Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

CZY WARTO MÓWIĆ GDZIE I CO SIĘ ŁOWI


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
45 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   diverek

diverek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 130 postów
  • LokalizacjaZachodniopomorskie

Napisano 23 grudzień 2007 - 18:46

CZY WARTO MÓWIĆ CO I GDZIE SIĘ ŁOWI-CZY BĘDZIE WIĘKSZA PRESJA,CZY LEPIEJ ZOSTAĆ ANONIMOWYM ŁOWCĄ. :unsure:

#2 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 23 grudzień 2007 - 18:52

Jedna z cech wedkarstwa jest to chcesz podzielic sie swoja radoscia z ryby , przygody . Ci co zbyt obawiaja sie o swoje miejsca [ czasami musi tak byc ] po prostu podaja ogolne dane miejsca ...np zlowilem na gornej Wisle . A wiec i wilk syty i owieczka cala :lol:

#3 OFFLINE   BartekP

BartekP

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 435 postów
  • LokalizacjaSulejówek

Napisano 23 grudzień 2007 - 18:55

można mowić tyle ze nie na szerokim forum tylko priv do osób ktorych jestes pewien ze sa C&R a reszta tak jak napisal jerry

#4 OFFLINE   diverek

diverek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 130 postów
  • LokalizacjaZachodniopomorskie

Napisano 23 grudzień 2007 - 18:58

JAK ŁOWI SIE RYBY PO METRZE I TO KILKA W MIESIĄCU TO MOŻNA MIEC OBAWY,NAWET NA ZNAJOMYCH BO POCZTĄ PANTOFLOWA WSZYSTKO DOJDZIE :(

#5 OFFLINE   @slider@

@slider@

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2730 postów

Napisano 23 grudzień 2007 - 18:59

można mowić tyle ze nie na szerokim forum tylko priv do osób ktorych jestes pewien ze sa C&R a reszta tak jak napisal jerry


Bo jeszcze jakiś mięsiarz przyjdzie i po miejscowce.

Pozdrawiam
Slider

#6 OFFLINE   tomi78

tomi78

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 1188 postów
  • LokalizacjaCieszyn

Napisano 23 grudzień 2007 - 20:39

Ja bym nie ryzykował chyba że to łowisko no kill :D

#7 OFFLINE   diverek

diverek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 130 postów
  • LokalizacjaZachodniopomorskie

Napisano 23 grudzień 2007 - 20:42





#8 OFFLINE   pablom

pablom

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2024 postów
  • LokalizacjaSulejówek

Napisano 23 grudzień 2007 - 20:59

@diverek chyba komputer ci szwankuje B)
Ja ostatnio nie zdradzam miejscówek chyba że mam pewność że gość trzyma język za zębami <_< a na forum jak z moich ust padnie konkretna miejscówka to jest nieaktualna, to medium ma szeroki zakres <_<

#9 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 23 grudzień 2007 - 21:09

witaj na forum ... dobry wieczor, ladnie ze sie przedstawiles :D

wylacz sobie caps lock, bo nas juz uszy bola B)

#10 OFFLINE   argrabi

argrabi

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 665 postów
  • LokalizacjaPiachowo

Napisano 24 grudzień 2007 - 09:06

CZY WARTO MÓWIĆ CO I GDZIE SIĘ ŁOWI-CZY BĘDZIE WIĘKSZA PRESJA,CZY LEPIEJ ZOSTAĆ ANONIMOWYM ŁOWCĄ. :unsure:



Zależy tylko od Ciebie.. Jeżeli uważasz, ze miejscówka jest warta grzechu i na tyle tajemna, ze nie ma tam tłumów, to można podać dane ogólnikowe, np. Wisła w Warszawie, jezioro koło Lublina itp.

#11 OFFLINE   Radzio

Radzio

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 130 postów
  • LokalizacjaBiałystok

Napisano 24 grudzień 2007 - 09:39

Wiele osób nie podaje lokalizacji miejsc w których złowiło ryby ponieważ, obawia się, że te cenne, urocze miejscówki zostaną zadeptane i przełowione. Myślę, że należy to uszanować i traktować w pewien sposób jako konieczność przy obecnym stanie rybostanu.Każdy wie,jak niekiedy wiele, czasu, zaangażowania, godzin spędzonych nad wodą wymaga wyszukanie ciekawych łowisk. Po co więc pisać o tym dokładniej, jak będzie się to nieuchronnie wiązało z ich rychłym upadkiem. Lepiej więc przemilczeć, niektóre ważne szczegóły i publikować zdjęcia bez ważnych szczegółów terenowych (nawet te mniej udane :lol: ).
Sam kiedyś na PW opiałem pewien fragment rzeki. Jakie było moje zdziwienie gdy po ok. miesiącu, w terenie określanym jako wioska zabita dechami, pojawiły się auta wędkarzy z województwa na zachód od tego w którym mieszkam :lol: B)

#12 OFFLINE   warciak

warciak

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 680 postów
  • LokalizacjaJarocin

Napisano 24 grudzień 2007 - 10:37

nie warto

#13 OFFLINE   w.d.wobler

w.d.wobler

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 546 postów

Napisano 24 grudzień 2007 - 10:50

...


Użytkownik w.d.wobler edytował ten post 21 styczeń 2014 - 10:56


#14 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9641 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 24 grudzień 2007 - 12:24

Jak masz w polsce miejsówkę w której łowisz kilka metrówek miesięcznie to się podziel...z księgą rekordów guinnessa, bo to chyba nawet w Szwecji trudno osiągnąć taki wynik, chyba że się spędza kilka tysięcy godzin na wodzie rocznie :mellow: , bo był tu już taki przypadek :mellow:

Dobrym znajomym zawsze powiem, +- znajomym jak powiem gdzie to i tak na ogół nie jak (np na 10m wodzie łowić tylko w górnej połowie :D ), na forum otwartym miejscówki polskiej nie opiszę bo albo namiar dostałem od kogoś i to świństwo, albo długo trwało rozpracowanie tematu i żal mi je przekreślić, a że w moim przypadku obecnie tylko wariant 1.....
Osobna rzecz że powoli łapię schiza jeśli chodzi o miejsca tutaj, dlatego nie warto chyba dokładnie opisywać miejsc, chyba ze chce się zasówać później 100km w jedną stronę żeby połowić, bo woda pod domem wyczyszczona

#15 OFFLINE   Marcel

Marcel

    pasjonaci

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1391 postów
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Leloch

Napisano 24 grudzień 2007 - 13:14

Zdecydowanie nie warto robić tego na forum. Gwarantuje ze w innym przypadku mozesz sie poczuć bardzo nieswojo na kolejnej wyprawie w swe ulubione miejsce. O ile sam szukasz miejsc to podziel sie ze swoim zaufanym kompanem, ktory krzywdy rybom nie zrobi, a i pewnie tez sie odwdzieczy podobnie. No coz...ja tak to odbieram. :D

#16 OFFLINE   pafek

pafek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 772 postów
  • Lokalizacjapstrągowe strumienie

Napisano 25 grudzień 2007 - 13:35

Nie warto.

Reszta edited i deleted :D

#17 OFFLINE   pirania74

pirania74

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1068 postów
  • LokalizacjaPOLSKA

Napisano 25 grudzień 2007 - 15:04

NIE WARTO - chyba że na priv i darzysz osobę, której zamierzasz się zwierzyć z SUPER miejscówek OGROMNYM zaufaniem - że nie tylko nie zdradzi innym miejscówki, oraz to że ryby całe i zdrowe wrócą do wody...

#18 OFFLINE   Herman

Herman

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 542 postów
  • LokalizacjaWłodawa

Napisano 25 grudzień 2007 - 15:22

Witam.
Słowo warto oznacza, że coś ma sens, że opłaca się coś zrobić, że należałoby. Więc moja odpowiedź jest- oczywiście, że nie warto. Nie opłaca się, nie ma to sensu.
Tylko teraz są dwie metody jak to przeprowadzić: albo nie mówić kompletnie nic co i gdzie się złowiło (ja wolę). A druga metoda to powiedzieć, że się złowiło ale w zupełnie innym miejscu (nawet najbardziej bezsensownym), w zupełnie innym kierunku. Informacja o dobrym miejscu jest zarezewowana tylko dla najlepszych przyjaciół. To wyraz najwyższego zaufania :D


#19 OFFLINE   biosteron

biosteron

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1945 postów
  • LokalizacjaNadbużańskie tereny.
  • Imię:Marcin

Napisano 25 grudzień 2007 - 18:49

A ja zdradzam swoje super miejscowki :D,ale tylko te które sa niedostepne z brzegu :)dosc czesto spinninguje z pychówki i wiem ze w te miejsca nikt poza mna nie dotrze :)wtedy ten co juz wie gdzie ona sie znajduje moze sobie tylko pomarzyc aby na niej pospinningowac :mellow:

#20 OFFLINE   MATAS

MATAS

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 192 postów
  • LokalizacjaOslo

Napisano 25 grudzień 2007 - 23:59

jak już wiedza 2 osoby to nie jest to tajemnica :unsure:, z drugiej strony wędkarstwo to sport towarzyski i czasami warto z przyjaciolmi wybrac sie nad ulubioną wode




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych