Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

sklep Askari


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Kadet

Kadet

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1003 postów

Napisano 25 maj 2013 - 14:47

Witam.
Kupowal ktos moze kolowrotek Shimano Rafenium w sklepie jak w tytule, jak jest z jego jakoscia. Nosze sie z zamiarem kupna ale zastanawia mnie troche dziwnie niska cena. Nikt bowiem nie bedzie tak bardzo zjezdzal z cena musi byc jakis powod, oby tylko nie kosztem produktu.

#2 OFFLINE   michal00kn

michal00kn

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 202 postów
  • Lokalizacjawlkp/kp
  • Imię:Michał

Napisano 25 maj 2013 - 15:35

Maja tylko kilka sztuk ostatnio jak pisalem to już 4000 nie mieli.

#3 OFFLINE   trinited

trinited

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 212 postów

Napisano 25 maj 2013 - 18:12

Tak naprawde to są normalne ceny, w USA czy Niemczech tyle te kołowrotki kosztują. W Polsce wszystkie CI4 mają absurdalne ceny. Szczególnie stradic, który potrafi kosztować nawet 800 zł.


Użytkownik trinited edytował ten post 25 maj 2013 - 18:33


#4 OFFLINE   Wilk_

Wilk_

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 451 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Wilk

Napisano 25 maj 2013 - 21:51

Askari to porządny sklep. Nie wiem dlaczego mają niższe ceny niż np. Internetowy Sklep Karpiowy, ale mają wszystko w tym samym gatunku. Za późno się o nich dowiedziałem i kupiłem w tym roku wszystko, od maty i worka poprzez haki, podbieraki, aż po wędki i kołowrotki w innym - a tam w sumie zapłaciłbym kilkaset złotych mniej.



#5 OFFLINE   Pumba

Pumba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2546 postów
  • LokalizacjaGdynia / Tobołowo
  • Imię:Łukasz

Napisano 25 maj 2013 - 22:52

Kupowałem u nich w kwietniu Rarenium 4000. Nie orientowałem się przed zakupem czy maja go na stanie. Oczywiście nie mieli :) Nie przeszkodziło to, żebym po pięciu dniach miał go w domu :) Co ciekawę wypchali paczkę stronami z gazety z gołymi paniami za co oczywiście duży plus :) Polecam :)



#6 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9666 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 26 maj 2013 - 07:44

Kupowałem u nich w kwietniu Rarenium 4000. Nie orientowałem się przed zakupem czy maja go na stanie. Oczywiście nie mieli :) Nie przeszkodziło to, żebym po pięciu dniach miał go w domu :) Co ciekawę wypchali paczkę stronami z gazety z gołymi paniami za co oczywiście duży plus :) Polecam :)

A gazety wyprasowane i szafka wyklejona :lol:  :lol:  :lol: .Czyli sprzedawca erotoman pracuje w sklepie :rolleyes: .



#7 OFFLINE   kwiatek

kwiatek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 105 postów
  • Imię:Daniel

Napisano 26 maj 2013 - 11:30

witam !sklep godny polecenia !kupowalem kilka żeczy zawsze było ok !!!

#8 OFFLINE   tibhar

tibhar

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 996 postów
  • LokalizacjaPL
  • Imię:Mariusz

Napisano 26 maj 2013 - 12:16

Mam mieszane uczucia dotyczące tego sklepu..

Chciałem kiedyś zmówić u nich z niemieckiego askari dosyć drogi feeder. Spytałem czy można, odpowiedzieli za tak, wiec zamówiłem.. szedł mi tak z dwa miesiące, aż w końcu dowiedziałem się ze nie ma ;), a miał być na za tydzień bo miałem szczęście  samo zamawiali i był dostępny ;)  druga sprawa to to ze feeder był w promocji , za pierwszym razem dowiedziałem się ze promocja na Polskę nie obowiązuje,później gdy odebrał tel. ktoś inny, wyszło ze obowiązuje jakieś (300 zł ) także byłem kołowany, ilekroć dowiadywałem się o sprzęt uzyskiwałem sprzeczne informacje. Dodam ze, feeder na niemieckiej stronie był dłuuugo dostępny..

Za drugim razem zamawiałem wędkę z promocji 30% taniej, jakieś (120zł miałem w kieszeni) a przyszła za całą sumę w domu nikt nie wiedział i zapłacili,dziwne bo znalazłem w środku paragon ze zniżką, co prawda kasę zwrócili ale..


Użytkownik thibar edytował ten post 26 maj 2013 - 12:17


#9 OFFLINE   Tomek_N

Tomek_N

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1229 postów
  • LokalizacjaFrankfurt nad Menem

Napisano 26 maj 2013 - 12:20

Askari to sieciowka ktora w Niemczech ma wiele sklepow. Niestety wiekszosc sprzetu ktory sprzedaja jest firm takich jak Kogha itd - czyli bardzo slaba jakosc. Nie polecam.



#10 OFFLINE   tibhar

tibhar

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 996 postów
  • LokalizacjaPL
  • Imię:Mariusz

Napisano 26 maj 2013 - 12:25

feeder balzer zammataro masterpiece to nie jest slaby sprzęt a sklep nie oferuje słabego sprzętu ..przejrzyj katalog..

 

piszesz większość, ok ;)


Użytkownik thibar edytował ten post 26 maj 2013 - 12:27


#11 OFFLINE   stone

stone

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 498 postów
  • LokalizacjaŁagiewniki
  • Imię:Tomasz

Napisano 26 maj 2013 - 12:27

ja z obslugi tego sklepu jestem zadowolony



#12 OFFLINE   tibhar

tibhar

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 996 postów
  • LokalizacjaPL
  • Imię:Mariusz

Napisano 26 maj 2013 - 12:37

nie popełnia błędów tylko ten co nic nie robi.. także bywa a zdarza się najlepszym .. ;)



#13 OFFLINE   Jar1808

Jar1808

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 90 postów
  • LokalizacjaBraniewo
  • Imię:Jarek

Napisano 26 maj 2013 - 13:31

Bardzo dobry sklep a ceny wystarczy porównać z konkurencja ja jestem zadowolony z zakupów u nich!



#14 OFFLINE   Tomek_N

Tomek_N

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1229 postów
  • LokalizacjaFrankfurt nad Menem

Napisano 26 maj 2013 - 15:11

feeder balzer zammataro masterpiece to nie jest slaby sprzęt a sklep nie oferuje słabego sprzętu ..przejrzyj katalog..

 

piszesz większość, ok ;)

 

Moze nie, ale nie zapominajmy - jestesmy tutaj na forum ktore promuje wedkarstwo castingowe + spinningowe. I o tej kategorii sprzetu sie wypowiadalem :)



#15 OFFLINE   mkuczara

mkuczara

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 279 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Imię:Maciej
  • Nazwisko:Kuczara

Napisano 26 maj 2013 - 16:41

Kupowałem w szwajcarskim branch-u. Plecionkę Stren i jakieś inne drobiazgi. Przyszło w kilka dni + dorzucili jakiś bonus. Zero zastrzeżeń.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych