Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Poszukuję ,,nauczycieli" Białystok


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Łukasz 050

Łukasz 050

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 193 postów
  • LokalizacjaBiałystok
  • Imię:Vobi

Napisano 28 luty 2014 - 21:54

witam poszukuję nauczycieli którzy w białymstoku udzielą mi kilku lecki związanych z robieniem wobków od kilku tygodni pracuje i się ucze samemu i z jerkbaitem.pl ale chciałbym jeszcze zeby ktos udzielił mi kilku lekcji Z GÓRY DZIĘKUJĘ


  • Przemek i Wojtek B. lubią to

#2 OFFLINE   Ubik

Ubik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 974 postów
  • LokalizacjaCzęstochowa
  • Imię:Rafał

Napisano 28 luty 2014 - 23:42

Najlepszą drogą, Łukaszu, jest samokształcenie. Na wiele pytań znajdziesz (i zapewne już znalazłeś) odpowiedzi na tym forum. O ile kojarzę kilku specjalistów odpowiadało już na Twoje pytania. Jeśli masz do czegość dojść, to zrobisz to jedynie własną pracą i chyba w żaden inny sposób. Podstawy tutaj znajdziesz, ale szczegóły musisz sam dopracować. Zakładanie wciąż nowych tematów niewiele zmieni.



#3 OFFLINE   Parf

Parf

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1013 postów
  • LokalizacjaBielsk Podlaski
  • Imię:Paweł

Napisano 02 marzec 2014 - 07:21

Dokładnie tak jak mówi przedmówca. Dzięki za uznanie (bo tak rozumiem prośbę o pomoc), ale zrobiłbym Ci krzywdę pomagając. A info w necie jest aż za dużo, co też nie ułatwia życia. Po prostu rób po swojemu. Setki pytań na które już setki razy odpowiedziano nie mają sensu. Bież kosę i strugaj.



#4 OFFLINE   joker

joker

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5133 postów
  • LokalizacjaWzgórze Tumskie nad Wisłą
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Ciarka

Napisano 02 marzec 2014 - 21:22

Wstawiłeś już pierwsze woblery i z tego co widzę początek już masz za sobą. Teraz tylko musisz to powtórzyć przynajmniej kilkadziesiąt razy i będzie dobrze.

 

Skup się na jednym woblerze pod konkretną rybę i wodę, a szybciej pójdziesz do przodu. Nie łap wszystkich srok za ogon. Takie rzeczy możesz dopiero zrobić gdy masz opanowany warsztat na tip-top, tak jak ogarnia to Tomy.



#5 OFFLINE   Tomek1988

Tomek1988

    Zaawansowany

  • TWÓRCY+
  • PipPipPip
  • 1456 postów
  • LokalizacjaBasonia
  • Imię:Tomek
  • Nazwisko:Janeczek

Napisano 02 marzec 2014 - 23:22

Tłumaczyłem już młodemu nie raz, że pewnego etapu nie da się przeskoczyć, chłopak chce abym okleił mu kilka korpusów folią alu, zrobię to ale nie wiem czy tym samym mu bardziej nie zaszkodzę niż pomogę :wacko:  Co to da jeśli wyślę chłopakowi gotowe oklejone korpusy? Chcę pomóc ale nie wiem na ile ta moja pomoc zaprocentuje. Pisałem Ci już Łukaszu abyś wystrugał kilkadziesiąt woblerów i wtedy próbował różnych sposobów, malowania itp. od razu nie musisz brać się za oklejanie, Ty od razu chcesz robic takie wobki jak jedni z najlepszych tu na forum? Nie da się, cierpliwości i jeszcze raz cierpliwości.



#6 OFFLINE   Pasta

Pasta

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 972 postów
  • LokalizacjaGliwice
  • Imię:Mariusz
  • Nazwisko:P

Napisano 03 marzec 2014 - 09:09

Lektura forum, struganie, forum, obolałe palce, forum, złe malowanie, forum, struganie, forum, mniej obolałe palce, forum, lepsze malowanie, forum, struganie, forum, dobre malowanie, forum itd... aż dojdziesz do zadowalającego efektu, wydawałoby się że samemu bo nikt nad Tobą nie stoi, ale forum to dziesiątki ludzi którzy służą dobrą radą i dają lekcje poprzez zostawianie postów do których zawsze można wrócić w razie wątpliwości. Forum i próby, to powinno wystarczyć, nie można sie zniechęcać niepowodzeniami :) Powodzenia i wytrwałości życzę :)


  • Adam L. lubi to