Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Pytanie


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_szypa_30_*

Guest_szypa_30_*
  • Guests

Napisano 10 grudzień 2013 - 12:03

Witam! Nie rozumiem dlaczego nie moge podzielic sie z forumowiczami ciekawa informacja jaka niewatpliwie jest opisywana przeze mnie Torba rozemeijer w atrakcyjnej cenie... Najpierw umiescilem ogloszenie w dziale sprzedam poniewaz uznalem iz poniekad jest to ogloszenie handlowe... Usuneliscie? Ok rozumiem. Moj blad... Umiescilem wiec ogloszenie w dziale "ogolne" jako swoista ciekawostke... I tutaj nasuwa mi sie pytanie DLACZEGO??????? Usuneliscie mojego posta... Nie jestem w zaden sposob powiazany z firma rozemeijer Ani ze sklepem w ktorym aktualnie trwa promocja na fajny produkt... Sam niejednokrotnie zasiegam informacji na forum jerkbait.pl i myslalem ze Sam w ramach rewanzu moge cos wniesc od siebie...

#2 OFFLINE   minecjusz

minecjusz

    szogun

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1712 postów
  • LokalizacjaWRZEŚNIA/ORZECHOWO
  • Imię:Przemo

Napisano 10 grudzień 2013 - 12:10

W dziale OT masz temat "promocje". Może to tam powinno wisieć??



#3 OFFLINE   lunov

lunov

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 119 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 10 grudzień 2013 - 12:11

http://jerkbait.pl/t...22972-promocje/



#4 OFFLINE   mario

mario

    Zaawansowany

  • Moderatorzy
  • 3559 postów
  • LokalizacjaP L

Napisano 10 grudzień 2013 - 12:12

Post nie został usunięty, tylko przeniesiony do działu 'Cafe':

http://jerkbait.pl/t...r-jerkbuck-box/

 

W dziale 'Ogólne' piszemy o:

Rozmowy o tym, co w wędkarstwie najważniejsze: lokalizowaniu stanowisk aktywnych ryb, skutecznych technikach prezentacji przynęt, zwyczajach ryb, właściwym dobieraniu przynęt i metod do warunków połowu – czyli o tym jak być skutecznym wędkarzem.

 

Jaki ma z tym związek promocja na torbę wędkarską?!?!

 

 

Gdybyś użył wyszukiwarki, to nie byłoby żadnego problemu...


  • Friko i Wojtek B. lubią to

#5 OFFLINE   @Wojti

@Wojti

    trolling for pike

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1819 postów
  • LokalizacjaGdynia/Rumia
  • Imię:Wojciech
  • Nazwisko:Kuczkowski

Napisano 10 grudzień 2013 - 12:12

Witaj,

 

staramy sie nie mnożyć tematów, ludzi jest sporo wyobraź sobie jak by każdy tak robił co to by było

sugeruje Ci (chociaż nie wiem czy moge) podpiąć zapytanie do istniejącego tematu, łatwo cos znajdziesz

- zakupy za granica, sklepy internetowe, promocje .... cos w tym stylu

 

mam wrażenie, ze do działu ogólnego Twój temat nie pasuje, zaczytaj regulamin

jak juz bardzo CI zalezy to dział "cafe" jest jak najbardziej bezpieczny

 

powodzenia a przede wszystkim nie zrażaj sie słabym startem  ;)

 

pozdrawiam


Użytkownik @Wojti edytował ten post 10 grudzień 2013 - 12:13


#6 Guest_szypa_30_*

Guest_szypa_30_*
  • Guests

Napisano 10 grudzień 2013 - 12:20

Ok to wszystko jasne. Pozdrawiam

#7 OFFLINE   cristovo

cristovo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1498 postów

Napisano 10 grudzień 2013 - 12:58

Tego typu sytuacje pokazują, że gdyby szanowni Moderatorzy króciutko informowali o przyczynach swojej ingerencji na priv założyciela przeniesionego/usuniętego/edytowanego tematu czy wpisu, mniej byłoby wylewania żalów i każdy z nas miałby świadomość, że jest traktowany poważnie przez forumowe władze.

 

To taki mój postulat, żadne tam "ocenianie pracy Moderatorów", za co, jak mam oczywiście świadomość, grozi stryczek B)

 

Pozdrawiam,

cristovo

 

 

PS Czasami widuje się notkę Moderatora w edytowanym poście i taka praktyka jest godna pochwały. Często jednak nie ma nic, zwłaszcza tam, gdzie wątki są czyszczone z "niepolitycznych" wpisów, przez co dialogi tracą ikrę bądź jakikolwiek sens, albo jak w tym przypadku, całe tematy są przenoszone, a autor nie ma świadomości, gdzie i dlaczego...


Użytkownik cristovo edytował ten post 10 grudzień 2013 - 13:18


#8 OFFLINE   Karol Krause

Karol Krause

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4148 postów
  • LokalizacjaBIAŁOŁĘKA-GŁOGÓW
  • Imię:Karol
  • Nazwisko:Krause

Napisano 10 grudzień 2013 - 13:58

Chyba raczysz żartować, tutaj nie ma nawet porządnego regulaminu, robią co chcą, wycinają wszystko co niewygodne. Z regulaminu giełdy śmieje się cała Polska wędkarska, jest ułożony tak, byś zamówił ogłoszenie płatne.

 

Bajki o załatwianiu przez PW - po prostu nie odpowiadają i mają to gdzieś. To oczywiście też zaraz wytną, ale widzi każdy jak, jeśli nie jest ślepy albo nie pije z nimi wódki.

Nie wiem czego Ty się napiłeś  :P albo kto Ciebie skrzywdził  ;)  skoro takie skrzywienie rzeczywistości posiadasz. :lol:  :lol:  :lol:


  • Dagon lubi to

#9 OFFLINE   Wookash

Wookash

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 183 postów
  • LokalizacjaKielce
  • Imię:Łukasz

Napisano 10 grudzień 2013 - 13:59

Wolność Tomku w swoim domku. Nie podoba się to można iść gdzie indziej.


  • pitt i Dagon lubią to

#10 OFFLINE   Dagon

Dagon

    :P

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3079 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 10 grudzień 2013 - 14:06

Chyba raczysz żartować, tutaj nie ma nawet porządnego regulaminu, robią co chcą, wycinają wszystko co niewygodne. Z regulaminu giełdy śmieje się cała Polska wędkarska, jest ułożony tak, byś zamówił ogłoszenie płatne.

 

Bajki o załatwianiu przez PW - po prostu nie odpowiadają i mają to gdzieś. To oczywiście też zaraz wytną, ale widzi każdy jak, jeśli nie jest ślepy albo nie pije z nimi wódki.

Wódki z "nimi" nie pijam, a jeśli nie podoba mi się miejsce w którym, moim zdaniem, porządnego regulaminu nie ma, idę sobie w inne, lepsze miejsca z super regulaminem, idącymi zawsze na rękę modami, słodzącym każdemu administratorem i do rany przyłóż właścicielem portalu. :P 

Na giełdzie forum się nie zaczyna, wbrew temu co sobie niektórzy ubzdurali, dla większości userów na giełdzie forum się kończy. Nikt nie zmusza nikogo do niczego.



#11 OFFLINE   skippi66

skippi66

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1723 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:K.

Napisano 10 grudzień 2013 - 14:26

 

Na giełdzie forum się nie zaczyna, wbrew temu co sobie niektórzy ubzdurali, dla większości userów na giełdzie forum się kończy. 

To prawda. Giełda traktowana jest przez większość jako sposób na zarobienie kasiory. Słusznie czy nie, nie będę oceniał. Dla mnie giełda na tym portalu istnieje po to, by w ramach dobrze pojętego koleżeństwa, sprzedać lub kupić sprzęt którego nie potrzebujemy bądź potrzebujemy. Nie jako sposób na dobry biznes. Dobry o tyle, że nader często pojawiają się rzeczy znakomite za śmieszne pieniądze. Te są natychmiast rozchwytywane i chyba ( nie wiem na pewno, nikogo nie chcę oskarżać ale mogę się założyć że mam rację ) sprzedawane dalej z zyskiem. Teoretycznie nic w tym zdrożnego, żyjemy w kapitaliźmie i chęć zysku powinna być szczytna. Tyle że chyba nie na tym portalu. Są jakieś Alle, jakieś Beje, tam niech się skupia tego typu działalność.

Czyli może tak: wstęp na giełdę tylko dla userów z min. półrocznym stażem i przebiegiem, powiedzmy, stu SENSOWNYCH postów. Reszta won. :)

Albo ogłoszenia płatne.

Sam z giełdy na razie nie korzystam. Raz chciałem ale chyba cenę wywaliłem za wysoką, ktoś zwrócił na to uwagę, ja się zaczerwieniłem i tyle z tego było. :) Choć pewnie kiedyś skorzystam



#12 OFFLINE   skippi66

skippi66

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1723 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:K.

Napisano 10 grudzień 2013 - 14:29

Toteż grzecznie poprosiłem o usunięcie profilu na tym grajdołku, wisi ciągle wątek - zapraszam niżej, napisałem PW do wszystkich świętych, zero reakcji.

 

Ale już sobie idę, nie przeszkadzam w miłowaniu "staffu" (wstawki anglojęzyczne na tym forum są karykaturalne), pławcie się dalej  w sosiku.

Ano widzisz, nie każdemu ( na szczęście ) dane jest załapać się do naszego cieplutkiego, grajdołkowego, podlanego intelektualnym sosikiem TWA :)

Powodzenia tam gdzie idziesz.


Użytkownik skippi66 edytował ten post 10 grudzień 2013 - 14:32


#13 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 10 grudzień 2013 - 14:47

Toteż grzecznie poprosiłem o usunięcie profilu na tym grajdołku, wisi ciągle wątek - zapraszam niżej, napisałem PW do wszystkich świętych, zero reakcji.

 

Ale już sobie idę, nie przeszkadzam w miłowaniu "staffu" (wstawki anglojęzyczne na tym forum są karykaturalne), pławcie się dalej  w sosiku.

 

milej podrozy :)



#14 OFFLINE   Karol Krause

Karol Krause

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4148 postów
  • LokalizacjaBIAŁOŁĘKA-GŁOGÓW
  • Imię:Karol
  • Nazwisko:Krause

Napisano 10 grudzień 2013 - 14:53

milej podrozy :)

Oby w jedną słuszną strone  :P

Co jakiś czas mamy tu pewne odczucie Deja-vu  ;)


  • Robas lubi to

#15 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 10 grudzień 2013 - 15:05

co jakis czas? ciagle ... pewne tematy (i postawy) sa jak niekonczacy sie evergreen :P



#16 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18620 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 10 grudzień 2013 - 16:43

Ok to wszystko jasne. Pozdrawiam

 

Skro wszystko jasne, to wątek przymykam.  Czasem zamiast zakładać wątek, naprawdę lepiej napisać na priv do któregoś z modów ;)

 

Kolegę Robek żegnam.