 postów

Napisano 12 maj 2013 - 21:04

a da się tą pierdołe jakoś samemu wyeliminować ?



#9 OFFLINE   Meme

Meme

    booom

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3094 postów
  • LokalizacjaWarszawa - Tarchomin
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:Oświeciński

Napisano 12 maj 2013 - 22:30

co do 1 to obstawiam jak kolega @mifek albo jedna z sprezynek odpowiedzialnych za dopychanie pinu od nepedu szpuli po porotu zleciala.... pierdułka :)

co do 2 moze moze masz zle nalozone podladki tzn sa obie 1 jedna strone i nie ma dosciu caly czas....



#10 OFFLINE   kubek

kubek

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 22 postów

Napisano 13 maj 2013 - 17:34

dzięki za odpowiedź :) da się te usterki jakoś wyeliminować ? to mój pierwszy multiplikator i nigdy takiego nie rozkręcałem boje się że po skręceniu może mi nie chodzić jak powinien



#11 OFFLINE   Wilk_

Wilk_

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 451 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Wilk

Napisano 14 maj 2013 - 07:16

Pierdoła, ale nie słyszałem o pierdołach w starszych Revo, a Revo 2013 raz wymieniłem z powodu nieblokowania się szpuli, a że w drugim robiło się to samo, więc zwróciłem i odpuściłem sobie.

Samemu na pewno nic nie powinieneś robić, bo możesz stracić gwarancję. Ja oddałem - Ty możesz poprosić, by ktoś z Forum, kto ma w małym palcu multiplikatory, rozebrał, poprawił i złożył.


Użytkownik Wilk_ edytował ten post 14 maj 2013 - 07:19


#12 OFFLINE   kubek

kubek

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 22 postów

Napisano 14 maj 2013 - 14:18

no czyli to samo co u mnie - nieblokowanie szpuli. byłem dzisiaj w sklepie powiedzieli że postarają się go naprawić. zobaczymy co z tego będzie. Dzięki za odpowiedzi :)



#13 OFFLINE   Wilk_

Wilk_

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 451 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Wilk

Napisano 14 maj 2013 - 14:27

Bardzo mnie korci Revo SX, ma świetne opinie i nie bije mocno po kieszeni, ale wszędzie są te 2013, a już straciłem do nich zaufanie. Ja miałem dwa razy Revo Premier i obu egzemplarzom to samo dolegało, Ty masz STX - to samo. Coś jest nie tak z tym rocznikiem - sądzę, że powinni je kupować ci, dla których multiplikator nie ma tajemnic, rozbiorą go sobie i naprawią. Zamiast oddawać do sklepu, może daj ogłoszenie na Forum, że prosisz kogoś o pomoc - jest tu paru ludzi, którzy na pewno chętnie rozbiorą, poprawią pierdółkę i złożą. Ja bym teraz tak zrobił, zamiast oddawać tego Premiera.



#14 OFFLINE   kubek

kubek

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 22 postów

Napisano 14 maj 2013 - 15:04

Okej, ale najpierw zobaczę co powiedzą w sklepie. jeżeli nadal będzie źle chodził poproszę kogoś z forum. Dzięki @Wilk_



#15 OFFLINE   Eryk

Eryk

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 56 postów

Napisano 14 maj 2013 - 15:33

Musicie mieć jakiegoś pecha ja mam nowego stx używam go do 30g , sx też nowego i męcze go jerkami i dużymi woblerami do 70 g jak narazie działają obydwa 6.4.1

#16 OFFLINE   kubek

kubek

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 22 postów

Napisano 14 maj 2013 - 15:46

ja mam 7.1:1 nie wiem jak kolega Wilk_


  • delfin lubi to

#17 OFFLINE   Wilk_

Wilk_

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 451 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Wilk

Napisano 14 maj 2013 - 20:57

Ja miałem tego wolniejszego Premiera: 6,4,1 - chyba ze trzy dni i wysłałem prosząc o drugi. Drugi miał tę samą wadę, więc poprosiłem o zwrot pieniędzy i skończyła się moja przygoda z Revo Premier :)



#18 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15616 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 14 maj 2013 - 21:04

Ja mam STX i SX w starszych wersjach i zero problemów. Ale nieczęsto używane.


  • Wilk_ lubi to

#19 OFFLINE   spinncaster

spinncaster

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 145 postów
  • LokalizacjaNowy Sącz
  • Imię:Robert

Napisano 14 maj 2013 - 21:19

U mnie i znajomego też zero problemów z stx 2013 :)

Problem z nie blokowaniem szpuli miałem z premierem 2010. Z kolei kolega zachwala ten sam model do dziś. Więc raczej...trza trafić ;)



#20 OFFLINE   Pumba

Pumba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2537 postów
  • LokalizacjaGdynia / Tobołowo
  • Imię:Łukasz

Napisano 14 maj 2013 - 21:38

Do mnie dotarł dziś SX 2013, pokręciłem jakieś 10min w domu i spust odbijał bez problemu, ale o tym czy "trafiłem" przekonam się zapewne w trakcie pierwszego łowienia :)






Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych