Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Fenwick GT70MH-F 10-35 g


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   kubek

kubek

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 22 postów

Napisano 06 grudzień 2013 - 13:36

Pytanko do posiadaczy tego kija. Jakie jest naprawde gorne cw tego kijka bo slyszalem ze pociagnie o wiele wiecej

#2 OFFLINE   markverc

markverc

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 165 postów
  • LokalizacjaNDZ
  • Imię:Marek

Napisano 06 grudzień 2013 - 13:48

kuzyn z którym łowię spokojnie rzuca bez jąkania się kija 50 gramowymi klocuszkami, tak jak patrze na przynęty, ale też i salmo jack spokojnie lata...więc coś koło 70g może być ;)



#3 OFFLINE   kubek

kubek

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 22 postów

Napisano 07 grudzień 2013 - 11:17

Dzięki bardzo ! :)



#4 OFFLINE   maxtip

maxtip

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 608 postów
  • Lokalizacjamiejscowy

Napisano 07 grudzień 2013 - 12:47

Jeśli dobrze pamiętam na portalu multiplikator.pl był swego czasu artykuł z testów dwóch kijków z serii HMG w tym właśnie tego w/w... polecam...



#5 OFFLINE   kubek

kubek

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 22 postów

Napisano 14 grudzień 2013 - 13:41

Czytałem acz kolwiek wolałem jeszcze napisać ten post, pytanko jeszcze do GT 70M-MF 7-28 g ile ten kijek pociągnie ?



#6 OFFLINE   EMMS

EMMS

    Pike Father

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 926 postów
  • LokalizacjaOlsztyn
  • Imię:Michał

Napisano 20 grudzień 2013 - 00:30

Spokojnie da radę nim orać przynętami o masie 70g, wyżej też macha, ale może już być mniej komfortowo



#7 OFFLINE   POLONIAb

POLONIAb

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 367 postów
  • Lokalizacjabyd
  • Imię:A
  • Nazwisko:S

Napisano 20 grudzień 2013 - 09:36

Generalnie podawany jest optymalny cw. tj. najlepsza praca przy danej gramaturze. O ile dół raczej nie da się obniżyć, to górę jak najbardziej można przekroczyć. Oczywiście wyrzut nie oznacza pracy przy prowadzeniu patrz 30 gram ołowiu w główce a 30 gramowy wobler SDR. Generalnie F. można przeciazac, tj.przekraczać górny CW, ktory naprawdę nie jest CW :-).

#8 OFFLINE   EMMS

EMMS

    Pike Father

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 926 postów
  • LokalizacjaOlsztyn
  • Imię:Michał

Napisano 10 styczeń 2014 - 18:02

Generalnie, kije przeznaczone do jigowania/opadu już w samym założeniu mają nieco inną pracę niż kije crankbaitowe, o jerkbaitach nie wspominając. Uniwesrałów na razie nie ma :)



#9 OFFLINE   kristov

kristov

    Forumowicz

  • Twórcy
  • PipPip
  • 379 postów
  • LokalizacjaElbląg
  • Imię:Krzysztof

Napisano 10 styczeń 2014 - 23:07

Fenwick GS70MH-F2 10-35 g

mam ten kijek i przy 50 gramach idealnie się ładuje, przy takiej gramaturze jak dla mnie komfort rzucania jest najlepszy i odległości najdłuższe, jacka 70 gram i reel eela 30 cm też da się nim rzucić ale komfort jest wiadomo mniejszy


Użytkownik krzysztof27031 edytował ten post 20 czerwiec 2015 - 08:38


#10 OFFLINE   kubek

kubek

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 22 postów

Napisano 11 styczeń 2014 - 17:17

Dzięki bardzo ale w czasie przedświątecznej promocji zdecydowałem się na Aetosa A701MHF który pękł mi w dwóch miejscach za 1 i za 5 przelotką 



#11 OFFLINE   POLONIAb

POLONIAb

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 367 postów
  • Lokalizacjabyd
  • Imię:A
  • Nazwisko:S

Napisano 11 styczeń 2014 - 18:35

Dzięki bardzo ale w czasie przedświątecznej promocji zdecydowałem się na Aetosa A701MHF który pękł mi w dwóch miejscach za 1 i za 5 przelotką


A coś więcej w temacie?

#12 OFFLINE   kubek

kubek

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 22 postów

Napisano 11 styczeń 2014 - 23:32

założyłem multik przeciągnąłem plecionkę przez wszystkie przelotki i trzymając wędkę w jednej ręce a plecionke w drugie z rozłożonym na maksa rękoma zacząłem sprawdzać giętkość kija i nagle TRACH. Poszedł jak suchy kijek w dwóch miejscach. Nie było żadnego przeciążenia wędziska ani nie zauważyłem nic niepokojącego. No ale podobno już kilka Aetosów poszło na gwarancję w tym roku więc musiała być to jakać usterka fabryczna



#13 OFFLINE   EMMS

EMMS

    Pike Father

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 926 postów
  • LokalizacjaOlsztyn
  • Imię:Michał

Napisano 22 styczeń 2014 - 22:33

Taka uroda Fenwicków, lubią sobie pęknąć, nie mniej jednak - jak trafisz na "twardziela", powinieneś być w pełni zadowolony :)



#14 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15616 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 22 styczeń 2014 - 23:13

Taka uroda Fenwicków, lubią sobie pęknąć, nie mniej jednak - jak trafisz na "twardziela", powinieneś być w pełni zadowolony :)

Miałem już kupować a tu taka opinia - "lubią sobie peknąć" . To pewnie podziękuję.



#15 OFFLINE   Konrad K

Konrad K

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 18 postów
  • LokalizacjaDunajec, Poprad, Zaporówki

Napisano 23 styczeń 2014 - 19:36

Dzięki bardzo ale w czasie przedświątecznej promocji zdecydowałem się na Aetosa A701MHF który pękł mi w dwóch miejscach za 1 i za 5 przelotką 

Witam, kolego @kubek do dnia dzisiejszego nie otrzymałem żadnej reklamacji od Ciebie ( ze sklepu), a chętnie przyglądnąłbym się tej wędce.

Model który opisujesz ma dużą moc, sztywność i przy długości 2,13m trzeba wiele siły by go dogiąć... co innego usterki które mogły powstać wcześniej. Tak czy inaczej czekam na odzew.

Pozdrawiam,

 

Konrad Kolańczyk



#16 OFFLINE   POLONIAb

POLONIAb

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 367 postów
  • Lokalizacjabyd
  • Imię:A
  • Nazwisko:S

Napisano 23 styczeń 2014 - 19:50

[quote name="kubek" post="1372920" timestamp="1389457079"]Dzięki bardzo ale w czasie przedświątecznej promocji zdecydowałem się na Aetosa A701MHF który pękł mi w dwóch miejscach za 1 i za 5 przelotką
[/quote]
No to jak w końcu?
[quote name="Konrad K" post="1382668" timestamp="1390502171"]Witam, kolego @kubek do dnia dzisiejszego nie otrzymałem żadnej reklamacji od Ciebie ( ze sklepu), a chętnie przyglądnąłbym się tej wędce.
Model który opisujesz ma dużą moc, sztywność i przy długości 2,13m trzeba wiele siły by go dogiąć... co innego usterki które mogły powstać wcześniej. Tak czy inaczej czekam na odzew.
Pytam bo zainteresowany tym kijkiem jestem.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych