Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Solidna łódź do 460 cm


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
194 odpowiedzi w tym temacie

#101 OFFLINE   spinerex

spinerex

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 77 postów

Napisano 20 kwiecień 2014 - 00:19

Powracając do łódki o w/w walorach to poczytaj o Crescent FLEXI 470.

Pozdrawiam Marek.



#102 OFFLINE   Rebel64

Rebel64

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1380 postów
  • LokalizacjaStolica
  • Imię:Dariusz
  • Nazwisko:Nicki

Napisano 23 kwiecień 2014 - 17:23

Czyli rozumiem, ze tych boatbuild nikt nie testowal..?

 

@Psulek, tylko spawacie czy tez i nity wchodza w gre? Wyglada ciekawie, no i 3mm to juz jak barka desantowa.

Witam. jestem nowy na jerkbait .  Mialem boatbuilding Romana 430. Solidna.mocna konstrukcja. Przez dwa sezony na jeziorach i morzu bez problemu. mankament to niedokladnosc powierzchni wewnetrznej,co powoduje brudzenie sie lodzi.



#103 OFFLINE   mirkus

mirkus

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 110 postów

Napisano 23 kwiecień 2014 - 22:57

Witaj bomber na forum.

Napisz poproszę coś więcej o tym pływadełku,na jakim silniku pływałeś oraz jak sobie ta łódeczka radziła na wodzie?



#104 OFFLINE   Rebel64

Rebel64

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1380 postów
  • LokalizacjaStolica
  • Imię:Dariusz
  • Nazwisko:Nicki

Napisano 23 kwiecień 2014 - 23:47

Honda 20km. Moim zdaniem najlepsze dno lodzi w klasie 4-4,4m dl.i cenny. konstrukcja Crescenta powielona przez polska stocznie jako Romana ,a teraz liczne klony jak polmir,mindak,perkoz,pegasus horn i wiele innych roznia sie troche wymiarami.jakoscia wykonania i rozplanowania wnetrza. Z Twoich typow wybralbym speedy mindaka.Kriger i pozstale zwroc uwage na zaokraglone dno po bokach lodzi na rufie co powoduje uslizgi na zakretach i gorsza stabilnosc gdy lowimy na fali



#105 OFFLINE   Gumofilc

Gumofilc

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6193 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 24 kwiecień 2014 - 13:11

Witaj bomber.

 

Ciekawy i wedkarski nick wybrales... ;)

 

Ta lodz to jest praktycznie to, co stara Romana wg mnie, jezeli nie liczyc owego "nadlewu" od pow. wewnetrznej i pewnie na zyczenie mozna z tego zrezygnowac.

Mozesz rozwinac "niedokladnosc powierzchni wewnetrznej,co powoduje brudzenie sie lodzi"?

Rzeczywiscie wagowo pod 200kg? - poznac po tym, ze w zasadzie we 4 sie "nosi"...

 

Gumo



#106 OFFLINE   Rebel64

Rebel64

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1380 postów
  • LokalizacjaStolica
  • Imię:Dariusz
  • Nazwisko:Nicki

Napisano 24 kwiecień 2014 - 15:19

Witam.                                                                                                                                                                                                                                                      Chodzilo mi o gladkosc wykonania kokpitu jest to tzw. konstrukcja jednoplaszczowa                                                                                                                                                                                                                                                             



#107 OFFLINE   madaro

madaro

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 45 postów

Napisano 09 maj 2014 - 16:40

Widziałem na majówce bardzo fajną łódeczkę z Augustowa,łajba nazywa się DREAMLINE 430. Bardzo dobre robi wrażenie , dużo schowków ,całkiem przyzwoita ilość miejsca w środku do wędkowania . Właściciel pozwolił mi wejść na pokład ,nic nie trzeszczy nic się nie ugina pod stopami i co ważne bardzo stabilna i solidnie zrobiona . Warto zwrócić na tą łódkę uwagę ,duży pozytyw :-)

#108 OFFLINE   NARA

NARA

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 748 postów

Napisano 10 maj 2014 - 20:37

Ale cena powala - 25 koła, oj przesadzona.



#109 OFFLINE   rower26

rower26

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1394 postów
  • Imię:Łukasz

Napisano 10 maj 2014 - 21:08

Ale cena powala - 25 koła, oj przesadzona.

z 20 konną suzuką i przyczepą jest 25k



#110 OFFLINE   kapi81

kapi81

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 318 postów
  • LokalizacjaOlsztyn
  • Imię:Piotr

Napisano 10 maj 2014 - 23:00

Mam taka i potwierdzam solidna konstrukcja w bakistach nawet dzieci można pochować hehhe, siku z bakisty żaden problem nic nie skrzypi nic nie trzeszczy, pływaliśmy we dwojke i miejsca od groma i jeszcze trochę więcej łódka ma rok i nie widać żadnych pęknięć ani pajączków a u mnie sprzęt raczej łatwego życia nie ma.

Ale przed zakupem warto poczytać o producencie, trzeba zanlesc nazwisko i wygoglowac ciekawy typek często "perełki" mu się zdazaja

Dla zainteresowanych proponuje kupawac z kims kto się naprawdę zna na szkutnictwie bo można wdepnąć w minę, ale oczywiście nie wszystkie taka sa jest sporo ludzi zadowolonych z zakupu (miedzy innymi ja)


Użytkownik kapi81 edytował ten post 10 maj 2014 - 23:14


#111 OFFLINE   madaro

madaro

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 45 postów

Napisano 11 maj 2014 - 09:26

kapi81
Czy mógłbyś coś więcej o tych niedoróbkach powiedzieć bo jako łódka podoba mi się ale nie chciałbym wdepnąć na jakąś minę!!!!!!

#112 OFFLINE   madaro

madaro

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 45 postów

Napisano 12 maj 2014 - 18:30

Znalazłem kilka fotek tej łódeczki na stronie producenta myślę że Was zainteresują :) .Na żywo zrobiła na mnie jeszcze lepsze wrażenie. Boczne bakisty są długie ok.2.5m gościu miał schowane tam z jednej strony wiosła a z drugiej trzymał wędeczki. :o

d1.jpgd2.jpgd4.jpgd5.jpgd10.jpg



#113 OFFLINE   mirkus

mirkus

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 110 postów

Napisano 13 maj 2014 - 15:28

Widziałem tą łódź na targach w Poznaniu . Bardzo duża i z wieloma bakistami w których można pomieścić wszystkie wędkarskie klamoty,za to też daję duży pozytyw . Rozczarowała mnie natomiast jakość wykończenia. Niewiem czy zapakowali na te targi pierwszą lepszą skorupę którą mieli pod ręką w magazynie czy to jest standart na jaki trzeba być przygotowanym. Odnośnie ilości materiałów wszystko wyglądało solidnie ,nic się nie uginało nic nie trzeszczało .Doczepić można by się było  jedynie do niedbale nałożonego wewnątrz bakist topkotu ,trochę dziwnie matowej powierzchni całej łódki oraz kilku pierdół które razem tworzyły efekt kilkuletniej łódki a nie nowej wychuchanej na targi.Może rzeczywiście chłopaki zapakowali co mieli pod ręką i gaz na targi :D Poza tym wszystkim konstrukcja która może sie podobać i być przyjazną wędkarzowi  :)  



#114 OFFLINE   Artur Z.

Artur Z.

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 322 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 13 maj 2014 - 18:23

Pytanie kluczowe , jakie ta łódka ma dno , masz fotkę "od spodu"



#115 OFFLINE   madaro

madaro

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 45 postów

Napisano 13 maj 2014 - 19:00

d5.jpgd2.jpg

Dziób V natmiast dalej w kierunku rufy przechodzi w coś alla katamaran  ;) Jest takie samo co NECKO 420 .Znajomy ma to necko i jedna i druga to stabilne jednostki



#116 OFFLINE   mirkus

mirkus

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 110 postów

Napisano 13 maj 2014 - 19:28

Potwierdzam mój znajomy też jest posiadaczem necko 420 i łodzie te mają bliźniacze dna ,różnią się trochę konfiguracją pokładu . W dreamline 430 jest trochę więcej wolnej przestrzeni .



#117 OFFLINE   kapi81

kapi81

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 318 postów
  • LokalizacjaOlsztyn
  • Imię:Piotr

Napisano 13 maj 2014 - 21:34

Potwierdzam również ze dreamline to kopia necka, delikatnie jest tylko wydłużony dziub żeby właściciel necka nie sadził się z nim



#118 OFFLINE   mirkus

mirkus

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 110 postów

Napisano 14 maj 2014 - 19:28

Co myślicie o tej ???????

 

mini-foto%20(25).jpgmini-foto%20(14).jpgmini-foto%20(5).jpgmini-foto%20(6).jpgmini-foto%20(7).jpgmini-foto%20(8).jpg



#119 OFFLINE   kapi81

kapi81

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 318 postów
  • LokalizacjaOlsztyn
  • Imię:Piotr

Napisano 14 maj 2014 - 19:43

Oj Mikrus kombinujesz niedługo wszystkie dostępne łodzie 4,3 m tu będą.

Masz grosza bierz river lub horna masz mniej wes necko jeśli chcesz jednopłaszczowo zgłos się do Horna właśnie kończy 4 metrową pod silnik 60 km robiona tradycyjna metoda cena około 3.5 brutto



#120 OFFLINE   janih

janih

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 469 postów
  • Lokalizacjanad wodą

Napisano 14 maj 2014 - 20:58

Panowie a czy taki rodzaj zadaszenia/bimini jak na foto wyzej to sensowne rozwiazanie ?