Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Domki do wynajęcia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 06 luty 2006 - 13:12

Moja koleżanka, wędkarka, ma do nas taką oto prośbę. No to jak pomożecie?

Poszukuje dobrej bazy noclegowej nad jeziorem (Mazury). Jeden dom z 3-4 sypialniami, łazienka, kuchnia z lodówką i kuchenką lub 2 oddzielne domki: na 2 osoby oraz 4 osoby także z łazienkami i kuchnią.

Nie wykluczam domków w ośrodkach wypoczynkowych z kuchnią lub bez (ale wówczas możliwość wykupienia w pobliżu np. obiadów). Warunek konieczny - do wynajęcia 2 łódki

Pozdrawiam
Remek


#2 OFFLINE   marcinesz

marcinesz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1184 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 06 luty 2006 - 13:24

O, to ja też się podłączę!!!

Ja z kolei szukam domku:
- dla 10-12 osób (cztery małżeństwa + pięcioro dzieci w wieku 1-7 lat);
- lokalizacja - najlepiej Suwalszczyzna, domek nad czystym w miarę rybnym jeziorem (kolega nurkuje widokowo; ja chciałbym pojerkować na szczupaka - zaznaczam z góry, że zgodnie z C&R);
- domek urządzony tak, aby można zapewnić godne warunki, szczególnie dla małżonek i dzieciaków;
- przydałoby się jakieś dojście do jeziora z plażą, aby dzieci miały się gdzie bawić;
- wystarczy 1-na dwu/trzyosobowa łódka;
- okres: 5.08.-20.08.2006.
- wyżywienie niekonieczne.

Proszę o informacje na priv-a, aby nie zaśmiecać wątku.

Z góry dziękuję i pozdrawiam,
marcinesz

#3 OFFLINE   rognis_oko

rognis_oko

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3395 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 06 luty 2006 - 14:18

@Remek,
można zasugerować Wiartel i ośrodek MPT. Oprócz domków (o słabym standardzie) jest tam także mini hotel. Może to?


@Marcinesz,
myślę, że na Suwalszczyźnie warto sprawdzić gospodarstwo Falkowskich. Oni mają kilka jezior i nad jednym z nich są ciekawe miejsca do spędzania urlopu z dziećmi i w większym gronie. Jedno z jezior jest dość rybne. W zeszłym roku byli nad nim moi znajomi i całkiem nieźle połowili szczupłe i okonie. Poszperaj w internecie.

#4 OFFLINE   tomi78

tomi78

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 1188 postów
  • LokalizacjaCieszyn

Napisano 07 luty 2006 - 10:13

Marcinesz jeżeli chcesz odpocząć z rodziną u państwa Falkowskich to bardzo polecam bo jest tam wszystko co przez ciebie jest wymagane czyli domki w naprawde super standardzie z pełnym wyposarzeniem,mini plaża ,cisza i spokój .Jeżeli chodzi o aspekt wędkarski to jest kilka łudek jedna super łudka z silnikiem spalinowym.Jezioro jest naprawde piękne i wogóle było by pięknie tylko jest jedno ale ,ryby a właściwie ich brak .
Przez dwa dni złowilismy jednego niemiarowego szczupaczka nawet okonia niezłowiliśmy,pływaliśmy w zdłuż i w szerz z echosądom i co i nic prawdziwa pustynia . :angry: Embarassed
Byli tam goście ze sląska któży nas oświecili bo jeżdzą tam już kilka lat że ryb to sobie nie połowimy a oni tam jeżdzą bo im się tam podoba. Embarassed
Właściciel w trzecim dniu zawiózł nas na inne małe jeziorko gdzie z łudki która groziła w każdym momencie zatonięńciem złowiliśmy około 15 szczupaków w cztery godziny.Co prawda rybki złowilismy ale łowienie na tym dużym stawie nie było zbyt ciekawe i bezpieczne.
Polecam to miejsce na wyjazd rodzinny ale nie na ryby. :mellow:
Odbiegając od suwalszczyzny co się dzieje z Wygoninem podobno miało to być super łowisko szczupakowe a jest wielka kicha.
Od kiedy zaczołem jeżdzić po tych podobno renomowanych łowiskach to bardziej doceniam moje piękne Goczałkowice .