Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Jeziorka w okolicach Oslo


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Luke

Luke

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 387 postów
  • LokalizacjaMielec

Napisano 19 wrzesień 2013 - 15:07

Witam

mógłby ktoś poradzić jakieś wody w okolicach tego miasta z szybkim dojazdem i nie przetrzebionym rybostanem? W połowie października trafiły mi się nieplanowane 3 dni łowienia, łódka z silnikiem oraz sonda. Ale że to tylko trzy dni to chciał bym raczej skupić się na jakimś mniejszym zbiorniku :) Cenne rady odnośnie sprzętu także mile widziane. Czy to już pora żeby szukać tam szczupaka głębiej czy dalej łapie resztki słońca na płytszej wodzie? ;) Nastawiam się raczej na łowienie gumami. Kijek travel do 30g 2,1m i gumy w klasycznych kolorach 8-10cm.



#2 OFFLINE   Luke

Luke

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 387 postów
  • LokalizacjaMielec

Napisano 23 wrzesień 2013 - 10:51

Nikt nic nie wie?:)



#3 OFFLINE   haydo

haydo

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 9 postów
  • LokalizacjaFredrikstad, Norwegia

Napisano 26 wrzesień 2013 - 08:49

Cześć, ja osobiście polecił bym Ci jezioro Vansjø (mogę wysłać Ci mapę batymetryczną) fakt ogrom wody ale masz łódke i echo i jak byś się skupił na jakimś wybranym rejonie to masz duże szanse połowić.

A propo mniejszych jeziorek z szybkim dojazdem, coś takiego tutaj to rzadkość mimo że, jezior setki :) .

Rady odnośnie sprzętu, weź sprzęt do trolingu jak masz bo zabawa przednia jak trafisz dobry dzień. Szczupaka już można szukać na 5-7 metrach.

Potrzebujesz więcej info pisz śmiało, ja się nie boję :angry:



#4 OFFLINE   Luke

Luke

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 387 postów
  • LokalizacjaMielec

Napisano 27 wrzesień 2013 - 12:54

PW



#5 OFFLINE   bigben

bigben

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 105 postów
  • Imię:antek
  • Nazwisko:rozmaryn

Napisano 14 listopad 2013 - 16:58

Cześć, ja osobiście polecił bym Ci jezioro Vansjø (mogę wysłać Ci mapę batymetryczną) fakt ogrom wody ale masz łódke i echo i jak byś się skupił na jakimś wybranym rejonie to masz duże szanse połowić.

A propo mniejszych jeziorek z szybkim dojazdem, coś takiego tutaj to rzadkość mimo że, jezior setki :) .

Rady odnośnie sprzętu, weź sprzęt do trolingu jak masz bo zabawa przednia jak trafisz dobry dzień. Szczupaka już można szukać na 5-7 metrach.

Potrzebujesz więcej info pisz śmiało, ja się nie boję :angry:

Witam .Czy mozesz podesłać mi mapę batymetryczną Vansjo?Byłem kilka razy ale ogrom wody ii czasami jest szukanie igły w stogu siana :)






Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych