Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Zmiany na stronie st.croix


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18618 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 16 styczeń 2006 - 17:35

Zajrzalem przed chwila na strone www.stcroixrods.com i widze ze sa zmiany, przede wszystkim w najnizszym segmencie produktów - premier i triumph.

Wszystkie modele jednej i drugiej serii oznaczone sa gwiazdka jako nowosci na rok 2006. Ceny Premierow nieznacznie wzrosly, srednio o 5-10 USD na kiju, prawdopodobnie w zwiazku z wprowadzeniem nowej serii triumph.

Co ciekawe, zmienily sie parametry blankow serii premier. Np blank 2C66MF2 zrobil sie znacznie bardziej potezny

Parametrow blankow serii Triumph Casting na stronie nie znalazlem.

Pozdrawiam

#2 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 16 styczeń 2006 - 19:55

@friko, paliles ziolo? :mellow:

[quote]
@Shad
Co do serii triumph casting to rzeczywiscie jest to nowosc i zadnych opinii nie ma, nie ma rowniez na stronie st.croix podanych parametrow blankow stosowanych w tej serii (jest jednak krotka wzmianka tam gdzie mowa o nowosciach na 2006)
[/quote]
kto powiedzial, ze nie ma?
http://www.stcroixrods.com/rods/default2.asp?rodname=65& section=spin ...
[/quote]


#3 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Napisano 16 styczeń 2006 - 20:19

Nie ma wydzielonych blanków Triumph ponieważ to to samo SCII co Premier. Jak zauważyłeś blanki są systematyzowane nie seriamy wędek a oznaczniem blanku SCI, II, III itd. Triumph różni sie tym, że jest gorzej wyposażony oraz montowany gdzieś na wschodzie a nie w US.
Pzdr

#4 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18618 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 16 styczeń 2006 - 21:27

Bartek,

wydaje mi sie iz w tabeli z blankami, w kolumnie w ktorej obok blankow wymienione sa odpowiedniki wedek [EQUIV MODEL] wymienione sa tylko wedki PC (Premier Casting)a nie TC (Triumph Casting).

@Pitt,

nie nie paliłem zioła :lol: :lol:
a Ty ? B)
Oczywiscie masz racje ze informowales wczesniej o opisie serii Triumph na stronie, byly tam tez ceny. Powinienem o tym wspomniec, przepraszam :blush:Napisalem bo teraz zmienili parametry blankow, a to moim zdaniem jest bardzo istotne bo oznacza ze - teoretycznie - np. wedka PC66MF2 wyprodukowana na aktualnych blankow bedzie roznila sie od tego samego modelu z lat ubieglych!

pozdrawiam


ps. czesciowo odpowiedz jest na stronie st.croix w opisie nowej serii Premierów:

with ultra-hard SiC tip tops making these a fine choice for the most rabid musky hunters as well as the most disturbingly obsessed bass heads. Okay, we completely redesigned them this year making them lighter, faster and stronger.

#5 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 17 styczeń 2006 - 06:14

ja mam dwa premiery z tego roku i sa to wedki radujace kazdego lowce szczupakow, szybkie i mocne
a z tym paleniem, to sie nie przejmuj, dobrze jest czasami byc na haju :mellow:

#6 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 17 styczeń 2006 - 07:52

friko tylko pamietaj zeby sie nie zaciagac :mellow:

#7 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18618 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 17 styczeń 2006 - 13:47

palić zioło jest wesoło he he he

jak to było na rozmowach kontrolowanych? Ja pale... bo właśnie rzucam :o