Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

17 lub 18 grudnia wyjazd nad Drużno z W-wy na jeden dzień - są chętni ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
38 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15616 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 12 grudzień 2013 - 00:32

Chętnie bym wyskoczył w przyszłym tygodniu na jeden dzień na Drużno. Z racji tego, że w weekendy na pewno łódki nie dostaniemy zostaje termin w dzień powszedni poniedziałek-piatek.

Troche wariactwo -gnać 300 km na jeden dzień a później wracać nocą . Ale raz się żyje.

Na razie badam temat. Jutro zadzwonię tam, czy jest szansa na łódkę w tygodniu i cały czas obserwuje temat lodu....

Wstępne prognozy są korzystne.

 


Użytkownik godski edytował ten post 16 grudzień 2013 - 14:13


#2 OFFLINE   wojciiech

wojciiech

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1624 postów
  • LokalizacjaOstrów Wielkopolski / Toruń

Napisano 12 grudzień 2013 - 00:51

Jaki tam jest koszt dniówki?



#3 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15616 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 12 grudzień 2013 - 00:57

http://www.pzw.elbla...oro-drużno.html

 

Tylko nie doczytałem, czy sto PLN za łódkę bez wzgledu na ilość wędkarzy, czy 100 od łebka.



#4 OFFLINE   ro-sz

ro-sz

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 72 postów
  • LokalizacjaGdynia
  • Imię:Robert

Napisano 12 grudzień 2013 - 01:19

Witaj Godski

 

Jako że Drużno jest w moich okolicach, bym z wielką chęcią dołączył do wyprawy ze spinningiem. Jeśli by się udało spotkać, może któryś z uczestników wyprawy dałby mi spróbować metody castingowej zanim złożę do końca mój sprzęt do castingu.

 

Pozdrawiam

Robert



#5 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15616 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 12 grudzień 2013 - 01:28

Chętnie, ale na początek czekam na częściowo zdecydowanych z okolic W-wy aby podzielić niemałe koszty paliwa. I prognoza pogody też odgrywa niebagatelna rolę. Właściwie rządzi.....

Sprzęt, typu przyzwoity elektryk, furę, kilka aku mam.


Użytkownik godski edytował ten post 12 grudzień 2013 - 01:29


#6 OFFLINE   ro-sz

ro-sz

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 72 postów
  • LokalizacjaGdynia
  • Imię:Robert

Napisano 12 grudzień 2013 - 01:34

Wiadomo, jakby miało dojść to do skutku to się podłącze :)



#7 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15616 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 12 grudzień 2013 - 01:41

Ale casting w niskich temperaturach jest trudniejszy od spinna. Łapa bardziej marźnie. I tak jerkówke bym zabrał. I Big Bandit Shallow koniecznie.....



#8 ONLINE   Pumba

Pumba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2538 postów
  • LokalizacjaGdynia / Tobołowo
  • Imię:Łukasz

Napisano 12 grudzień 2013 - 07:44

http://www.pzw.elbla...oro-drużno.html

 

Tylko nie doczytałem, czy sto PLN za łódkę bez wzgledu na ilość wędkarzy, czy 100 od łebka.

100zł za łódkę bez względu na to, w ilu się na nią zapakujecie + każdy płaci jednodniówkę na PZW Elbląg, chyba, że ma znaczek albo porozumienie.



#9 OFFLINE   Tomek88

Tomek88

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3209 postów
  • LokalizacjaGrójec
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Zienkiewicz

Napisano 12 grudzień 2013 - 08:34

Ja wstępnie zainterere :)

I jak tam moje wobki Andrzeju :D

 

Edit: Ja mam auto raczej typu sportowego i jak biorę jednoskłada to muszę mieć złożone tylne siedzenia i szczytówka smyra mnie na podłokietniku. W 2 osoby ok, ale więcej raczej brak komfortu tym bardziej, że parę kilosów jest i bagażu trochę będzie.


Użytkownik Tomek88 edytował ten post 12 grudzień 2013 - 08:56


#10 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15616 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 12 grudzień 2013 - 09:18

100zł za łódkę bez względu na to, w ilu się na nią zapakujecie + każdy płaci jednodniówkę na PZW Elbląg, chyba, że ma znaczek albo porozumienie.

Te łódki to raczej dwu czy trzyosobowe?



#11 ONLINE   Pumba

Pumba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2538 postów
  • LokalizacjaGdynia / Tobołowo
  • Imię:Łukasz

Napisano 12 grudzień 2013 - 09:40

Cześć jest dwuosobowa ale jest tez kilka takich, z których bez komplikacji łowiliśmy w trzy osoby. Jak byś planował jakiś dzień weekendu (chociaż wiem, że ciężko o łódkę) to też bym chętnie dołączył.



#12 OFFLINE   OloPe

OloPe

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1088 postów
  • LokalizacjaOtwock

Napisano 12 grudzień 2013 - 10:06

Wiesz co, na jeden dzień 300 km to odradzam (mimo że trasa dobra), hardcore jednym słowem. Żeby wypłynąć o 7-8 trzeba wyjechać z Wawy o 3-4. Pływasz kilka godzin, później się zapakować i trasa powrotna. Fizycznie bardzo ciężko. Ostatni wyjazd jednodniowy z podobną odległośćią odbyłem 2 lata temu i teraz już mi się nie chce. Lepiej wyjechać jednego wieczora z Wawy, przespać na miejscu, łowić od rana i wrócić.



#13 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15616 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 12 grudzień 2013 - 11:07

To nie jest zły pomysł, ten nocleg. Tak czy tak, wstępnie dzień łowienia zostaje.



#14 OFFLINE   OloPe

OloPe

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1088 postów
  • LokalizacjaOtwock

Napisano 12 grudzień 2013 - 11:26

Na samo łowienie jesteś wyspany bardziej niż gdybyś jechał z Wawy. I przede wszystkim powrót będziesz miał bardziej komfortowy i bezpieczny. Bo zmęczenie da znać, po podróży nocnej w jedną stronę i kilku godzinach na łodzi w takich warunkach.



#15 OFFLINE   andrew

andrew

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 669 postów
  • LokalizacjaWies w miescie

Napisano 12 grudzień 2013 - 11:30

Przy dobrych warunkach na drodze w nocy dojazd na Druzno zabiera nam z Warszawy trzy godziny z przerwami na papierosa. Wyjezdzajac o 3 jestes o 6tej na miejscu. Droga jest calkiem dobra. Jedyny zonk to ze poki co na Druznie stoi lod



#16 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15616 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 12 grudzień 2013 - 11:32

Generalnie dla mnie , mimo podeszłego wieku ;) , problemem nie jest jazda 4 godziny a później łowienie dzionek i powrót samochodem 4 godziny. Jest tylko jedno ale. Latem, gdy ciepełko panuje .Temperatura i warunki pogodowe w grudniu dają sie we znaki po całodziennym wędkowaniu.. 

 

Dzwoniłem na przystań. Z łódkami w tygodniu problemu nie ma. Wszystkie papierzyska załatwimy na miejscu. Z lodem też coś da się zrobić....

Teraz tylko chętni na tłuściutkie mamuśki potrzebni.



#17 OFFLINE   OloPe

OloPe

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1088 postów
  • LokalizacjaOtwock

Napisano 12 grudzień 2013 - 11:41

3 godziny jazdy to się tak mówi :P Trzeba zajechać po kogoś, dojechać, załatwić papiery, wziąć łódź i się na nią zapakować. Więc jak wyjeżdżasz z pod domu o 3 to realnie wypływasz między 7 a 7:30. Łowisz do 15:30 powiedzmy, spływasz i jest 16. Czyli jesteś już 14 godzin na nogach a trzeba jeszcze wracać. Nie jest to niemożliwe tylko mało komfortowe i bezpieczne. Nie odwodzę od pomysłu tylko delikatnie sugeruje, że wygodniej i bezpieczniej z noclegiem na miejscu.



#18 OFFLINE   andrew

andrew

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 669 postów
  • LokalizacjaWies w miescie

Napisano 12 grudzień 2013 - 11:47

Oczywiscie 3 godziny to juz bez zabierania ludzi po drodze i bez papierkologi na miejcu. No i musi byc sucho na drodze, 7ka jest poprawiona znaczaco ale nie jest bezpieczna. Powrot potrwa tez dluzej.

 

Licze na to ze ostatni sztorm dopchnal wody do zbiornika, triche zmniejszyl przejrzystosc i zniszczyl reszte plywajacego ziela.



#19 OFFLINE   meth666

meth666

    Mr. Abu Revo

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1302 postów
  • Lokalizacjaw Łódce
  • Imię:Michał

Napisano 12 grudzień 2013 - 18:26

Generalnie dla mnie , mimo podeszłego wieku ;) , problemem nie jest jazda 4 godziny a później łowienie dzionek i powrót samochodem 4 godziny. Jest tylko jedno ale. Latem, gdy ciepełko panuje .Temperatura i warunki pogodowe w grudniu dają sie we znaki po całodziennym wędkowaniu.. 

 

Dzwoniłem na przystań. Z łódkami w tygodniu problemu nie ma. Wszystkie papierzyska załatwimy na miejscu. Z lodem też coś da się zrobić....

Teraz tylko chętni na tłuściutkie mamuśki potrzebni.

:lol:  :lol:  :lol:  jak ptaszek ćwierka to jaki tam podeszły wiek!

 

Więc termin to ten weekend taaak?



#20 OFFLINE   ryba1981

ryba1981

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 230 postów
  • Imię:Bartek

Napisano 12 grudzień 2013 - 21:27

Chętnie bym wyskoczył w przyszłym tygodniu na jeden dzień na Drużno. Z racji tego, że w weekendy na pewno łódki nie dostaniemy zostaje termin w dzień powszedni poniedziałek-piatek.

Troche wariactwo -gnać 300 km na jeden dzień a później wracać nocą . Ale raz się żyje.

Na razie badam temat. Jutro zadzwonię tam, czy jest szansa na łódkę w tygodniu i cały czas obserwuje temat lodu....

Wstępne prognozy są korzystne.

Byłem na takim wypadzie ok mc temu, męczący powrót, a kierowca ma jeszcze gorzej, teraz wybrałbym opcję z noclegiem,






Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych