Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

A mialem juz nic nie budowac...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 15 październik 2008 - 12:57

Wy tez tak macie. Buduje czlowiek kolejna wedke i stwierdze, ze teraz to juz chyba ostatnia bo w zasadzie wszystko juz mam co chcialem i pomyslow oraz potrzeb na nowe brak...


wszystko by bylo ladnie i pieknie, ale... Pojawil sie kolejny projekt w mojej glowie. Kijek samochodowy. Czyli popularny tu i owdzie travel. Ciekaw jestem waszych typow jesli chodzi o wybor blanku. Wozic wiecej niz jeden patyk pod siedzeniem samochodu nie mam zamiaru, wiec wskazane jest pojscie w strone mozliwej uniwersalizacji takie patyczka. Mysle ze dlugosc w zakresie 7-8' moc 17lb przy tej dlugosc powinna w zupelnosci wystarczyc choc upierac sie przy nie nie bede. Zakres obslugiwanych przynet cos w przedziale 1/4-3/4oz. Koszt rozsadny. Mowimy na razie o samym blanku bo po ostanim projekcie (ISA904) moze mi znowu odbic i szlag trafi warian minimalistyczno ekonomiczny. Tak czy siak szukamy blank o parametrach podanych powyzej. W gre wchodza raczej rzeczki. Choc od biedny jak juz kiedys gdzies zabladze do spigota to moze i jakas zaporowka sie pod reke nawinac... Multik na 99% curado 201E7 jak juz sie kiedys pojawi w regularnej sprzedazy...

#2 OFFLINE   jerzy

jerzy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3198 postów

Napisano 15 październik 2008 - 13:05

jak to ma być kij uniwersalny ze szczególnym uwzględnieniem rzeki to celowałbym w :

TP704-3


Mialem w ręku wszystkie travele spinningiowe ATC. Bardzo lekkie, mocne i co ciekawe bardzo czułe jak na wieloskłady. Rzutowo tez są znakomite zwłascza najmocniejszy

TL704-3

wiecej info znajdziesz tutaj.. :D

http://www.rodmas.pl/ATCTS.html

pozd JW :D

#3 OFFLINE   hasior

hasior

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3529 postów
  • Lokalizacjatam gdzie ryby

Napisano 15 październik 2008 - 13:43

jak do E2017 to widziałeś Tidemastera,nie kombinuj Pan niebawem obadasz blank 20lb wiesz gdzie :D

a tego 3/4 7,6'widziałeś .
pod casta u mnie tez bedzie.
17lb shikari a 17lb Croixa Tidemastera to przepaść.
Pamiętam jak @Thymallus zapytał na zlocie trzymając ten blank
-pytanie brzmiało mniej wiecej 25lb? :mellow:

czuły szczyt i mur beton dolnik.

#4 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 15 październik 2008 - 14:07

Nooo brzmi ciekawie ale poczekam na inne propozycje zeby nie podejmowac decyzji na szybko ;)

#5 OFFLINE   hasior

hasior

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3529 postów
  • Lokalizacjatam gdzie ryby

Napisano 15 październik 2008 - 14:36

ja przez zamowieniem blanku przewertowałem wszystkie mozliwe anglojęzyczne fora na swiecie,powysyłałem emaile do Croixa,lamiglasa,loomisa,batsona.popytałęm ludzi z florydy-online oczywicha :mellow:
i nikt na ten od lat sprawdzony model nie narzeka wręcz jest grejt :D
wiadomo starszy grafit ale nie znaczy ze jest zryty <_<

no i pod kolor E7 :mellow:

#6 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 15 październik 2008 - 14:45

Jeszcze troche i nastapi reinkarnacja projektu GREEN COMBO ;)

#7 OFFLINE   Thymallus

Thymallus

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1837 postów
  • Lokalizacjainternet

Napisano 15 październik 2008 - 18:21

Rozumię Mifku, że próby techniczne nad wodą planujesz na początku maja 2009 roku gdzieś powiedzmy w ......, albo jeszcze nic nie mówmy.

pozdrawiam :D

#8 OFFLINE   hasior

hasior

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3529 postów
  • Lokalizacjatam gdzie ryby

Napisano 15 październik 2008 - 18:46

@Thymallus a kto mówił o próbach technicznych,to ma być kij pod siedzenie-samochodowe :lol:

tak naprawdę to coś mi się wydaje ze 100 procentowe Green Combo to włąsnie na maja bedzie Combem,tylko dlatego ,że japońce są tak opieszałe z wprowadzeniem LH 201E7 w wystarczajacej handlowo ilosci.

życzę sobie i Mifkowi by jednak tak nie było <_<

najwyzej przykleisz Mifciu czarny bolid ze stajni optical tuning-@Tornado

#9 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18608 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 15 październik 2008 - 18:50

@mifek,

a moze zamiast pod siedzeniem, zacznij przewozic na polce za tylnim siedzeniem samochodu - wtedy 7'0 w dwoch kwalkach miesci sie bez problemu, a jaki wybór blankow :o

#10 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 15 październik 2008 - 19:19

@mifek,

a moze zamiast pod siedzeniem, zacznij przewozic na polce za tylnim siedzeniem samochodu - wtedy 7'0 w dwoch kwalkach miesci sie bez problemu, a jaki wybór blankow :o



friko nie ma takiej opcji. na polce... myslisz ze dlugo tam polezy?? wole te kilka setek za tylna szybe do mojej dryndy wrzucic na majowy wyjazd... gdzies daleko.. a moze nawet nie tak calkiem daleko

#11 OFFLINE   Thymallus

Thymallus

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1837 postów
  • Lokalizacjainternet

Napisano 15 październik 2008 - 19:28

Friko, rzeczywiście na tylnej półce to dobry pomysł. Tam szerokość półki wynosi przeciętnie 1,22m i taki kiejek 7 stóp w 2 kawałkach ładnie tam wygląda - do czasu.... Natomiast trawelek pod siedzeniem lub w kuferku to jest dbory pomysł. Jest szansa jak pisał Mifek, że poleży tam dłużej.

pozdrawiam :D

#12 OFFLINE   hasior

hasior

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3529 postów
  • Lokalizacjatam gdzie ryby

Napisano 15 październik 2008 - 20:34

Tylna półeczka NIGDY :blush::angry:
nie zapominajmy w jakim Kraju żyjemy,niestety przekonałem sie o tym nad Nidą pare lat temu. na szczęscie znikneła tylko tuba.

do dziś jak zostawiam cos w aucie to staram się zeby było jak najmniej widoczne.

Ostrzegam tez wedkarzy z nad Drawy,kolega z Poznania został pozbawiony ostatnio 4 kół od renaulta 19 :angry: przy parkingu koło mostu tam gdzie ogniska sie robi.niedaleko TAM gdzie wpada korytnica


więc Mifciu proponuję chować wedki.

sory za OT

#13 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18608 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 15 październik 2008 - 20:42

7'0 w 2 kawalkach miesci sie raczej bez problemu i do bagaznika przeciez, jak trzeba gdzies zostawic samochod w drodze na lowisko :unsure:

#14 OFFLINE   tofik

tofik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2132 postów
  • LokalizacjaPyrlandia
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Adamek

Napisano 15 październik 2008 - 21:19

@ mifek ty częściej odwiedzaj e bay. na aukcjach 201 E7 jest regularnie , niestety cena ostateczna jest przeciętnie o 40-50$ wyższa niż 200 E7 ;) ja osobiście czekam na pierwszą ofertę kup teraz mieszczącą się w granicy 200$ :unsure:

#15 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 16 październik 2008 - 07:09

Tofas wiesz ze ja raczej mam czym lowic. Chodzi mi jedynie o zestaw ktory dyzurnie bedzie po prostu zawsze tam gdzie samochod., malo zajmujacy miejsca. Jakis multiczek. Jedno czy dwa dodatkowe pudelka i tyle. Tak zeby w razie draki albo przy napotkaniu zupelnie niechcacy na jakas wode mozna bylo sprawdzic co w niej mieszka....

#16 OFFLINE   tofik

tofik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2132 postów
  • LokalizacjaPyrlandia
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Adamek

Napisano 16 październik 2008 - 13:26

wiem że masz czym łowić, ja też mam, ale niestety człowiek jakby mógł to miałby w domu nawet 100 wędek i tak by mu jakiejś brakowało.... ja na przykład od pewnej wizyty nad Odrą choruję na coś co w skrócie nazywają ISA :unsure: ale póki co trzymam swoje zapędy sprzętowe w ryzach :huh: tak mi się bynajmniej wydaje :unsure:

#17 OFFLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9500 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Waldek

Napisano 16 październik 2008 - 13:31

wiem że masz czym łowić, ja też mam, ale niestety człowiek jakby mógł to miałby w domu nawet 100 wędek i tak by mu jakiejś brakowało.... ja na przykład od pewnej wizyty nad Odrą choruję na coś co w skrócie nazywają ISA :unsure: ale póki co trzymam swoje zapędy sprzętowe w ryzach :huh: tak mi się bynajmniej wydaje :unsure:

He, he, Łukasz a ja coraz śmielej myslę o tym Lamiglasku, co to go u Ciebie widziałem. Też miałem już nie.......Eeeech

#18 OFFLINE   tofik

tofik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2132 postów
  • LokalizacjaPyrlandia
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Adamek

Napisano 16 październik 2008 - 14:16

[quote]
wiem że masz czym łowić, ja też mam, ale niestety człowiek jakby mógł to miałby w domu nawet 100 wędek i tak by mu jakiejś brakowało.... ja na przykład od pewnej wizyty nad Odrą choruję na coś co w skrócie nazywają ISA :unsure: ale póki co trzymam swoje zapędy sprzętowe w ryzach :huh: tak mi się bynajmniej wydaje :unsure:
[/quote]
He, he, Łukasz a ja coraz śmielej myslę o tym Lamiglasku, co to go u Ciebie widziałem. Też miałem już nie.......Eeeech
[/quote]
Waldku widziałem ten błysk w twoich oczach... podejrzewam że to kwestia czasu w twoim przypadku <_<

#19 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 16 październik 2008 - 19:24

7'0 w 2 kawalkach miesci sie raczej bez problemu i do bagaznika przeciez, jak trzeba gdzies zostawic samochod w drodze na lowisko :unsure:

przestan pawel, mifek ma po prostu potrzebe nowej zabawki ... on lubi placic za nadbagaz :lol:

#20 OFFLINE   Thymallus

Thymallus

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1837 postów
  • Lokalizacjainternet

Napisano 16 październik 2008 - 19:31

A ja się niezgadzam z kol. pittem@. Kol Mifek wcale nie lubi płacić za nadbagaż. On go nosi te sobą lub po prostu na sobie i nie ma problemu. :mellow:

pozdrawiam :D