Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Proszę wolniej, nie tak szybko...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   xyzzvpc

xyzzvpc

    Zaawansowany

  • Oczekujący na akcept
  • PipPipPip
  • 1558 postów
  • Imię:Paweł

Napisano 14 styczeń 2014 - 19:12

Witam!

 

Mała prośba z mojej strony do moderatorów, nie usuwajcie tak szybko tematów z giełdy twórców. Chodzi mi o tematy gdzie sprzedaż jest już zakończona i jest jeszcze w trakcie finalizacji tj. wszystkie produkty zostały sprzedane ale czekam jeszcze na przelewy, robię paczki itp. Dla mnie temat jest do zamknięcia gdy przelewy dojdą i powysyłam wszystkie paczki, ludzie dostaną to co zamawiali i wszystko się zgadza. Jeżeli się pomylę nie mam możliwości zweryfikować nawet co wysłałem nie tak, a może to ktoś kit mi wciska i chce mnie naciągnąć ? Nie mam jak sprawdzić bo temat został usunięty. Mój zniknął tak szybko że nie zdążyłem nawet spisać sobie kto co zamówił i teraz jestem trochę w kropce. Napisałem do moderatora który wykonał ta akcje z prośbą o przesłanie kopi postów użytkowników którzy kupili ode mnie woblery.

 

W momencie gdy temat jest już do zamknięcia(przelewy doszły, paczki wysłane, kupujący otrzymali przesyłkę i wszystko się zgadza) zawsze wysyłam prośbę o usuniecie i zmieniam temat na "NIE AKTUALNE DO USUNIĘCIA" proszę następnym razem poczekajcie.

 

Pozdrawiam Paweł

 

 



#2 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 15 styczeń 2014 - 08:32

Gajosik - tak jak Ci pisałem na prv. 

 

Jeśli moderator - w tym przypadku ja - widzi ogloszenie jako oznaczone ze sprzedane to oczywistycm jest ze ogloszenie jest do kasacji. Nikt nie ebdzie sie zastanawiał ani wysylal do wlasciciela wątku CZY MOZE USUNAC i CZY NA PEWNO WSZYSTKO ZOSTALO ZAKONCZONE. NAuczka na przyszłość. Robić kopie, albo oznaczać ogloszenia dopiero wtedy gdy sprzedaz i oepracje z nią związane są już zakończone... Niestety mimo odpowiedniego zapisu w REGULAMINIE nieliczni oznaczają swoje ogloszenia jako NIEAKTUALNE/ SPRZEDANE... Ale widać pewien postep :)


  • mario, biosteron i Piotrek Milupa lubią to

#3 OFFLINE   Manniek66

Manniek66

    Manniek66

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2343 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Bartosz

Napisano 17 styczeń 2014 - 10:11

Koledzy, jest możliwość odzyskania usuniętego wątku ? Do kosza poleciał mi cały wątek o pokrowcach gdzie miałem ponad 3 strony opini klientów...Wiem jaki jest regulamim i że po miesiącu wątku są usuwane ...ale strata dla mnie dość duża :(



#4 ONLINE   Wojtek B.

Wojtek B.

    Wiślak

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1833 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Wojtek

Napisano 17 styczeń 2014 - 18:52

Koledzy, jest możliwość odzyskania usuniętego wątku ? Do kosza poleciał mi cały wątek o pokrowcach gdzie miałem ponad 3 strony opini klientów...Wiem jaki jest regulamim i że po miesiącu wątku są usuwane ...ale strata dla mnie dość duża :(

 

 

Bartek! W powiadomieniach (ikonka dzwoneczka) powinieneś odnaleźć wiadomość "Twój wątek/post został usunięty". Jak wejdziesz w to powiadomienie, powinna ukazać Ci się cała treść wątku.

 

Tak samo @gajosik :)

 

 

W.



#5 OFFLINE   Manniek66

Manniek66

    Manniek66

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2343 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Bartosz

Napisano 17 styczeń 2014 - 20:24

Nie ma nic takiego .