Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Odzyskanie konta Oleix!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 OFFLINE   oland

oland

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 400 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Andrzej
  • Nazwisko:Olejnik

Napisano 13 styczeń 2014 - 22:27

Witam Serdecznie nazywam się MICHAŁ OLEJNIK i chciał bym podziękować za zajebiste zaangażowanie ekipy zarządzającej forum Jerkbait.pl w pomocy odzyskania mojego dotychczasowego konta Oleix.
Panowie są tak super że od 8 stycznia są tak zaangarzowani że do tej pory tylko pisza jakies głupie powody a pisanie z nimi to jak rzucanie grochem o ścianę!!
Moje dotychczasowe konto zostało złośliwie przejęte w celu? niewiem choc sie domyslam!!! a od 8 stycznia konto było kilka razy aktywne
ostatni raz 11 stycznia o 11:38 !!
Panowie wymyslaja coraz to głupsze powody w wymyslaniu potwierdzenia mojej autentycznośći a było tyle propozycji z mojej strony! potwierdzenie przez fb.com , telefon do któregoś z administratorów ale nie ... nawet jeden z tych Panów zaproponował wpłate na konto... w celu potwierdzenia autentyczności... hahaha "darowizna"...
Pisałem formularz kontaktowy kilka dni temu i dalej w DUPIE!!! Panowie jak mozecie tak traktować użytkowników...

Może dzisiejsze pomysły:

- wysłać ksero dowodu

- potwierdzenie przez innego użytkownika forum że konto oland jest kontem mojego ojca który jest osobą wiarygodną
- potwierdzenie przez fb już proponowałem
- nasza klasa :)
- potwierdzenie od dzielnicowego
- i od mamy
nie wiem co jeszcze
-może pesel i nip zostaje tylko

Mam jeszcze jeden pomysł ale to juz może jak nawiąze kontakt z rzetelną i odpowiedzialną w tej sprawie osobą osobą !!

Pozdrawiam Michał Olejnik!!!
Załączony plik  DSCF0541.jpg   157,83 KB   33 Ilość pobrań

#2 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 14 styczeń 2014 - 15:26

Oland,
Przede wszystkim dbamy o bezpieczeństwo. Nie resetujemy haseł oraz nie zmieniamy danych w koncie tylko dlatego, że ktoś do nas napisze byśmy to zrobili. Mamy problem z indetyfikacją Ciebie jako Oleix - piszesz z innego konta email. Mam rozumieć, że mamy uwierzyć Tobie na słowo honoru :)? No coż nie mam podstaw by uznać, że jesteś tym za kogo się podajesz. Jeśli nie posiadasz dostępu do zarówno swojego konta email jak i nie pamiętasz haseł do portalu, piszesz o tym, że przejęto Tobie konto (?)... przykro mi ale nie przewidujemy akcji przywracania konta w takich sytuacjach.

Pozdrawiam
Remek