Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Kasowanie postów, zamykanie tematów...


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   cristovo

cristovo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1498 postów

Napisano 06 listopad 2013 - 16:20

Mam niewinne pytanie. Dotyczy moderacji w dziale CAFE - dziale do luźnych rozmów, jak rozumiem. Czy usuwanie postów bez powodu i podania przyczyny oraz takież zamykanie całego tematu, mieści się w kompetencjach każdego z moderatorów? Jeżeli tak, to czy każdy temat można zamknąć, każdy post usunąć, nie w oparciu o regulamin, a jedynie subiektywizm forumowej władzy? Czy to, że ktoś chce jeszcze w jakimś temacie pisać, jest argumentem przeciwko niemu? Czy jeżeli 10 osób ma ochotę nieco podyskutować, cała reszta forumowiczów tym faktem jest obrażana?

 

Nie chcę jątrzyć i wywoływać żadnej wojny, proszę jedynie o spokojną i merytoryczną odpowiedź. Człowiek poświęca czas na pisanie, ba!, sprawdza własne błędy, edytuje, stara się innych nie urazić, za to używać w miarę inteligentnych, rozsądnych argumentów. Nawet, gdy czasami nieco odbiega od tematu, to akurat w dziale CAFE czuje się pewnie, w oparach virtualnego dymu, wśród unoszącego się zapachu dobrego virtualnego alkoholu, pozwala sobie na odrobinę erystyki, unikając jednakże sofizmatów, w nadziei, że dyskusja będzie ciekawa i może nawet coś z niej wyniknie. A jeśli nie? Cóż, pokażcie taką, która przyniosła powszechną szczęśliwość, dotarła do granic, do obiektywnej prawdy... B)

 

 

Pozdrawiam,

cristovo



#2 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4442 postów

Napisano 06 listopad 2013 - 17:29

Witam,

Tu nie ma demokracji, to ustruj totalitarny, z decyzjami moderatorow sie nie dyskutuje, je sie akceptuje, wiem doskonale, sam bylem :) tak jest najlepiej, dziala od poczatku portalu a jak sie na chwile zluzuje lejce to robi sie niesamowity pierdzielnik.

Bujo
  • Kuba Standera lubi to

#3 OFFLINE   skippi66

skippi66

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1723 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:K.

Napisano 06 listopad 2013 - 17:39

Erystyką mnie rozwaliłeś. Nie sądziłem że ktoś jeszcze, poza mną, zna to słowo.  :D

Ale ad rem: o decyzjach modów nie dyskutuje się na publicznym, bo to wbrew regulaminowi i można dostać ostrzeżenie oraz bana. Wiem co mówię. Pytania do moderatorów należy kierować na priv.

Mnie się już nie chce i w milczeniu godzę się z ich decyzjami. W końcu zawsze można sobie iść precz.

Teraz będzie wierszyk:

 

Nad wszystkim czuwa nasz Wielki Mod

Wątpliwe posty kasuje w lot

Nie da on krzywdy zrobić nikomu

Byśmy się wszyscy czuli jak w domu

Jest liberalny, dba o mniejszości

Czasami nawet kosztem większości

On przyjacielem, choć bywa katem

Ale zazwyczaj jest Wielkim Bratem

To Jego oko mruga nad nami

A czy ma rację, oceńcie sami...

 

Mam nadzieję że Wielki Brat wykaże się poczuciem humoru i się nie obrazi. To w końcu tylko tak, dla śmichu. :)


Użytkownik skippi66 edytował ten post 06 listopad 2013 - 17:44


#4 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18620 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 06 listopad 2013 - 21:59

 Czy usuwanie postów bez powodu i podania przyczyny oraz takież zamykanie całego tematu, mieści się w kompetencjach każdego z moderatorów? 

 

 

Odpowiedź brzmi: TAK

 

Resztę trafnie podsumowali Koledzy @Bujo oraz @skippi ;)

 

Pozdrawiam,