Skocz do zawarto艣ci

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj si臋 lub Zarejestruj by otrzyma膰 pe艂en dost臋p do naszego forum.

Zdj臋cie

Podr贸by czy orygina艂y !?


  • Zaloguj si臋, aby doda膰 odpowied藕
20 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   TAJMIEN

TAJMIEN

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 496 post贸w
  • LokalizacjaWroc艂aw

Napisano 24 sierpie艅 2008 - 18:03

Mnie wydaje si臋 偶e podr贸bki, dlatego nie kupi艂em a juz si臋 napali艂em na DT 16 po dwie dyszki
Czego te chinole nie podrobi膮 ??

http://www.allegro.pl/item424344691_rapala_dt_16_husky_jerk_ i_inne_wyprzedaz.html

#2 OFFLINE   @slider@

@slider@

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2730 post贸w

Napisano 24 sierpie艅 2008 - 18:38

Podr贸bki na 100% wystarczy je por贸wna膰 z woblerami umieszczonymi na stronie producenta.

Pozdrawiam
Slider

#3 OFFLINE   magnum666

magnum666

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 116 post贸w

Napisano 24 sierpie艅 2008 - 19:17

Na 200% jestem pewien, 偶e pokazane przez Ciebie DT to podr贸bki.
Mam kilka takich DT16, skusi艂em si臋 nisk膮 cen膮.
Na dodatek nie s膮 one wykonane z balsy tak jak orygina艂, maj膮 lipne stery, a kotwiece po pierwszych kontakcie z wod膮 rdzewiej膮.
NIE POLECAM !!! Strata kasy.

#4 ONLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9516 post贸w
  • LokalizacjaDolny 艢l膮sk
  • Imi臋:Waldek

Napisano 24 sierpie艅 2008 - 20:08

Co ciekawe, takie orygina艂y znajdziesz tak偶e, w pomniejszych sklepikach, gdzie (by膰 mo偶e) docieraj膮 w spos贸b mniej oficjalny ni偶 drog膮 hurt<->detal.
W mojej mie艣cinie, kilka takich rapalek znalaz艂em, pod szyb膮, sklepowego kontuaru, jednego z dwu sklep贸w w臋dkarskich.
Nie pyta艂em jak膮 drog膮 tam trafi艂y mimo, 偶e w艂a艣ciciel sklepu, to kolega. On jest 艣wi臋cie przekonany, 偶e zrobi艂 dobry interes kupuj膮c tanio te woblerki.
Cena sklepowa r贸wnie niska.

#5 ONLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14833 post贸w
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imi臋:Daniel

Napisano 25 sierpie艅 2008 - 15:50

Podrobki.

Od razu nalezy zglaszac- nawet nie trzeba sie logowac na allegro. Tylko od razu wysylac informacje do administratora i tepic.

Guzu

#6 OFFLINE   @slider@

@slider@

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2730 post贸w

Napisano 25 sierpie艅 2008 - 20:05

Kolejne super podr贸bki :wacko:

http://www.allegro.p...hp?uid=10539333

Pozdrawiam
Slider

#7 ONLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9516 post贸w
  • LokalizacjaDolny 艢l膮sk
  • Imi臋:Waldek

Napisano 25 sierpie艅 2008 - 20:34

Z definicji, w 艣lad za: http://sjp.pwn.pl/li... podr贸bka, to rzecz podrobiona, na艣laduj膮ca inn膮 rzecz
Tutaj @slider@, mamy do czynienia z jawnym oszustwem, to znaczy przepakowaniem innych wobler贸w, w opakowania po, zapewne oryginalnych Rapalach :angry:

#8 OFFLINE   Mekamil

Mekamil

    Zaawansowany

  • Tw贸rcy
  • PipPipPip
  • 2967 post贸w
  • LokalizacjaZgierz
  • Imi臋:Kamil

Napisano 25 sierpie艅 2008 - 20:42

Wiedzcie, 偶e w takich sytuacjach allegro ma w nosie to, 偶e sprzedawca wystawia podr贸bki, bo jak kiedy艣 ju偶 si臋 od obs艂ugi serwisu dowiedzia艂em:
Uprzejmie informuj臋, 偶e w podobnych wypadkach ewentualne dzia艂ania mo偶emy podj膮膰 jedynie po wiarygodnym zg艂oszeniu od producenta/przedstawiciela producenta towaru.
oraz
Zaznaczam, 偶e zgodnie z naszym Regulaminem (pkt. 19.3.) Sprzedaj膮cy jest odpowiedzialny za to, aby ani sprzeda偶 towar贸w lub us艂ug, ani stworzone przez niego opisy przedmiot贸w, ani te偶 inne czynno艣ci b膮d藕 informacje, zwi膮zane z aukcj膮 nie narusza艂y obowi膮zuj膮cego prawa.

#9 OFFLINE   magnum666

magnum666

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 116 post贸w

Napisano 25 sierpie艅 2008 - 20:52

Wiedzcie, 偶e w takich sytuacjach allegro ma w nosie to, 偶e sprzedawca wystawia podr贸bki, bo jak kiedy艣 ju偶 si臋 od obs艂ugi serwisu dowiedzia艂em:
Uprzejmie informuj臋, 偶e w podobnych wypadkach ewentualne dzia艂ania mo偶emy podj膮膰 jedynie po wiarygodnym zg艂oszeniu od producenta/przedstawiciela producenta towaru.
oraz
Zaznaczam, 偶e zgodnie z naszym Regulaminem (pkt. 19.3.) Sprzedaj膮cy jest odpowiedzialny za to, aby ani sprzeda偶 towar贸w lub us艂ug, ani stworzone przez niego opisy przedmiot贸w, ani te偶 inne czynno艣ci b膮d藕 informacje, zwi膮zane z aukcj膮 nie narusza艂y obowi膮zuj膮cego prawa.


A propos.
Swego czasu nami臋tnie kupowa艂em wobki Rapali z allegro.
殴r贸d艂o sprawdzone, towar oryginalny po przyst臋pnych cenach.
Sprzedaj膮cy przyzna艂 si臋, 偶e zg艂osi艂 si臋 do niego NORMARK z pretensjami, 偶e sprzedaje produkty Rapali po zani偶onych cenach.
Sprzedawca allegro w opisie zaznaczy艂, 偶e s膮 one u偶ywane i po problemie. Jak ju偶 wspomnia艂em towar by艂 oryginalny, 艣ci膮gni臋ty z USA, dlatego allegrowiczowi op艂aca艂o si臋 sprzedawa膰 po ni偶szych cenach.
A czy Alle... monitowa艂o w tej sprawie? Nie wiem :D

#10 OFFLINE   lesiewicz

lesiewicz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1765 post贸w
  • LokalizacjaKalisz
  • Imi臋:Dariusz
  • Nazwisko:Lesiewicz

Napisano 26 sierpie艅 2008 - 13:40

W pewnym mie艣cie na dwie litery :unsure: odbywa si臋 w czwartki gie艂da zoologiczno-w臋dkarska gdie mo偶na kupi膰 takie rapale po ok. 5 z艂 od szt.jak leci i to niezale偶nie od wielko艣ci.

#11 OFFLINE   Wojtek_Wroc

Wojtek_Wroc

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 153 post贸w
  • LokalizacjaWroc艂aw
  • Imi臋:Wojtek

Napisano 26 sierpie艅 2008 - 18:33

a dziwi艂em sie czemu te Rapale takie tanie.. :mellow: jak ktos szuka rapali to niech da znac bo zam贸wilem tego troche z USA i mi le偶y w domu.. g艂ownie x-rap,original,husky jerk ...

#12 OFFLINE   Marszal

Marszal

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 548 post贸w
  • LokalizacjaKarkonosze
  • Imi臋:Mariusz
  • Nazwisko:Szalej

Napisano 27 sierpie艅 2008 - 10:08

W Jeleniej G贸rze te偶 pojawi艂y si臋 Rapale z tablicy. Ta艅sze ni偶 te prawdziwe, chocia偶 sklep sprzedaj膮cy je i tak s艂ono sobie doliczy艂 sw贸j udzia艂 (cena oko艂o 18 PLN). Sam da艂em skusi膰 si臋 na trzy sztuki pr贸buj膮ce na艣ladowa膰 Husky Jerk-a. Po informacji na Jerkbajt i dok艂adnym obejrzeniu rzuca si臋 w oczy kiepski ster. Nie mam jeszcze danych na temat kotwic, poniewa偶 do wody wrzuc臋 je na jesiennych sandaczach, na odrza艅skiej opasce. Ciekawy jestem, jak b臋d膮 chodzi艂y.

#13 OFFLINE   TAJMIEN

TAJMIEN

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 496 post贸w
  • LokalizacjaWroc艂aw

Napisano 25 wrzesie艅 2008 - 08:52

http://www.allegro.pl/item446056787_super_woblery_10_cm_12_g _na_drapiezniki_od_ss.html

#14 ONLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14833 post贸w
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imi臋:Daniel

Napisano 25 wrzesie艅 2008 - 08:58

Ale zenada :wacko:



Guzu

#15 OFFLINE   Wojtek_Wroc

Wojtek_Wroc

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 153 post贸w
  • LokalizacjaWroc艂aw
  • Imi臋:Wojtek

Napisano 25 wrzesie艅 2008 - 13:17

:D hehe pewnie wiecej takich wynalazk贸w by sie znalazlo z Rapali :D ale ludzie wola kupowac podroby.. jakby ktos chcial to mam jeszcze x-rapy i dt-10 :D a niedlugo bede sprzedawal meppsy bo mam za duzo ok 100sztuk :D pzdr..

#16 OFFLINE   Pawe艂 nizinny

Pawe艂 nizinny

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 612 post贸w
  • LokalizacjaOstro艂臋ka
  • Imi臋:Pawe艂
  • Nazwisko:Stypi艅ski

Napisano 26 wrzesie艅 2008 - 10:11

Takie rapalki mo偶na kupi膰 u mnie co niedziela na rynku jak kacapy przyje偶dzaj膮. Ceny od 7 do 10z艂. Wykonanie, materia艂 i praca tragincze, kupi艂em dla sprawdzenia. Widze ze na allegro mo偶na tak偶e fakture na to dosta膰...
pozdrawiam
Pawe艂 nizinny

#17 OFFLINE   Salmo_Salar

Salmo_Salar

    FlyFisher

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1227 post贸w
  • LokalizacjaBp

Napisano 26 wrzesie艅 2008 - 10:19

To jeszcze nic. Raz by艂a aukcja gdzie w tytule widnia艂 napis Husky Jerk a na zdj臋ciu obok pude艂ka, rzeczywi艣cie po wobk贸w Husky, le偶a艂 popper :mellow:

Pozdr.

Salmo

#18 OFFLINE   magnum666

magnum666

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 116 post贸w

Napisano 26 wrzesie艅 2008 - 10:46

Tragiczne, ale prawdziwe.
Dla mnie strata pieni臋dzy i czasu 偶eby 艂adowa膰 si臋 w takie podr贸bki

#19 ONLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9516 post贸w
  • LokalizacjaDolny 艢l膮sk
  • Imi臋:Waldek

Napisano 26 wrzesie艅 2008 - 11:04

To jeszcze nic. Raz by艂a aukcja gdzie w tytule widnia艂 napis Husky Jerk a na zdj臋ciu obok pude艂ka, rzeczywi艣cie po wobk贸w Husky, le偶a艂 popper :mellow:

Pozdr.

Salmo

No Salmo_.. przeginasz. Ja tam nie le偶a艂em :lol:


#20 OFFLINE   TAJMIEN

TAJMIEN

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 496 post贸w
  • LokalizacjaWroc艂aw

Napisano 30 wrzesie艅 2008 - 12:55

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=1311537& ;gr_id=3919

Zapraszam wszystkich na zakupy wobler贸w Rapala no i prosze si臋 pospieszyc bo plecionka Power pro po 3 dyszki ju偶 si臋 ko艅czy. No i 偶eby by艂o ciekawie to opr贸cz poppera mozna kupic jeszcze konika polnego hehe.




U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten temat: 2

0 u偶ytkownik贸w, 2 go艣ci, 0 anonimowych