Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Polskie Radio i Zew Natury - Pstrągi, trocie, wędkarstwo podlodowe


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 05 styczeń 2008 - 18:05

Cześć,
Dla zainteresowanych - nagrałem dzisiejszą audycję radiową Wieści z lasu i nie tylko. Dzisiaj luźna audcja z udziałem Tadka Ćwika, Jacka Gawlińskiego, Jerrego oraz Wojtka Bogusławskiego. Link do audycji:

Pozdrawiam
Remek

#2 OFFLINE   Arek Kubale

Arek Kubale

    Forumowicz

  • Fotograficy
  • PipPip
  • 440 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Napisano 05 styczeń 2008 - 19:09

Uff, dzięki - już myślałem, że stracę tę audycję, bo przypomniałem sobie o niej ok. 16 :(

#3 OFFLINE   biosteron

biosteron

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1945 postów
  • LokalizacjaNadbużańskie tereny.
  • Imię:Marcin

Napisano 06 styczeń 2008 - 16:38

Dzieki za nagranie,jak zwykle luzna i pelna chumoru rozmowa :D

#4 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 07 styczeń 2008 - 00:37

Chcialbym kilka slow od siebie ...mimo ze w audycji moja rola jest statysty [ tak ,nie ,hihihi ] co wynika z faktu ze nie lowilem pstragow , glowacic i pod lodem ....wiec wiecej slucham niz mowie . Tadek i Jacek sa bardzo dobrze przygotowani i maja ogromna wiedze . Ktos myslac ze w kilka minut mozna te wiedze sprzedac na pewno sie myli . My sami jestesmy bardzo ograniczeni tym ze musimy podac komunikaty , kilka reklam naszych sponsorow i czas 45 minut ucieka w mgnieniu oka . Nie ma tu wiec esencji o ktora nam chodzi . Zdarza sie rowniez ze zbaczamy z tematu i galopujac tracimy czas na narzekania - jak to w Polsce zle gospodarza - a minuty leca . Trzeba tez zdac sobie sprawe ze nasza audycja jest skierowana do sluchaczy w Ameryce , ze sa wedkarze bardzo doswiadczeni ktorzy czekaja na szczegoly i sa wedkarze poczatkujacy ktorzy czekaja na podstawowe info i dla ktorych specjalistyczne dialogi beda niezrozumiale . Trzeba wiec zlotego srodka -; nowicjuszy zaciekawic , zachecic i jakas perelke dla smakoszy . Tak wiec pewne audycje wyjda nam lepiej a pewne gorzej . Caly czas jest to improwizacja z ograniczeniami . Traktujcie wiec nas na luzie i raczej z chumorem ...jak Przyjaciol z ktorymi sie rozmawia przez telefon ....jerry herbu zebaty pstrag :mellow:

#5 OFFLINE   kryst

kryst

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2028 postów

Napisano 07 styczeń 2008 - 07:22

@Jerry,

Trzeba pomyśleć o grafice nowego herbu, coby rozsławiał imię doskonałego wędkarza! Audycja doskonała, bardzo przyjacielska, miło się słuchało.

#6 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 07 styczeń 2008 - 08:47

Jurku,
Ja to kiedyś myślałem, że każda audycja i program TV jest kiepski. Człowiek siedział prze TVi jęczał, że wie lepiej, potrafi więcej itd. Tak było do momentu kiedy nie spotkałem się z Jurkiem Wierzbickim z Taaaakiej Ryby. Stanąłem wtedy przed kamerą i ... zaczęło się - brak czasu, tematyka musiała być od najprostszych rzeczy do średnio zaawansowanej itd. Zupełnie inaczej to wygląda od strony TV i od strony kamery. Teraz oceniam inaczej.

Czekam na następne i z wielką chęcią opublikuję na stronie.

Pozdrawiam
Remek

#7 OFFLINE   biosteron

biosteron

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1945 postów
  • LokalizacjaNadbużańskie tereny.
  • Imię:Marcin

Napisano 07 styczeń 2008 - 11:55

Chcialbym kilka slow od siebie ...mimo ze w audycji moja rola jest statysty [ tak ,nie ,hihihi ] co wynika z faktu ze nie lowilem pstragow , glowacic i pod lodem ....wiec wiecej slucham niz mowie . Tadek i Jacek sa bardzo dobrze przygotowani i maja ogromna wiedze . Ktos myslac ze w kilka minut mozna te wiedze sprzedac na pewno sie myli . My sami jestesmy bardzo ograniczeni tym ze musimy podac komunikaty , kilka reklam naszych sponsorow i czas 45 minut ucieka w mgnieniu oka . Nie ma tu wiec esencji o ktora nam chodzi . Zdarza sie rowniez ze zbaczamy z tematu i galopujac tracimy czas na narzekania - jak to w Polsce zle gospodarza - a minuty leca . Trzeba tez zdac sobie sprawe ze nasza audycja jest skierowana do sluchaczy w Ameryce , ze sa wedkarze bardzo doswiadczeni ktorzy czekaja na szczegoly i sa wedkarze poczatkujacy ktorzy czekaja na podstawowe info i dla ktorych specjalistyczne dialogi beda niezrozumiale . Trzeba wiec zlotego srodka -; nowicjuszy zaciekawic , zachecic i jakas perelke dla smakoszy . Tak wiec pewne audycje wyjda nam lepiej a pewne gorzej . Caly czas jest to improwizacja z ograniczeniami . Traktujcie wiec nas na luzie i raczej z chumorem ...jak Przyjaciol z ktorymi sie rozmawia przez telefon ....jerry herbu zebaty pstrag :mellow:


@Jerry hzs, Lubie słuchać waszej audycji choć nie zawsze mam czas na to(praca),cale szczęście ze jest osoba na jerkbait.pl co to nagrywa i w pużńiejszym terminie można sobie tej audycji posłuchać,oby więcej takich audycji nie tylko u Was ale i u nas,nie miałbym nic przeciwko aby taka audycja była minimum dwa razy w tygodniu :D


#8 OFFLINE   kryst

kryst

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2028 postów

Napisano 07 styczeń 2008 - 13:59

@biosteron

Jak byłem kilka razy w USA, to zawsze szukałem w tv audycji wędkarskich. Z reguły nowe odcinki pojawiały się w sobotę przed południem. Z moich, bardzo skromnych, obserwacji wynikało, że firmy wędkarskie były bardzo zaangażowane w te programy. Wiadomo, marketing. Dopóki u nas firmy nie będą zainteresowane powstaniem takiego/takich programów (kaska), to niestety zostanie nam tylko net (vide: taaakaryba - uciekli do netu). Niestety nasza telewizja, ogólnie rzecz biorąc, jest bardziej zainteresowana gadającymi głowami i polityką - puke!, a nie potrzebami odbiorców. Tak, wiem, tworzy się kanały tematyczne, ale dlaczego są one płatne.
Ja osobiście nie mam odbiornika tv, co prawda są one w domu, nawet dwa,(w pokojach u Mamy i Taty, i czasami do nich wpadam, lecz mniej więcej po 15 minutach mam dość - beznadzieja!. A sat zlikwidowałem, jak ograniczyli ilość programów przyrodniczych.
Dla mnie ratunkiem jest net i myślę, że tak już zostanie. Przynajmniej oglądam to, co lubię :D

#9 OFFLINE   Janusz Wałaszewski

Janusz Wałaszewski

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 4473 postów
  • LokalizacjaGrzybowo - Kołobrzeg

Napisano 07 styczeń 2008 - 16:58

@jerry
Nic się nie przejmuj, audycja świetna, a wszystkich i tak nigdy się nie zadowoli. Wiem jak trudno mówić do mikrofonu czy przed kamerą, jak stresujący jest czas, którego trzeba się trzymać i inne wymogi, które trzeba spełnić, aby audycja się nie posypała.
Jest świetnie, a z czasem będzie lepiej, co do tego ani ja ani nikt na tym forum jak sądzę, nie ma wątpliwości.
Pozdro Jachu
PS. @kryst mam niestety takie same odczucia jak Ty, jeśli chodzi
o informacje nt. wędkarstwa w TV to można się ich spodziewać gdy
jakiś wędkarz się utopi np,na lodzie (czy raczej pod)lub inny
kataklizm dotknie kogoś lub ew. wody. Smutne niestety

#10 OFFLINE   tornado

tornado

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1703 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk

Napisano 07 styczeń 2008 - 20:49

A najgorsze jest to że osoba prowadząca najczęsciej nie ma pojęcia o czym się mówi i sama zadaje idiotyczne pytania, taka jest nasz TV.

#11 OFFLINE   Arek Kubale

Arek Kubale

    Forumowicz

  • Fotograficy
  • PipPip
  • 440 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Napisano 12 styczeń 2008 - 16:54

Jeśli ktoś przegapił dzisiejszą audycję o łowieniu siei spod lodu, dysponuję nagraniem, całość ok. 15 mb.

#12 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 13 styczeń 2008 - 09:02

Super! A juz myslalem, ze przepalo (bylismy na rybach). Mozesz mi udostepnic? Wrzuce na strone.

Pozdrawiam
Remek

#13 OFFLINE   biosteron

biosteron

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1945 postów
  • LokalizacjaNadbużańskie tereny.
  • Imię:Marcin

Napisano 13 styczeń 2008 - 13:53

Jeśli ktoś przegapił dzisiejszą audycję o łowieniu siei spod lodu, dysponuję nagraniem, całość ok. 15 mb.


@arhuku,jesli jest taka mozliwosc to prosilbym abys umiescil ta audycje na forum,z góry dziekuje :D

#14 OFFLINE   Arek Kubale

Arek Kubale

    Forumowicz

  • Fotograficy
  • PipPip
  • 440 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Napisano 13 styczeń 2008 - 21:55

@remek

Wysłałem Ci na PW wiadomość, nie wiem czy doszła. Daj znać jak mam dostarczyć Ci ten plik - na maila wejdzie? Ma około 15 MB.

#15 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 13 styczeń 2008 - 21:58

arhuku jesli tylko Twoja poczta go wypusci to na pewno dojdzie :D przynajmniej ta jerkbaitowa :mellow:

#16 OFFLINE   biosteron

biosteron

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1945 postów
  • LokalizacjaNadbużańskie tereny.
  • Imię:Marcin

Napisano 14 styczeń 2008 - 10:00

I co z ta audycią,jest możliwość jej wysłuchania?? :D

#17 OFFLINE   Arek Kubale

Arek Kubale

    Forumowicz

  • Fotograficy
  • PipPip
  • 440 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Napisano 14 styczeń 2008 - 10:21

I co z ta audycią,jest możliwość jej wysłuchania?? :D

Jasne, że jest. Plik z audycją już leci do @remka mailem, a on jak sądzę, wrzuci go na stronę :D.


#18 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 14 styczeń 2008 - 12:27

Dostałem - dzisiaj wieczorem go przerobię na mniejszy bitrate i wstawię na stronkę.

pozdrawiam
Remek

#19 OFFLINE   biosteron

biosteron

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1945 postów
  • LokalizacjaNadbużańskie tereny.
  • Imię:Marcin

Napisano 14 styczeń 2008 - 22:37

Dostałem - dzisiaj wieczorem go przerobię na mniejszy bitrate i wstawię na stronkę.

pozdrawiam
Remek


??????? :D

#20 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 14 styczeń 2008 - 22:38

Dopiero robię - proszę o wyrozumiałość.

Pozdrawiam
Remek




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych