Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Zimowy spinning w Warszawie i okolicach


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
73 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   hlehle

hlehle

    rybołap

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3488 postów

Napisano 06 grudzień 2007 - 15:17

Jak tam wyniki? Bywacie gdzieś?

Ja ostatnio miałem urwanie głowy, więc czekam z niecierpliwością na pierwszą wolną chwilę...

#2 OFFLINE   andrew

andrew

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 669 postów
  • LokalizacjaWies w miescie

Napisano 06 grudzień 2007 - 15:44

Bylem w niedziele w niezlym szoku. Wyskoczylem kolo poludnia na jedna z podwarszawskiech glowek. Szczupak i sandacza gryzl az milo i to pomimo wysokiej wody.

Najlepszy bylo kolo ktory przyjechal z bocznym tokiem na okonia i na male kopyto wyciagnal na oko 2.5 kilogramowgo sandacza w trzecim rzucie :huh: . W ciagu trzech godzin bylem swiadkiem holowania dwoch szczuplych 50-55cm i trzech wymiarowych sandaczy z jednej klatki, nie liczac skrotow. Niestety nie nalezalem do szczesliwcow. Mialem kilka lekkich pobic i jedno mocne za warkoczem po ktorym 9cm kopyto w jedenej trzeciej zeszlo z jiga ale bez ryby...

Lokales z ktorym rozmawialem bardzo chwlil sobie ten sezon a zwlaszcza poprzednio listopadowa nizowke. Bywaly dni ze lowiac z lodki na upatrzonej przykosie lapal po kilka grubych sztuk dziennie. Nie jest chyba tak zle z sandalem na podwarszawskiej Wisle. Ja jeszcze nie odpuszczam tylko czasu malo

#3 OFFLINE   wig20

wig20

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 68 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 06 grudzień 2007 - 16:54

Potwierdzam. Nie jest żle w tym roku z sandaczem w Warszawie. Jest go bardzo dużo, większość to króciaki, ale większe sztuki też się trafiają. W centrum miasta nikt siaty nie postawi bo za widno jest. Dlatego jest ryba. W poniedziałek na 4h łowienia ponad 10 brań, 7sztuk wyjętych, 5 wymiarowych, największe dwa to 75cm i 68cm. W zeszłym tygodniu także sporo wymiarowych.

#4 OFFLINE   Włóczykij

Włóczykij

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1252 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 06 grudzień 2007 - 18:07

ok przekonaliście mnie :mellow:
miałem w tym roku już sobie darować ale chyba się skusze na jakieś wędkowanie w ten weekend :0


#5 OFFLINE   @slider@

@slider@

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2730 postów

Napisano 06 grudzień 2007 - 21:35

Chyba znów w weekend trzeba będzie się wybrać na rybki :D

Pozdrawiam
Slider

#6 OFFLINE   pirania74

pirania74

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1068 postów
  • LokalizacjaPOLSKA

Napisano 07 grudzień 2007 - 18:29

I ja spróbuję szczęścia na Wiśle w niedzielę - w Warszawie lub okolice Góry Kalwarii...

#7 OFFLINE   @slider@

@slider@

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2730 postów

Napisano 09 grudzień 2007 - 17:40

I jak próbował ktoś z was w weekend połowic trochę? Całkiem ładna pogoda była :mellow:

W sobotę bylem na rybkach ale nic z tego, z jednej strony nawet fajnie poniewaz sobie trochę czasu spędziłem nad woda :D

Pozdrawiam
Slider

#8 OFFLINE   pirania74

pirania74

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1068 postów
  • LokalizacjaPOLSKA

Napisano 09 grudzień 2007 - 19:31

Ja dziś byłem w okolicach Nieporętu na kanale - ZERO :/ za to sporo było spławikowców i grunciarzy - leszcze i płotki brały... z drapieżnych NIC

#9 OFFLINE   hlehle

hlehle

    rybołap

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3488 postów

Napisano 10 grudzień 2007 - 00:46

I jak próbował ktoś z was w weekend połowic trochę? Całkiem ładna pogoda była :mellow:

W sobotę bylem na rybkach ale nic z tego, z jednej strony nawet fajnie poniewaz sobie trochę czasu spędziłem nad woda :D

Pozdrawiam
Slider


Dzisiaj wieczorkiem na chwilę z Pablitos wyskoczyliśmy nad wodę. Za jedną z główek zaliczyliśmy po braniu na gumki, ale postanowiliśmy jeszcze jedną opaskę woblerami obrzucać i niestety zero.

#10 OFFLINE   pirania74

pirania74

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1068 postów
  • LokalizacjaPOLSKA

Napisano 19 grudzień 2007 - 14:45

Koledzy - gryzie coś nad Wisełką? Mam zamiar w piątek wyskoczyć a po świętach tj. od 27 do Sylwestra również :D Trzeba będzie sporo kalorii spalić :D Ostatnie dni :D Sezon pewnie zamknę 31 grudnia...

#11 OFFLINE   @slider@

@slider@

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2730 postów

Napisano 19 grudzień 2007 - 14:54

Jak nie będę miał żadnych planów to może trochę w sylwestra połowię nad wisłą ale coś czuje ze nic z tego nie bedzie :unsure:

Pozdrawiam
Slider

#12 OFFLINE   hlehle

hlehle

    rybołap

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3488 postów

Napisano 19 grudzień 2007 - 17:00

Ja planowałem w poprzednią niedzielę gdzieś wyskoczyć, ale po piątkowej i sobotniej wigilii nie bardzo się nadawałem ...
Może w ten weekend :D

#13 ONLINE   OloPe

OloPe

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1088 postów
  • LokalizacjaOtwock

Napisano 21 grudzień 2007 - 08:54

Koledzy - gryzie coś nad Wisełką? Mam zamiar w piątek wyskoczyć a po świętach tj. od 27 do Sylwestra również :D Trzeba będzie sporo kalorii spalić :D Ostatnie dni :D Sezon pewnie zamknę 31 grudnia...


27 lub 28 tez sie wybieram. Ostatni raz w tym roku bo 29 raniutko w góry wyjeżdżam. Możemy się spotkać, pokaże Ci lewego brzegu troszkę ;)


Zdjęcia z końca listopada.

Załączone pliki

  • Załączony plik  xx.jpg   93,92 KB   482 Ilość pobrań
  • Załączony plik  x.jpg   88,65 KB   483 Ilość pobrań


#14 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 21 grudzień 2007 - 09:30

świetna meijscoweczka :D

#15 OFFLINE   pirania74

pirania74

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1068 postów
  • LokalizacjaPOLSKA

Napisano 21 grudzień 2007 - 09:49

@PikeHunteR - nie ma problemu - chętnie się piszę 27 lub 28 grudnia na wspólne łowy :D Ja tak naprawdę to mam wolne od dziś, tj. 21 grudnia do 1 stycznia 2008 :D i z wyjazdem na rybki nie będzie problemu :D Oby tylko nie padało :D (śnieg może padać :mellow: ) Daj więc znać co do miejsca i godziny spotkania oraz kiedy - 27 czy 28 grudnia. Może ktoś z was jeszcze się pisze na ostatki w tym roku? Większą grupą będzie raźniej :mellow:

#16 ONLINE   OloPe

OloPe

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1088 postów
  • LokalizacjaOtwock

Napisano 21 grudzień 2007 - 09:55

No to wstępnie jesteśmy umówieni! :mellow: Ja jeszcze w poniedziałek wyskoczę może, zrobię rekonesans ;) Ja bym nawet chciał żeby troszkę śnieżek pruszył. Lubię takie świąteczne, śnieżne wędkowanie! Ma swój klimacik!

#17 OFFLINE   krzysju

krzysju

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 365 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 21 grudzień 2007 - 10:12

Chętnie bym do Was dołączył 28.12.
Podoba mi się Wisełka w tamtych okolicach.
Tylko z dojazdem bym miał mały problem

#18 OFFLINE   pirania74

pirania74

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1068 postów
  • LokalizacjaPOLSKA

Napisano 21 grudzień 2007 - 10:56

Chętnie bym do Was dołączył 28.12.
Podoba mi się Wisełka w tamtych okolicach.
Tylko z dojazdem bym miał mały problem


@krzysju, nie będzie problemu - jeśli jesteś z Warszawy to SPOKO - ja jestem z Ząbek i jadąc w stronę Góry Kalwarii będę jechał przez Warszawę i mogę cię zabrać samochodem :D Jeśli wyjazd dojdzie do skutku na 100 % to na priva daj namiary skąd cię zabrać :D

@PikeHunteR - o śnieg w tych dniach to musimy ładnie poprosić :D (wiesz KOGO :lol: ) łowiąc w śnieżnej scenarii i to w dodatku w ostatnich dniach roku 2007....pięknie by było :D :mellow:

#19 OFFLINE   Xavi

Xavi

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 394 postów
  • LokalizacjaPruszków
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Lis

Napisano 21 grudzień 2007 - 12:33

@Pirania74
Przetestujesz nowa wedeczke?? ;)
pozdrawiam

#20 OFFLINE   pirania74

pirania74

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1068 postów
  • LokalizacjaPOLSKA

Napisano 21 grudzień 2007 - 13:04

@Pirania74
Przetestujesz nowa wedeczke?? ;)
pozdrawiam



@Xavi - oczywiście że przetestuję :mellow: Wędeczka musi przejść chrzest bojowy w trudnych zimowych warunkach :D aby dzielnie służyła w roku 2008 no i przyniosła wiele, wiele OKAZóW :mellow: B)