Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

jaki młynek do lekkiej sandaczówki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
65 odpowiedzi w tym temacie

#61 OFFLINE   Predatorhunter

Predatorhunter

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2076 postów
  • LokalizacjaHanau
  • Imię:Kamil

Napisano 04 maj 2014 - 06:59

Tomku ale ja nigdy nie twierdzilem ze lowisz nieodpowiednim sprzetem no moze po za armatami x zogi ale ten temat juz wyjasniony. Mala Ryoga ma potezna moc i zdaje sobie z tego sprawe ale jak juz sam zauwazyles niskim profilem prowadzi sie wygodniej top watery itp. Po za steezem do lekkiego opadu nada sie tez Alphas F czy R lub Ai ito. Nawet px podola takim wabika. Mnie tylko irytuje ze co watek z zapytaniem o mlynek na jazie, sandaly czy szczupaki i sumy zawsze polecana jest Ryoga i to przez ludzi ktorzy sami ja dopiero nabyli za sprawa informacj gdzies tam podlapanych na forum. Powtorze Ryoga to zacna konstrukcja godna uwagi ale mala widze 20-80gr duza 40- 120gr i inaczej bym ich nawet nie probowal uzywac bo multikow na rynku jest masa. Ty jestes ciekawski gosc i lubisz testowac rozne zabawki w tym takze szpulki. Napisales kilka zdan ze ty dawales rade lowic jazie i klenie i teraz czytasz na jerku kup ryoge szpulke i lozyska i masz UL i mlynek do jerkowki. Ludzie zle zinterpretowali twoje doswiadczenia i teraz jest jak jest. O nic innego mi nie chodzilo ;-)

Zdr

#62 OFFLINE   Dąbek 111

Dąbek 111

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2657 postów

Napisano 04 maj 2014 - 07:27

Tomasz ,a ja z czystym sumieniem mogę polecić zakupionego od Ciebie Zilliona PE 7.9.Ogarnia cały mój arsenał sandaczowy od 7g+ gumak do 25g+gumak .Cięzej nie łowię.Na boleniach też sprawdza się znakomicie :)



#63 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 postów

Napisano 04 maj 2014 - 07:54

Tomasz ,a ja z czystym sumieniem mogę polecić zakupionego od Ciebie Zilliona PE 7.9.Ogarnia cały mój arsenał sandaczowy od 7g+ gumak do 25g+gumak .Cięzej nie łowię.Na boleniach też sprawdza się znakomicie :)

Ja wiem że to super multi ale ja mam korbę na punkcie pracy.To samo mam z korkiem i nie daje rady łowić nonstop mi się wydaje brudny i tłusty.To samo maści.Jak bym się posmarował to bym oszalał.Nie ma lekko z takimi korbami. :D . 



#64 OFFLINE   ManieQ

ManieQ

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1336 postów
  • LokalizacjaBłonie/k Wawy i oklice
  • Imię:Mariusz
  • Nazwisko:Wróbel

Napisano 04 maj 2014 - 12:08

. Mnie tylko irytuje ze co watek z zapytaniem o mlynek na jazie, sandaly czy szczupaki i sumy zawsze polecana jest Ryoga i to przez ludzi ktorzy sami ja dopiero nabyli za sprawa informacj gdzies tam podlapanych na forum.

 

Nie twierdzę,że jestem mistrzem castnigu i znawcą multiplikatorów, ale przez ponad rok posiadania małej ryogi i w sumie non stop jej używam, to można poznać multiplikator i stwierdzić do czego się nadaję. Ja swojej z powodzeniem używam od 5gr.główki z 5-6 cm gumisiem, więc chyba się nadaje do sandacza na lekko.

Fakt, kupiłem ją pod wpływem emocji i za sprawą info z forum , ale nie żałuję, wręcz się cieszę że Rafał właśnie mi ją sprzedał.

 

Nie zarabiam kokosów, więc jak już coś kupuję to chciałbym mieć coś porządnego, na lata, bo mnie stać na przerzucanie tony multików w sezonie i wyciąganie wniosków z popełnionych błędów. 



#65 OFFLINE   Predatorhunter

Predatorhunter

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2076 postów
  • LokalizacjaHanau
  • Imię:Kamil

Napisano 04 maj 2014 - 14:08

Mariusz zle mnie zrozumiales ;-) nie byl jakis zarzut czy cos poprostu nie rozumiem jak mozna polecac jeden mlynek do wszystkiego. Rafal bez powodu ryogi nie sprzedal przeciez ;-) Tirem tez sie da po miescie jezdzic ale wez to zaparkuj. Mysle ze rozumiesz co Mam na mysli? Ty miales farta ze trafiłeś na Rafala i kupiles ta ryoge za dobre pieniadze inaczej polecac komus mlynek za takie pieniadze w który trzeba wlozyc jeszcze pare stow zeby spelnial jako tako jego oczekiwania. Dlatego uwazam ze polecania takich kombinacji ze bezsensowne. Ja milionerem tez nie jestem i lowie czym lowie ale nie skacze z topicu do topicu i polecam kazdemu Evergreena ;-)
  • ManieQ lubi to

#66 OFFLINE   Rafał.N

Rafał.N

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2095 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:N

Napisano 04 maj 2014 - 14:58

Ryoga jest super , ze szpula RCS i ceramikami spokojnie daje rade od 5g ale przy moim 2 metrowym everku jej waga mi mocno przeszkadzala , dodatkowo po co mi taka mocna maszyna na klenie ? Ciesze sie ze trafila w dobre rece , kiedys jeszcze sie spotkamy ale raczej na sredniej jerkowce :)
  • ManieQ lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych