Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Dział :"Ogólne"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Jack__Daniels

Jack__Daniels

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2210 postów
  • LokalizacjaJelenia Góra/Horten

Napisano 23 styczeń 2014 - 09:51

Cześć.

Od kilku dni zastanawiam się nad sensownością istnienia działu OGÓLNE. Na pierwszej stronie tego działu są chyba ze dwa, może trzy tematy, a reszta jest ze strzałkami, ze są poprzenoszone. Zawsze zaczynam czytać forum od tego właśnie działu, a tam nie mam już nic do czytania.

Tak się zastanawiam czy:

a ) ten dział jest potrzebny?

b ) yyyyyyy..... :)

 

Jeżeli już przenosimy do innych działów to...

Czy da się przy przenoszeniu oznaczenie tematu gdzie został przeniesiony? - może jak się najedzie myszką na tę strzałkę to powinno się wyświetlać gdzie jest temat. Jak dla mnie jest to o tyle istotne, że korzystam z funkcji forum jaką jest "idź do pierwszego nieprzeczytanego posta" - jak jest strzałka to się tak nie da.


Użytkownik Jack__Daniels edytował ten post 23 styczeń 2014 - 09:51


#2 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18620 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 23 styczeń 2014 - 10:21

Dział jest jak najbardziej sensowny, problemem jest tylko to że ludzie po staremu "ładują" do niego wszystko co im tylko przyjdzie do głowy - bo tak najprościej a przecież najwyżej moderator przeniesie ;)

 

Chyba trzeba będzie skończyć z ułatwianiem życia użytkownikom i przenosić tematy bez "strzałek" - dział zyska na przejrzystości, a jak ktoś będzie musiał użyć wyszukiwarki żeby odnaleźć swój wątek, to może zapamięta to doświadczenie i na drugi raz umieści swój wątek od razu we właściwym dziale a nie po najmniejszej linii oporu.

 

Oznaczenie gdzie temat został przeniesiony w opcji "ze strzałką" nie jest potrzebne - jak klikniesz na wątek przeniesie Cie automatycznie.


  • woblery z Bielska lubi to

#3 OFFLINE   Jack__Daniels

Jack__Daniels

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2210 postów
  • LokalizacjaJelenia Góra/Horten

Napisano 23 styczeń 2014 - 15:29

Ok, jak kliknę na wątek to mam go od początku, a jak klikam na kółeczko to przenosi mnie do ostatniego przeczytanego posta. Bardzo mi się podoba takie rozwiązanie, zwłaszcza w przypadku kiedy pojawia się 10 stron wątku.

Dzięki za odpowiedź.