Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

ostrzeżenia od kolegi milupa


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Niedzielny

Niedzielny

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3780 postów

Napisano 30 październik 2013 - 20:40

Panowie, troche to sie zaczyna robic niepowazne... Kolega milupa chyba za mocno wczuł sie w rolę moderatora.

O ile pierwsze ostrzezenie jest jeszcze zasadne (wystawilem ogloszenie z informacja ze zdjecia wstawie za pare godzin), o tyle 2 kolejne sa conajmnij bezsensowne.

Zaczne od ostatniego otrzymanego ostrzezenia:
"Złamanie pkt.7 regulaminu giełdy - aktualizacja http://jerkbait.pl/t.../#entry1328903"
Jaka aktualizacja?? Wpisalem informacje, ze kolowrotek sprzedany dla kolegi Krzysztofa, aby nikt juz nie wpisywal sie na liste chetnych. Nie rozumiem za co to ostrzezenie? I tak moje ogloszenie bylo praktycznie na samym poczatku dzialu, wiec co by mi dalo "aktualizowanie" go w ten sposob? Przesuniecie ogloszenia o 2 pozycje do gory? Bzdura!

Moje drugie ostrzeżenie:
Wystawilem 2 przedmioty na sprzedaż na forum. Po calodniowym braku zainteresowania postanowilem je po 36 godzinach wystawic jednak na allegro. Po umieszczeniu ogloszen na allegro zrobilem OD RAZU edycje tematow na forum "do usuniecia - wystawione na allegro". Niestety zdazylem edytowac tylko jeden temat, bo kolega milupa w ciagu niecalych 2 minut od wystawienia ogloszen na allegro usunal drugie nie wyedytowane jeszcze ogłoszenie i wstawil mi ostrzeżenie. Co ciekawe, edytowane ogloszenie z wpisem o usuniecie wisialo jeszcze kilka dni na forum.

Kolego milupa, zastanow sie troche nad tym czy Twoje zadanie na forum na tym ma polegac...
  • Małkociniak lubi to

#2 OFFLINE   Karol Krause

Karol Krause

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4148 postów
  • LokalizacjaBIAŁOŁĘKA-GŁOGÓW
  • Imię:Karol
  • Nazwisko:Krause

Napisano 30 październik 2013 - 21:02

Prosty przykład masz w swoim wątku sprzedażowym.

 

http://jerkbait.pl/t...bi-zauber-3000/

 

Takie info podaje się poprzez edycje pierwszego posta i tyle.

Proponuje uważnie przeczytać regulamin i stosować sie do niego.


  • Wojtek B. lubi to

#3 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9640 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 30 październik 2013 - 21:14

Oj Milupa Milupa...

:D

Koledzy tu łaskawie na deal wpadają, a Ty śmiesz moderować, wczuwać się i prać po łapkach. <Jak Tak Można>, <Weź się ogarnij> i <olaboga> co najmniej :D :D :D Normalnie - zachować się nie potrafisz i tyle :D :D

Dobrze, ze Kolega Żbiku "ma jaja" i potrafi Swoich Racji dochodzić publicznie, po tym jak zapewne próbował sprawę wyjaśnić na priv i nie przyniosło to skutku :blink:  ...

Jesusicku, zima długa idzie, rację ruscy mają...

 



#4 OFFLINE   @Wojti

@Wojti

    trolling for pike

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1819 postów
  • LokalizacjaGdynia/Rumia
  • Imię:Wojciech
  • Nazwisko:Kuczkowski

Napisano 30 październik 2013 - 21:25

kolego @Zbiku znasz przysłowie

"masz pretensje do garbatego, ze ma proste dzieci?"



#5 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15616 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 30 październik 2013 - 21:26

Popieram @Milupę. Miał rację.....



#6 OFFLINE   Krzysiek_W

Krzysiek_W

    -

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3558 postów

Napisano 30 październik 2013 - 21:27

 

Jesusicku, zima długa idzie, rację ruscy mają...

 

Dzis góral w radiu zapowiadał: " Jak październik długo trzyma, to nadchodzi sroga zima". Także miejcie się na bacznosci.  ;)



#7 OFFLINE   Karol Krause

Karol Krause

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4148 postów
  • LokalizacjaBIAŁOŁĘKA-GŁOGÓW
  • Imię:Karol
  • Nazwisko:Krause

Napisano 30 październik 2013 - 21:33

Dzis góral w radiu zapowiadał: " Jak październik długo trzyma, to nadchodzi sroga zima". Także miejcie się na bacznosci.  ;)

Ja zawsze obserwuje w swojej okolicy dzikie ptactwo ,które grupuje się do odlotu na pobliskich polach.

Jak się wyniosły żurawie , zima za pasem. ( a wyniosły się już )

Od kilku lat się sprawdza u mnie ;)

 

Idą ciężkie czasy znaczy się zima :P oj będzie się działo  :lol:  :lol:  :lol:


Użytkownik Karol Krause edytował ten post 30 październik 2013 - 21:34


#8 OFFLINE   Niedzielny

Niedzielny

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3780 postów

Napisano 30 październik 2013 - 21:36

Koledzy, ja nie neguje pracy moderatorow, bo sam bylem zalozycielem najwiekszego forum rowerowego w Polsce i chwilowo bawilem sie tez w proby "moderowania" u sasiadow z wyczyn.fora.pl.
To ciezka praca i cos o tym wiem.

Nie mniej, w 2 na 3 przypadki nie zlamalem zadnego z punktow regulaminu jb.pl, a wrecz przeciwnie, staralem sie do niego stosowac poprzez edycje tematu i wpis prosbe o jego usuniecie. Szanowny kolega milupa za nic mial moje spokojne tlumaczenia i wyjasnienia na privie stwierdzajac "tak czy inaczej jest ostrzezenie i juz".

Natomiast, co do ostatniego ostrzezenia dotyczacego "aktualizacji" (jak to okreslil kolega milupa) ogloszenia, a bedacego wg mnie informacja o sprzedazy przedmiotu, w wielu watkach widze wpisy podobne do mojego i jakos nikt nie dostaje za to ostrzezen. Wiec o co tu chodzi?

#9 OFFLINE   Dagon

Dagon

    :P

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3079 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 30 październik 2013 - 21:36

Weźcie nie straszcie już moderatorów.  :lol:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zimą. ;)


Użytkownik Dagon edytował ten post 30 październik 2013 - 21:37


#10 OFFLINE   Krzysiek_W

Krzysiek_W

    -

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3558 postów

Napisano 30 październik 2013 - 21:39


Natomiast, co do ostatniego ostrzezenia dotyczacego "aktualizacji" (jak to okreslil kolega milupa) ogloszenia, a bedacego wg mnie informacja o sprzedazy przedmiotu, w wielu watkach widze wpisy podobne do mojego i jakos nikt nie dostaje za to ostrzezen. Wiec o co tu chodzi?

 

Albo masz pecha, że mod przyuważył, albo ktos Cię zadenuncjował. 



#11 OFFLINE   Karol Krause

Karol Krause

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4148 postów
  • LokalizacjaBIAŁOŁĘKA-GŁOGÓW
  • Imię:Karol
  • Nazwisko:Krause

Napisano 30 październik 2013 - 21:46

Spójrz na swój wpis z godziny 10.21 ???

 

 

  ''  Czekam zatem do wieczora na decyzję kolegi spayol, jak nie, to zabiera Krzysztof ''

 

 

Na dole w prawym rogu masz odnośnik ZGŁOŚ i tam dokonujesz  wpisu dla moderatora z prośbą żeby usunął Twoj post.

Moderator nie przegląda giełdy i wszystkich wpisów 24/h 


 


Użytkownik Karol Krause edytował ten post 30 październik 2013 - 21:51


#12 OFFLINE   Piotrek Milupa

Piotrek Milupa

    Moderator Emeritus

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 8448 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotrek

Napisano 30 październik 2013 - 21:50

Koledzy, ja nie neguje pracy moderatorow, bo sam bylem zalozycielem najwiekszego forum rowerowego w Polsce i chwilowo bawilem sie tez w proby "moderowania" u sasiadow z wyczyn.fora.pl.
To ciezka praca i cos o tym wiem.

Nie mniej, w 2 na 3 przypadki nie zlamalem zadnego z punktow regulaminu jb.pl, a wrecz przeciwnie, staralem sie do niego stosowac poprzez edycje tematu i wpis prosbe o jego usuniecie. Szanowny kolega milupa za nic mial moje spokojne tlumaczenia i wyjasnienia na privie stwierdzajac "tak czy inaczej jest ostrzezenie i juz".

Natomiast, co do ostatniego ostrzezenia dotyczacego "aktualizacji" (jak to okreslil kolega milupa) ogloszenia, a bedacego wg mnie informacja o sprzedazy przedmiotu, w wielu watkach widze wpisy podobne do mojego i jakos nikt nie dostaje za to ostrzezen. Wiec o co tu chodzi?

Żbiku, chcesz wyjaśnień to proszę, poniżej twój post za który dostałeś ostrzeżenie, nie ma nic o sprzedaży.
Kolejna sprawa to chyba mieszasz pojęcia ode mnie dostałeś dzisiejsze ostrzeżenie i na jego temat nie dyskutowaliśmy na priv.
I ostatnia odsyłam nie tylko do regulaminu giełdy ale i głównego Jerkbait.pl
 
 
Napisano dziś, 10:21

Czekam zatem do wieczora na decyzję kolegi spayol, jak nie, to zabiera Krzysztof  ;)
 
 
Wpis niezgodny z regulaminem - punkt ostrzeżenia

Użytkownik milupa edytował ten post dziś, 19:46

#13 OFFLINE   Wojtek B.

Wojtek B.

    Wiślak

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1833 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Wojtek

Napisano 30 październik 2013 - 22:09

Dura lex sed lex :)

 

Generalnie propnuję...

 

"J***ć, karać, n*********ć" :ph34r:

 

Rzecz jasna za łamanie regulaminu B)


  • Karol Krause lubi to

#14 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18620 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 30 październik 2013 - 22:26

Panowie, troche to sie zaczyna robic niepowazne... Kolega milupa chyba za mocno wczuł sie w rolę moderatora.

O ile pierwsze ostrzezenie jest jeszcze zasadne (wystawilem ogloszenie z informacja ze zdjecia wstawie za pare godzin), o tyle 2 kolejne sa conajmnij bezsensowne.

Zaczne od ostatniego otrzymanego ostrzezenia:
"Złamanie pkt.7 regulaminu giełdy - aktualizacja http://jerkbait.pl/t.../#entry1328903"
Jaka aktualizacja?? Wpisalem informacje, ze kolowrotek sprzedany dla kolegi Krzysztofa, aby nikt juz nie wpisywal sie na liste chetnych. Nie rozumiem za co to ostrzezenie? I tak moje ogloszenie bylo praktycznie na samym poczatku dzialu, wiec co by mi dalo "aktualizowanie" go w ten sposob? Przesuniecie ogloszenia o 2 pozycje do gory? Bzdura!

Moje drugie ostrzeżenie:
Wystawilem 2 przedmioty na sprzedaż na forum. Po calodniowym braku zainteresowania postanowilem je po 36 godzinach wystawic jednak na allegro. Po umieszczeniu ogloszen na allegro zrobilem OD RAZU edycje tematow na forum "do usuniecia - wystawione na allegro". Niestety zdazylem edytowac tylko jeden temat, bo kolega milupa w ciagu niecalych 2 minut od wystawienia ogloszen na allegro usunal drugie nie wyedytowane jeszcze ogłoszenie i wstawil mi ostrzeżenie. Co ciekawe, edytowane ogloszenie z wpisem o usuniecie wisialo jeszcze kilka dni na forum.

Kolego milupa, zastanow sie troche nad tym czy Twoje zadanie na forum na tym ma polegac...

 

Kolego @Żbiku

 

1. Publiczne komentowanie decyzji moderatorów stanowi naruszenie pkt. 5 regulaminu portalu. Za to przyznaję 4 punkt ostrzeżenia.  Ewentualne zastrzeżenia do pracy moderatorów należy z nimi wyjaśniać w korespondencji prywatnej ewentualnie kierować je do mnie lub do @remka. Na żadne publiczne połajanki wobec moderatorów nie pozwolę.

 

2. Po analizie sprawy stwierdzam że punkty ostrzeżeń zostały przez moderatorów przyznane zasadnie:

 

Pierwszy przypadek - sam to potwierdzasz wiec nie rozwijam

 

Drugi punkt - został przyznany nie za informację, że kołowrotek jest sprzedany tylko za wpis z godz. 10:21, podczas gdy pkt. 8 regulaminu giełdy stanowi iż:

 

 

8. Osoby zainteresowane ogłoszeniem mogą dopisać do wątku chęć rezerwacji lub zadać pytanie dotyczące właściwości przedmiotu ogłoszenia; zakazane jest komentowanie przez kupujących ceny sprzedaży ustalonej przez sprzedawcę.

W przypadku przyjęcia/zwolnienia rezerwacji, ogłaszający umieszcza informację o tym edytując pierwszą wiadomość swojego ogłoszenia.

 

Trzeci punkt - trzeba było najpierw usunąć ogłoszenie z jerkbaita a potem wystawiać na allegro ;)  Ewentualnie, skoro miałeś "pecha"  i moderator za szybko dowiedział się że ogłoszenie jest wystawiane równolegle na portalu aukcyjnym - wyjaśnić z nim sprawę spokojnie na priv a nie robić drake na forum (patrz pkt 1).

 

 

W związku z tym że uzbierałeś 4 punkty ostrzeżeń, wszystkie zasadne, udzielam bana na 4 dni.

 

Na przyszłość, w przypadku wątpliwości w stosowaniu regulaminu, radzę NAJPIERW wyjaśnić je z moderatorem, pozwoli to uniknąć nieporozumień.

 

Wątek zamykam.


  • Karol Krause lubi to