Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Coś się zmienia ;-)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   pablom

pablom

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2024 postów
  • LokalizacjaSulejówek

Napisano 12 listopad 2008 - 10:25

Jako że już tęsknie za kropkami i nudze się w pracy to sobie oglądam różne strony poświęcone tympięknym rybą. Znalazłem coś takiego http://www.fors.com....tocze-2009.html
Niby nic nadzwyczinego, ale proszę zwrócić uwagę na wymiary WIDEŁKOWE . Coś się zmienia - wreszcie.
Gratulacje dla PZW Zamość

#2 OFFLINE   krzysiek

krzysiek

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6194 postów
  • Imię:Krzysztof

Napisano 12 listopad 2008 - 12:31

Ojojoj... A gdyby tak Mazowsze! Przynajmniej na drapieżniki. Pomarzyć zawsze można. Ale z czasem – kto wie. Tylko żeby to jeszcze ktoś egzekwował; od początku października nie widziałem na ZZ ani jednego patrolu… A jestem na rybach przynajmniej jeden dzień w tygodniu.


#3 OFFLINE   abarth7

abarth7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 588 postów
  • LokalizacjaWołomin

Napisano 12 listopad 2008 - 12:46

Ja nie widziałem od roku.

#4 OFFLINE   krzysiek

krzysiek

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6194 postów
  • Imię:Krzysztof

Napisano 12 listopad 2008 - 12:54

W naszych realiach nie byłoby w tym nic dziwnego, ale do momentu kiedy na wodzie byli motorowodniacy, to policja pływała codziennie. Teraz jakby ich wymiotło…

#5 OFFLINE   Grzecho

Grzecho

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 457 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 12 listopad 2008 - 17:46

Niby nic nadzwyczinego, ale proszę zwrócić uwagę na wymiary WIDEŁKOWE . Coś się zmienia - wreszcie.
Gratulacje dla PZW Zamość


Jak dla mnie to już całkiem duża zmiana :D .
Widać, że gospodarz zaczyna na prawdę dbać o swoje wody w interesie zarówno swoim jak i swoich klientów, czyli wędkarzy, którzy co roku go utrzymują.
Zdecydowanie popieram takie inicjatywy. Na szczególne uznanie zasługuje wytyczenie odcinka no kill B)

Zastanawiam się czy PZW w Lublinie wystąpi kiedyś z podobną inicjatywą. Czekam na coś ambitniejszego niż wprowadzanie bezsensownych dopłat do rocznych składek za spining i trolling :angry: .

pzdr
Grzecho




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych