Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Sklepy wędkarskie w Niemczech - stacjonarne oraz internetowe (w tym Moritz w Berlinie)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1077 odpowiedzi w tym temacie

#741 OFFLINE   Artek

Artek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • LokalizacjaWielkopolska
  • Imię:Artur

Napisano 30 grudzień 2019 - 17:04

Jeden ma 100 km do sklepu inny 700, jednemu samochód pali 5 innemu 15, jeden dostanie mandat po drodze drugi nie, jeden zarobi drugi odbije koszta - taki jest handel...

No to ma pecha, że ma do sklepu 700km, a jeszcze wiekszego, że gównem jeżdzi, co mu 15 pali. :lol:


  • kruz lubi to

#742 OFFLINE   jacekp29

jacekp29

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1655 postów
  • Imię:Jacek
  • Nazwisko:Popławski

Napisano 30 grudzień 2019 - 17:11

No to ma pecha, że ma do sklepu 700km, a jeszcze wiekszego, że gównem jeżdzi, co mu 15 pali.

Może wcale nie gówniane 300 plus . 15 ale z bananem na twarzy

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
  • womaly23 lubi to

#743 OFFLINE   szpaczek23

szpaczek23

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 506 postów
  • LokalizacjaSztum
  • Imię:Arkadiusz

Napisano 30 grudzień 2019 - 17:11

No to ma pecha, że ma do sklepu 700km, a jeszcze wiekszego, że gównem jeżdzi, co mu 15 pali.

Nie szarżowałbym z teorią, że ktoś ma pecha bo mu auto pali 15 i od razu jest to gówno... z reguły auto które pali 15 to świadomy wybór zamożnych ludzi, którzy mają wyjeb....tzn nie przejmują się zużyciem paliwa. Ja na ten przykład byłbym rad jeździć takim gównem co pali nawet więcej np tym poniżej na fotoc70b5e4ce9644e2d7ba7672ff8f957fb.jpg

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
  • godski lubi to

#744 OFFLINE   Artek

Artek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • LokalizacjaWielkopolska
  • Imię:Artur

Napisano 30 grudzień 2019 - 17:27

Nie szarżowałbym z teorią, że ktoś ma pecha bo mu auto pali 15 i od razu jest to gówno... z reguły auto które pali 15 to świadomy wybór zamożnych ludzi, którzy mają wyjeb....tzn nie przejmują się zużyciem paliwa. Ja na ten przykład byłbym rad jeździć takim gównem co pali nawet więcej np tym poniżej na fotoc70b5e4ce9644e2d7ba7672ff8f957fb.jpg

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Człowiek zamożny nie kupuje towaru w śmiesznym Moritzie.


  • fish28 lubi to

#745 OFFLINE   szpaczek23

szpaczek23

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 506 postów
  • LokalizacjaSztum
  • Imię:Arkadiusz

Napisano 30 grudzień 2019 - 17:30

A drążąc dalej temat. Gdyby było mnie stać na takie auto to z niekłamaną radością z pedałem w podłodze zajechałbym do Moritza za pięć 9 na otwarcie wykupił wszystkie stelle i wystawił o 1000zl drozej na przekór wszystkim bólodupcom(wiem ze bym nie sprzedał, ale mając tyle kasy miałbym na to wyje...wszytsko jedno by mi bylo), bo ni chuchu nie kumam całej tej dyskusji powyżej odnośnie tego, że ktoś coś kupił i drożej sprzedał.....no i co z tego?
Miał pieniądze, były do kupienia to kupił. Trzeba było być szybciej przed nimi(tymi złymi z Polski, co to tak na złość innym Polakom wykupili), albo napisać, zadzwonić czy jeszcze są? A nawet jakby były to zarezerwować podając powod dlugiej podróży czy cokolwiek. Jak jest bariera jezykowa to mozna kogoś poprosić, użyć tlumacza itd Niestety u wyżej wymienionych tych złych widać wyższy poziom planowania,organizacji czy jak zwał tak zwał, a uz tych zawiedzionych? No coż, siebie nazwałbym frajerem jakbym pojechał 500km nie mając pewności ze kupie to co chce kupić, znając realia ww sklepu w którym jak jest jakaś dobra cena na towar to rozchodzi się on na pniu.
A sklepowi co za różnica czy sprzeda 3 ludziom czy 35? Zapewne nawet na rękę bo kasa w 1 dzień a nie 20 czy 30 wraca.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

#746 OFFLINE   jacekp29

jacekp29

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1655 postów
  • Imię:Jacek
  • Nazwisko:Popławski

Napisano 30 grudzień 2019 - 17:30

Nie szarżowałbym z teorią, że ktoś ma pecha bo mu auto pali 15 i od razu jest to gówno... z reguły auto które pali 15 to świadomy wybór zamożnych ludzi, którzy mają wyjeb....tzn nie przejmują się zużyciem paliwa. Ja na ten przykład byłbym rad jeździć takim gównem co pali nawet więcej np tym poniżej na fotoc70b5e4ce9644e2d7ba7672ff8f957fb.jpg

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Można taniej np. Jeep Grand Cherokee Trackhawk. Jestem przed zakupem

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
  • szpaczek23 lubi to

#747 OFFLINE   szpaczek23

szpaczek23

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 506 postów
  • LokalizacjaSztum
  • Imię:Arkadiusz

Napisano 30 grudzień 2019 - 17:38

Chyba kolega nie zrozumiał przekazu.....
Ja biedak z Polski dalej będę kupował w tym śmiesznym Moritzu, bo mnie nie stać żeby przepłacać w PL.
Jak Cie stać na to, to zazdroszczę.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
  • kruz lubi to

#748 OFFLINE   karkoszek

karkoszek

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 1824 postów
  • LokalizacjaGryfino
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:Lures.pl

Napisano 30 grudzień 2019 - 17:49

Mnie zaskakuje fakt, że ktoś ma ochotę przejechać 1000 km i stracić na to dzień,przy tym zajebiście się styrać po to, aby zaoszczędzić kilkaset złotych na kołowrotku. Nie liczę paliwa i amortyzacji auta, bo to przecież oczywiste.

Użytkownik karkoszek edytował ten post 30 grudzień 2019 - 18:07


#749 OFFLINE   jacekp29

jacekp29

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1655 postów
  • Imię:Jacek
  • Nazwisko:Popławski

Napisano 30 grudzień 2019 - 17:56

Chyba kolega nie zrozumiał przekazu.....
Ja biedak z Polski dalej będę kupował w tym śmiesznym Moritzu, bo mnie nie stać żeby przepłacać w PL.
Jak Cie stać na to, to zazdroszczę.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Oczywiście że zrozumiałem , jak to do mnie , pokazałem tylko na co zbieram i a AMG na śniadanie . Mój Brat jeździ A6 360km w dieslu ,jest możliwość zejścia na 7-9 litrów , tyko po c..,(mi te 360) i mu pali 12-14

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

#750 OFFLINE   szpaczek23

szpaczek23

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 506 postów
  • LokalizacjaSztum
  • Imię:Arkadiusz

Napisano 30 grudzień 2019 - 17:57

Oczywiście że zrozumiałem , jak to do mnie , pokazałem tylko na co zbieram i a AMG na śniadanie . Mój Brat jeździ A6 360km w dieslu ,jest możliwość zejścia na 7-9 litrów , tyko po c..,(mi te 360) i mu pali 12-14

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Nie do Ciebie moj wpis byl kierowany. Twoj tok rozumowania jak najbardziej sluszny;))

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
  • jacekp29 lubi to

#751 OFFLINE   Pescador de caña

Pescador de caña

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 487 postów
  • LokalizacjaBuenas Noches
  • Imię:Mrevansh

Napisano 30 grudzień 2019 - 19:08

Ode mnie jest 180km do Moritz, jak liczyłem 5-6 stów do przodu przy jednej Stelli 2500FJ juz po odjęciu kosztów paliwa. Do tego zwiedzanie Berlina ewentualnie kolejne zakupy ciuchowe w miasteczku outletowym w Wustermark. Gdybym miał pewność że nie pocałuję klamki to bym pojechał bez zastanowienia.



#752 OFFLINE   kruz

kruz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 739 postów
  • LokalizacjaFMI
  • Imię:Krzysztof

Napisano 30 grudzień 2019 - 19:15

Człowiek zamożny nie kupuje towaru w śmiesznym Moritzie.


A gdzie kupuje ? Rozumiem, ze „czlowiek bogaty” celowo wybiera drozszy sklep, zeby zaplacic wiecej ?

Ciekawa teoria, bardzo ciekawa
  • jacekp29 lubi to

#753 OFFLINE   kruz

kruz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 739 postów
  • LokalizacjaFMI
  • Imię:Krzysztof

Napisano 30 grudzień 2019 - 19:18

A drążąc dalej temat. Gdyby było mnie stać na takie auto to z niekłamaną radością z pedałem w podłodze zajechałbym do Moritza za pięć 9 na otwarcie wykupił wszystkie stelle i wystawił o 1000zl drozej na przekór wszystkim bólodupcom(wiem ze bym nie sprzedał, ale mając tyle kasy miałbym na to wyje...wszytsko jedno by mi bylo), bo ni chuchu nie kumam całej tej dyskusji powyżej odnośnie tego, że ktoś coś kupił i drożej sprzedał.....no i co z tego?
Miał pieniądze, były do kupienia to kupił. Trzeba było być szybciej przed nimi(tymi złymi z Polski, co to tak na złość innym Polakom wykupili), albo napisać, zadzwonić czy jeszcze są? A nawet jakby były to zarezerwować podając powod dlugiej podróży czy cokolwiek. Jak jest bariera jezykowa to mozna kogoś poprosić, użyć tlumacza itd Niestety u wyżej wymienionych tych złych widać wyższy poziom planowania,organizacji czy jak zwał tak zwał, a uz tych zawiedzionych? No coż, siebie nazwałbym frajerem jakbym pojechał 500km nie mając pewności ze kupie to co chce kupić, znając realia ww sklepu w którym jak jest jakaś dobra cena na towar to rozchodzi się on na pniu.
A sklepowi co za różnica czy sprzeda 3 ludziom czy 35? Zapewne nawet na rękę bo kasa w 1 dzień a nie 20 czy 30 wraca.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka


To jest Polska. Scisk odbytu na to, ze ktos ma lepiej wiekszosc polakow dziedziczy genetycznie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • womaly23, BartasL2 i przemo_w lubią to

#754 OFFLINE   przemo_w

przemo_w

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2295 postów
  • Imię:Przemek

Napisano 30 grudzień 2019 - 23:16

Pewnie to te spekulanty co po auta do Niemiec jeżdżą wykupili wszystkie Stelle. I teraz zarobią dwa razy. Raz na aucie i drugi raz na Stelli he he :-)
  • kruz lubi to

#755 OFFLINE   szpaczek23

szpaczek23

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 506 postów
  • LokalizacjaSztum
  • Imię:Arkadiusz

Napisano 30 grudzień 2019 - 23:24

Pewnie to te spekulanty co po auta do Niemiec jeżdżą wykupili wszystkie Stelle. I teraz zarobią dwa razy. Raz na aucie i drugi raz na Stelli he he :-)

Albo dobrzy Samarytanie. Kupio auta i po kosztach sprzedajo i w gratisie Stelle dajo?
Tego oczekujo w Polsce. Bo jak inaczej to złodzieje, kombinatorzy, spekulanci i na pewno oszuści. Broń Boże ludzie przedsiębiorczy, ze smykałko do interesów itd bo to jest zabronione.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
  • kruz, przemo_w i chlodnica lubią to

#756 OFFLINE   l.berlinski

l.berlinski

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 110 postów

Napisano 30 grudzień 2019 - 23:48

A ciekawe ile tych co się tak pruje miało w planach tam jechać i coś kupić (nawet nie Stelle).
Skoro ktoś wyłożył 60 koła papieru to chyba oczywiste jest, że chce coś zarobić.
A przecież, zapomniałem, to tylko na tym forum na giełdzie lądują kołowrotki po 2500 zł do przewijania zapasowej żyłki...
  • womaly23 i pawelHERP lubią to

#757 OFFLINE   Pescador de caña

Pescador de caña

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 487 postów
  • LokalizacjaBuenas Noches
  • Imię:Mrevansh

Napisano 31 grudzień 2019 - 06:55

Dobra już tak się nie podniecajcie. Wiadomo że najgłośniej bulwersować się będę ludzie którzy chcieli jechać a teraz nie mają po co.
  • niko333 lubi to

#758 OFFLINE   kruz

kruz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 739 postów
  • LokalizacjaFMI
  • Imię:Krzysztof

Napisano 31 grudzień 2019 - 08:34

Nie ma sie co stresować. Stelle w tych cenach byly tam od samego początku wpuszczenia ich na rynek. Potem była przerwa w dostawach i jak po przerwie rzucili ponownie to ktos w tym wyczuł biznes i wykupił wszystko.

Przyjadą nowe, więcej w styczniu.

#759 OFFLINE   Pescador de caña

Pescador de caña

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 487 postów
  • LokalizacjaBuenas Noches
  • Imię:Mrevansh

Napisano 31 grudzień 2019 - 09:19

Minął weekend a nikt nie wystawił w kraju na internety. Zresztą nie ważne. Lepiej dopłacić 500zł i mieć gwarancję bezproblemową a także serwis pogwarancyjny. Bo Święty spokój ważniejszy jest ;)

#760 OFFLINE   Piotrek Milupa

Piotrek Milupa

    Moderator Emeritus

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 8449 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotrek

Napisano 31 grudzień 2019 - 09:55

Panowie może już wystarczy, naprawdę ile można bić pianę.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 8

0 użytkowników, 8 gości, 0 anonimowych