Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Pomoc z Go Pro


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Krisu23

Krisu23

    Zniewalam okazy

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2620 postów
  • LokalizacjaPensjonat pod pstrągiem

Napisano 11 marzec 2014 - 07:53

Mam problem z połaczeniem między tabletem a GP3 black. Tablet to samsung galaxy tab3. Ściągnąłem na niego aplikację GoPro app. Aplikacja działa. Wersja 2.3.28. Ściągnąłem update na kamerkę. Zainstalowałem. W ustawieniach Wi Fi kamerki przestawiłem na GoPro app i... na tablecie w aplikacji go Pro wyświetla się komunikat, że nie znaleziono kamery.

Co robię źle? Może ktoś coś podpowie bo mnie już szlag trafia.



#2 OFFLINE   czocho

czocho

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1371 postów
  • LokalizacjaBielsk Podlaski
  • Imię:Kamil

Napisano 11 marzec 2014 - 09:55

Musisz nazwać swoją kamerkę i ustalić hasło w sieci wifi...potem wchodzisz na tablecie w wyszukiwanie wifi i łączysz sie ze swoja kamerka...potem dopiero wchodzisz w gopro app i juz mozesz śmigac ;) ...aplikacja jest o tyle   zajebista ze z pozycjismatfona lub tabletu mozna ustawic każdą najbardziej zkitraną opcję np. kiedy kamerka jest na dziobie łodzi a tobie nie chce sie ruszyć d... z za rumpla :D​  i wszystko jest bardziej czytelne...najważniejsze to podgląd live view i galeria z mozliwościa obejrzenia nagranych plików....ja mam tylko taki problem, ze na galaxy s3 ekran nie obraca się do poziomu i jest wtedy dosć mały...ale widziałem na YT ze da się wyświetlać w poziomie i to właśnie chyba na tablecie było ;) pozdro



#3 OFFLINE   Wookash

Wookash

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 183 postów
  • LokalizacjaKielce
  • Imię:Łukasz

Napisano 11 marzec 2014 - 12:02

Polecam forum www.kamerypov.pl dużo napisane na temat GoPro o problemach i ich rozwiązaniu.

 

Pozdrawiam



#4 OFFLINE   Krisu23

Krisu23

    Zniewalam okazy

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2620 postów
  • LokalizacjaPensjonat pod pstrągiem

Napisano 11 marzec 2014 - 13:04

Dzięki czocho. Już miałem uderzać z kolejnym pytaniem ale się pokapowałem o co biega. Trzeba było hasło wpisać a ze mnie taki mózg że przy jego ustalaniu dałem duże litery o czym oczywiście później zapomniałem:) Wszystko hula tylko jeszcze muszę rozkminić jak ustawić większy ekran podglądu, jak ktoś wie to mile widziana podpowiedź. A aplikacja zejebista, tysiąc razy lepsza niż ten nędzny pilocik co nie trzyma nigdy baterii.



#5 OFFLINE   czocho

czocho

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1371 postów
  • LokalizacjaBielsk Podlaski
  • Imię:Kamil

Napisano 11 marzec 2014 - 14:07

No problem ;) Z tym pilotem to faktycznie jest lipa...mój na szczęcie był w komplecie, bo opcjonalnie kosztuje chyba z 400-500 zł , a na mrozie to nawet z 5 min działa :D i ja również czekam na jakieś info jak odwrócic ekran podglądu do poziomu??? a moze po prostu nie wszędzie sie da...i zależy to od softu w smarfonie badż tablecie ;)



#6 OFFLINE   soja

soja

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 120 postów
  • LokalizacjaLwówek Śląski

Napisano 11 marzec 2014 - 20:25

No to mnie zdziwiliście z tym pilotem. Mam GoPro 3+BE z pilotem od ok miesiąca. Pilota używałem co prawda może dwa, trzy razy po ok 30 minut ale jeszcze go powtórnie nie ładowałem - cały czas trzyma "bakterię" od nowości.

pozdro



#7 OFFLINE   czocho

czocho

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1371 postów
  • LokalizacjaBielsk Podlaski
  • Imię:Kamil

Napisano 11 marzec 2014 - 21:23

30 minut to mój pojedzie.... ale chyba na trzech ładowaniach ;) już od nowości trzymał bardzo krótko i byc może trafiła mi się jakaś słaba seria :( albo dopiero poprawili przy okazji 3+...ja mam 3 BE z pierwszego rzutu na Polske ;) ...a jak u ciebie Soja z baterią w tej 3+...bo u mnie to również porażka :angry:



#8 OFFLINE   soja

soja

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 120 postów
  • LokalizacjaLwówek Śląski

Napisano 11 marzec 2014 - 22:15

W kamerze bateria jest do przeżycia ale jak się nie używa wi-fi. Po włączeniu wi-fi żywotność znacznie spada. Na jednej baterii nie ma szans na całodzienną wyprawę przy włączonej kamerze, włączonym wi-fi i nagrywaniu nawet co jakiś czas - nie ciągłym.

Natomiast jak czytam powyższe wpisy na temat żywotności baterii w pilocie to albo rzeczywiście poprawili coś przy 3+ (nie chce mi się wierzyć) albo naprawdę trafiłem na wyjątkowy żywotny egzemplarz.

pozdro



#9 OFFLINE   Krisu23

Krisu23

    Zniewalam okazy

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2620 postów
  • LokalizacjaPensjonat pod pstrągiem

Napisano 14 marzec 2014 - 07:20

Musieli poprawić bo u mnie jest to samo co u czocho. Pilot zaraz po naładowaniu jest ok. Ale poziom baterii spada samoistnie kiedy jest wyłączony np. po tygodniu bez używania mam już tylko 1 kreskę baterii. Ja problem baterii w kamerze rozwiązałem kupując drugą  na zapas.