Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Wedka Zalt Solo 6' do 150 gr


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   maciek2544

maciek2544

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 31 postów
  • LokalizacjaIrlandia

Napisano 06 maj 2014 - 20:40

Witam, juz pytałem tu o kilka wedek do ciezszego jerkowania, ale temat po tym zszedl na boczny tor bo zajelem sie wedkowaniem bialej ryby. I ostatnio trafilem na propozycje kilku wedek o wiekszosci z nich znam opienie, ale pierwszy raz slysze o wedce zalt solo cast/jerk 6' wiem tylko tyle ze c.w ma do 150 gr ale nie wiem czy producent trafnie to ocenil. Jesli ktos ma lub zna ten kij byl bym bardzo wezieczny. Z góry dziekuje za pomoc.

#2 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 06 maj 2014 - 20:51

Jesli ktos ma lub zna ten kij byl bym bardzo wezieczny.


wedki zalt znam, ale czy to faktycznie powod do wdziecznosci? :)
  • MarcinZet lubi to

#3 OFFLINE   BOB

BOB

    SUM

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 10175 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 06 maj 2014 - 20:55

wedki zalt znam, ale czy to faktycznie powod do wdziecznosci? :)

Jak coś opowiesz o tej znajomości to może będzie powód do wdzięczności ;)



#4 OFFLINE   maciek2544

maciek2544

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 31 postów
  • LokalizacjaIrlandia

Napisano 06 maj 2014 - 23:53

Wezieczny byl bym Jesli ktos pomoże:) od razu mowie ze to będzie pierwszy zestaw do jerkowania I moje plany o wydaniu na wedke 800zl zeszly na dalszy plan:) rwentualnie w ofercie jest tez kij pike strike reaction omawialem juz ten temat tu, i teraz chciałem wiedzieć cos to tym zalt solo

#5 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 07 maj 2014 - 07:29

solö to ciezkie wedki, mocne, pod duze wabiki, sa slabo uzbrojone, wedlug mnie i kilka (rozne modele) peklo lub zlamalo sie zaraz nad fore



#6 OFFLINE   Meme

Meme

    booom

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3094 postów
  • LokalizacjaWarszawa - Tarchomin
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:Oświeciński

Napisano 07 maj 2014 - 11:38

A nie mozesz kupic sprawdzonego savage gear, dragona, Rozemejera ? Moze nie sa to kije najwyzszych lotow ale sa spawdzone dzialaja i sie nadaja na 1 kije. Polowisz sezon i bedziesz wiedzial czy chcesz cos bardziej miekkiego, sztywnego, pracujacego bardziej / mniej szczytowo.

W Polsce w dobrej kasie mozna ogarnac np dragon ultima cast - dobre przelotki, kije robia dobre wrazenie - BOB1 ma taki wiec moze powie cos wiecej.
Po promocjach chodza po okolo 300 zl a z wysylka do IR pewnie nie bedzie problemu :)

Użytkownik meme174 edytował ten post 07 maj 2014 - 11:40


#7 OFFLINE   BOB

BOB

    SUM

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 10175 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 07 maj 2014 - 12:50

wywołany do tablicy....teraz to mogę powiedzieć, że kijek jest fajny-waga, wyważenie, wykonanie, akcesoria. Zaskakuje możliwościami rzutowymi-90g spoko. Ale ja się spisze na "testach rybnych" to mogę powiedzieć dopiero po powrocie ze Szwecji 30-go maja. Tymczasem prubuję łowić szczupłe na zestaw "od pilotki" :D



#8 OFFLINE   maciek2544

maciek2544

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 31 postów
  • LokalizacjaIrlandia

Napisano 07 maj 2014 - 23:17

Savage gear moge dostać u siebie, z dragonem nie chce mi sie bawic w transport no chyba ze cos mi sie spodoba bardzo, a wracając do savage gear mam juz jeden kij lzejszy pod stala szpule i chwale sobie. O to chodzi ze nie chce wydac teraz fortuny na kij bo zobacze czy chce cos miekszego itp. Jak kolega wyzej napisal. Co innego do multika wydam więcej I mam nadzieje ze poslozy do nastepnego kija.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych