Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Sklepy wedkarskie w W-wie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   abarth7

abarth7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 588 postów
  • LokalizacjaWołomin

Napisano 21 listopad 2007 - 16:08

Moze ten temat juz byl,ale nie moge namierzyc,wiec pytam.Ktory wedlug Was sklep wedkarski(naziemnny,nie internetowy) w Warszawie jest najlepszy,i dlaczego?Interesuje mnie gdzie sie zaopatrujecie w sprzet,gdzie jest mila obsluga itp.Osobiscie znam wiekszosc sklepow w tym miescie,ale chodzi mi bardziej o Wasze opinie i odczucia.Taka mala forma sondazu :mellow: POZDRAWIAM

#2 OFFLINE   @slider@

@slider@

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2730 postów

Napisano 21 listopad 2007 - 16:20

Sklep na wybrzeżu Gdańskim mają duży wybór sprzętu a także można przetestować nad wisła zakupiony właśnie tam sprzęt. Spoko atmosfera :mellow:

Bass dość dużo sprzętu wędkarskiego jest w czym wybierać co do wedzisk czy kołowrotków to troszkę zawyżone ceny ale ujdą jeszcze.

Pozdrawiam
Slider

#3 OFFLINE   explorator73

explorator73

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 571 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 21 listopad 2007 - 16:21

Witaj,
Poniżej lista sklepów, które odwiedzam najczęściej (kolejność przypadkowa):
- Bass, Wolska 82
- WMH, Wybrzeże Gdyńskie 2
- Musky, Modzelewskiego (tylko przynety spiningowe - bardzo bogaty wybór)
oraz z mniejszych:
- U Zbyszka, Deotymy
- Jerk, Twarda
- Ochotka, Grochowska
Od jakiegoś czasu kupuję coraz więcej w sklepach internetowych poza krajem.
Pozdrawiam,
P.


#4 OFFLINE   abarth7

abarth7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 588 postów
  • LokalizacjaWołomin

Napisano 21 listopad 2007 - 16:30

Moj faworyt to Wybrzeze Gdanskie.Super obsluga,duzy asortyment no i bliskosc Wiselki rzecz jasna.W Bassie na Wolskiej,fakt jest duzo sprzetu,ale jesli chodzi o obsluge to pozostawia wiele do zyczenia.Moze trafilem na zly dzien pana ktory mnie obslugiwal,ale wiem napewno,ze wiecej tam nie pojade.Z godnych polecenia sklepow moim zdaniem jest jeszcze sklep w leClerku na ul.Jutrzenki(chyba).Maja w miare niskie ceny,spory asortyment i obsluga ok.POZDRAWIAM

#5 OFFLINE   OloPe

OloPe

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1088 postów
  • LokalizacjaOtwock

Napisano 21 listopad 2007 - 18:58

A ja polecam hurtownie Polsping na Szpaczej (przy Marsa)

#6 OFFLINE   marcinesz

marcinesz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1184 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 21 listopad 2007 - 22:34

Mój SUBIEKTYWNY ranking (kolejność nieprzypadkowa :D ) sklepów, które znam:
1. WMH, Wybrzeże Gdyńskie 2 -> bardzo duży asortyment, samoobsługa, ale też fajna obsługa sprzedawców-doradców (jeśli się poprosi o pomoc - nie ma problemu), szczególnie taki niepozorny kolega, doradzający w kwestii spinningu, łowiący na Wiśle. Podchodzi praktycznie do tematu i nie wciska kitu. No i BAAARDZO fajna Pani w kasie - to też ważne, że było sympatycznie, jak się wydaje swoje pieniążki :mellow: ;
2. Jerk, Twarda -> sklep wciąż rozwijający się, z silnym pozytywnym zboczeniem spinningowym i nowoczesnym podejściem do spinningu (i bardzo dobrze). Duży wybór sprzętu castingowego oraz sprzętu od rodbuilderów (szczególnie od p. Irka Matuszewskiego). Nie przesadzę chyba, jeśli napiszę, że sklep bliski naszemu Forum. Zresztą chyba nieprzypadkowo nasze warszawskie spotkania odbywają się właśnie tam :D . Duży plus za barek z dobrym jedzonkiem i napitkami.
3. Rapa, przy ul. Modlińskiej - mały sklepik, ale właściciel (Piotr Kozłowski) to zapalony spinningista i dużo o rzecznym łowieniu wie. Zresztą przewinął się u nas na Forum. Podchodzi elastycznie do tematu i stara się klientowi pomóc - mi np. kiedyś oferował sprowadzenie danego sprzętu, którego akurat na stanie w danej chwili nie miał.

Sklepy, które mnie rozczarowały:
- Musky, Modzelewskiego - faktycznie bardzo bogaty wybór przynęt spinningowych, szczególnie woblerów polskich indywidualnych wytwórców. Minusy: wg mnie bardzo wysokie ceny i za moich tam wizyt obsługa była fatalna -> czasami obsługiwali mnie i reagowali na prośbę o pomoc z wyraźną niechęcią - a mnie takie podejście bardzo odrzuca, ale może jestem drażliwy ;) ;
- Bass, Wolska - również bardzo bogaty wybór sprzętu, szczególnie kijów i przynęt spinningowych. Ale podejście obsługi, a szczególnie Panów w baraczku z kijami i kołowrotkami, również mnie odstraszyło od tego sklepu. Na przynętach i akcesoriach jest dużo lepiej. Ceny jedne z niższych.

Reasumując - kije staram się kupować z rynku wtórnego lub od rodbuilderów; kołowrotków od jakiegoś czasu na ebay albo w sklepach internetowych poza krajem; przynęty również poza krajem lub w sklepach 1-2 lub Bass; dodatkowe gadżety (plecionki, agrafki, itp.) - poza krajem lub w sklepach 1-2 lub Bass.

Podkreślam, że ww. ocena jest subiektywna i najlepiej niech każdy sprawdza sam :D .

#7 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14833 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 21 listopad 2007 - 22:49

Z polskich sklepow wedkarskich to jeden z najlepszych jakie znam to:

www.allegro.pl

w zasadzie jedyny w PL, gdzie robie zakupy w miare regularnie.

W takich z lada, obsluga i brakami w asortymencie to nie bywam (chyba juz ze 2 lata). Tak zdrowiej :D

Guzu

#8 OFFLINE   hasior

hasior

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3529 postów
  • Lokalizacjatam gdzie ryby

Napisano 21 listopad 2007 - 23:12

No i BAAARDZO fajna Pani w kasie


BAAARDZO POTWIERDZAM

no i allegro tanio i z dostawa do domu :mellow: choć poważniejszy sprzęt lepiej pomacac to przynęty itd mozna smiało kupować :D

#9 OFFLINE   wujek

wujek

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 5838 postów
  • Imię:Jan
  • Nazwisko:Soroka

Napisano 21 listopad 2007 - 23:26

Ja obecnie robię zakupy w sklepie Rapa na ul.Modlińskiej o którym pisał Marcinesz i bardzo trafnie go scharakteryzyzował.
Piotra znam osobiście i dość często razem łowimy. Jest to zapalony wędkarz, który na Wiśle mógłby wręcz mieszkać. Mimo że sklepik nie jest duży jest licznie odwiedzany przez wędkarzy chyba głównie przez osobę Piotra który nie jest zwykłym sprzedawcą, ale przede wszystkim wędkarzem podobnie jak jego pracownik Karol.
To czego nie mogę kupić w Rapie zamawiam przez internet.

#10 OFFLINE   klon

klon

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 415 postów
  • LokalizacjaPruszków/Piastów

Napisano 22 listopad 2007 - 09:35

Największy wybór i fachowa obsługa - WMH.
Najtaniej i przyzwoity wybór - Leclerc Jerozolimskie.
Osławionym Jerkiem niestety zdążyłem się już rozczarować :(


#11 OFFLINE   SzymusS

SzymusS

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1063 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Łukasz

Napisano 22 listopad 2007 - 09:53

WMH - jedno z podstawowych źródeł moich przynęt
+ za bogaty wybór przynęt

Jerk - kiedyś kupiłem u nich wędkę, która jednak b. szybko uległa awarii (nie z mojej przyczyny). Oddałem ją do serwisu w jerku. Naprawa baaardzo się przedłużała, więc jerk wymienił mi ją na nową (troszeczkę inny model) i powiedział, że z tamtą już sami będą dalej się męczyć
Duży + za podejście do klienta

Plus zakupy via Internet (zwłaszcza droższy sprzęt)

#12 OFFLINE   witek

witek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 960 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 22 listopad 2007 - 10:49

ebay.com
ebay.co.uk
ebay.de

Dokładnie w tej kolejności.
W sklepach nie wirtualnych przestałem bywać. Nie lubię wyrzucać pieniędzy w błoto.

Jeśli Lowrance X-125 z wysyłką kosztuje w USA 750 zet a w Bassie 1550 zet to wnioski nasuwają się same.

#13 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 22 listopad 2007 - 12:17

wiciu nic tylko zajac sie sprzedaza hurtowa dla wyzej wymienionego sklepu

#14 OFFLINE   tomek307

tomek307

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 52 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 22 listopad 2007 - 12:28

Sklep na Twardej w Domu Wędkarza za świetne ceny i podejście do klijenta.
Rapa na Modlińskiej za to samo co wyżej.
WMH duży asortyment ale czasem z cenami przeginają, ostatnio szukałem kija sumowego, u nich za mój kijek chcieli prawie 400 pln, na twardej 230.

#15 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14833 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 22 listopad 2007 - 13:53

za mój kijek chcieli prawie 400 pln, na twardej 230.

Kapitalizm XIX wieku w dobie internetu, samochodow i ...komunikacji miejskiej ma krotkie nozki :mellow:

Guzu

#16 OFFLINE   abarth7

abarth7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 588 postów
  • LokalizacjaWołomin

Napisano 22 listopad 2007 - 23:18

Tak to jest już w sklepach.Niektóre artykuły są tańsze niż u konkurencji a inne droższe.Ma na to wpływ dużo czynników,wiem coś o tym bo zam pracuje w sklepie :)Np.ilość zamawianego towaru,ewentualne sztuki demo,umowy z dystrybutorami itp.

#17 OFFLINE   Logistyk

Logistyk

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 237 postów
  • LokalizacjaWarszawa Targówek

Napisano 25 listopad 2007 - 13:48

Ja lubiłem chodzić po małych sklepikach na Pradze, np ten na Ząbkowskiej róg Markowskiej był fajny, niebyło za dużo sprzętu, ale fajna atmowsfera tam panowała. Niestety sklep został zamknięty w tym roku. Drugi sklep był na Radzymińskiej, obok bazarku Szmulki, nazywał się Orka. Naprawdę duży wybór gumek, niestety też padł, panował tam mały ruch....

Trzeba przyznać że coraz szerzą i już niezłą ofertę mają sklepy KAKADU, zwłaszczca w Arkadii i na Wileńskim. Często tam robię zakupy

#18 OFFLINE   abarth7

abarth7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 588 postów
  • LokalizacjaWołomin

Napisano 25 listopad 2007 - 15:24

Fakt,w Kakadu w Arkadii jest sporo sprzętu,jeśli chodzi o Wileński to dużo mniej,ale może się jeszcze rozkręci.

#19 OFFLINE   maroni

maroni

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 64 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 25 listopad 2007 - 18:04

- WMH wybrzeże gdyńskie - naprawde fajna obsługa, duży wybór przynęt nigdy się tam nie poczułem jak nieproszony gość
- Leclerc przy al. Jerozolimskich - obsługa w porządku, ale jerzeli chodzi o zatowarowanie sklepu to według mnie bardzo mały wybór, ale jeżeli jest to co właśnie chcemy kupić to ceny są niskie w porównaniu do reszty sklepów.
- BASS - tam to nielubie jeździć, duży wybór sprzętu to fakt, ale obsługa: za każdym razem kiedy tam byłem to miałem wrażenie, że sprzedawcy pracują tam za karę, osobiście unikam tego sklepu.

#20 OFFLINE   kryst

kryst

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2028 postów

Napisano 25 listopad 2007 - 18:23

Kolejność przypadkowa:

WMH (atmosfera), Jerk (dwa piękne kijki tam zakupione) i Profishing (ten na Smolnej - sentyment), Ochotka 102 (miło).

Pzdr. Kryst :D




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych