Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Design


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 11 luty 2006 - 21:49

Nie jestem pewny czy tytul to dobrze dobrane slowo , tu podpieram sie relacja z Targow Remka , Friko , Rognisa ...Ja to nazywam desen :D . Wiec do rzeczy , ogladajac wedki Jima Grandta bardzo mi sie spodobalo ze nieomal na kazdym wedzisku sa male rybki ktore okreslaja na co wedka jest . Widzialem juz ze moj Compre Shimano w nowej edycji ma znaczek muskie , moj stary oczywiscie nie :( . No i wracajac z wystawy wstapilem do sklepu-pracowni Corensa , tam spytalem czy to sie da zrobic . Powiedzieli ze - no problem . To ja szybko do domciu po mojego dziewiczego Avidka i z powrotem . Wybralem dwie moje ukochane rybki ; muskie i pike . Za tydzien odebralem wedeczke , rybeczki pod lakierem mowia co kocha pan tej wedki . Strasznie mnie to cieszy :mellow: , sprobuje dolaczyc zdiecia z sesji foto , oczywiscie wysylajac do Remka , wieczorem ....zycie jest piekne :D

#2 OFFLINE   Michumm

Michumm

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 303 postów
  • LokalizacjaNysa

Napisano 11 luty 2006 - 22:51

łowiłem kiedyś kijem od Jima, jednak niepasił mi totalnie, tzw klucha był oznaczony znaczkiem Sandacza.

#3 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 11 luty 2006 - 23:19

Jurku, przyjacielu nasz drogi, ale Ty masz pomysły ... fju, fju ... na avidzie rybki? Szalny ale jakie to miłe! Daj zdjęcia ... umieścimy gdze trzeba.

Pozdrawiam
Remek

#4 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 12 luty 2006 - 05:25

Najlepsze pomysly mam jak ide spac , z niektorych powstaja woblery , z niektorych metody , no i fiku -miku :mellow:
Za te dwa znaczki pod lakierem zaplacilem cos okolo 9 dukatow $, Ten Avidek jeszcze nic nie zlowil a juz go kocham , porownujac go na sucho do Compre Shimano bardziej mi lezy ...no ale zycie dopiero pokaze , znaczy stworzy legende tego Avida :mellow:
@ Michumm , wiem , wiem ...kiedys Wedkarz Polski zaprzyjaznil sie z Jimi Grandtem i troche wedek krazylo po zawodach Wedkarza Polskiego . Nie musiales brac kluchy tylko cos bardziej sprezystego :mellow: , do kluchy to trzeba miec reke :D

#5 OFFLINE   Michumm

Michumm

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 303 postów
  • LokalizacjaNysa

Napisano 12 luty 2006 - 15:06

@ Michumm , wiem , wiem ...kiedys Wedkarz Polski zaprzyjaznil sie z Jimi Grandtem i troche wedek krazylo po zawodach Wedkarza Polskiego . Nie musiales brac kluchy tylko cos bardziej sprezystego :mellow: , do kluchy to trzeba miec reke :D


Dokładnie, gościu go wygrał właśnie na tym Pucharze.


#6 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 12 luty 2006 - 17:44

Wrzucam Jurka zdjęcia.



Pozdrawiam
Remek

Załączone pliki

  • Załączony plik  4.JPG   131,37 KB   218 Ilość pobrań
  • Załączony plik  3.JPG   117,24 KB   223 Ilość pobrań
  • Załączony plik  2.JPG   79,02 KB   221 Ilość pobrań
  • Załączony plik  1.JPG   100,1 KB   229 Ilość pobrań


#7 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 12 luty 2006 - 17:52

Dziekuje Remku :mellow: , chce tylko dodac ze znaczki rybek mozna kupic luzem , trzeba tylko znac techniki pokrywania ich lakierem na wedce . Ciekawe czy jakis napis tez mozna by lakierem przykryc ?, raczej na pewno tak bo przeciez kazda wedka jest opisana .

#8 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 12 luty 2006 - 18:08

Jurku na 100% tak. Można tam wpisać co tobie tylko ślina na język przyniesie :D

Pozdrawiam
Remek


#9 OFFLINE   Thymallus

Thymallus

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1837 postów
  • Lokalizacjainternet

Napisano 12 luty 2006 - 18:14

Bardzo ładne znaczki Remku. Jako ciekawostkę mogą przypomnieć, że f. Dragon na życzenie na kijach HM62 i HM80 może umieścić osobistą dedykację, podpis właściciela lub na fryfie zamocowany znaczek wybranej ryby ze srebra. Jest to znak w formie broszy ładnie połączony na stałe w korku. Bardzo gustowne oznaczenie wędziska.
pozdrawiam

#10 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 12 luty 2006 - 18:34

Thymallusie ja wiem ze polskie rzemioslo jest na najwyzszym poziomie . to rzemioslo przechodzi w sztuke , mamy to we krwi :D
Srebrny muskie powiadasz wkomponowany w korek ...zaczynam chorowac , no i ten napis -jerry herbu zebaty szczupak - ide se zmierzyc goraczke :mellow: Embarassed

#11 OFFLINE   Thymallus

Thymallus

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1837 postów
  • Lokalizacjainternet

Napisano 12 luty 2006 - 19:47

Jerry to jeszcze nie wszystko. Takie wędzisko w wesji klasycznej lub pod casting możesz sobie zamówić z dedykacją jak sobie życzysz, ze srebrnym znaczkiem w pięknej aluminiowej tubie oksydowanej na czarno f. Dragon może wysłać Ci nawet za Wielką Wodę. Taki HM to cudo. Tylko 3 firmy na świecie robią podobne wędki. zastanów się. Niestety podobnie jak w Stanach wysoka jakość kosztuje. Ale mieszkając tam to to już wiesz.

pozdrawiam

#12 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 12 luty 2006 - 21:03

Thymallusie Przyjacielu :mellow: zabiles mi cwieka , zaczynam sie ciezlo zastanawiac :unsure:. A ile by w przyblizeniu taki eksperyment kosztowal , mam na mysli wedzisko z designem [ napis + srebrna rybka ]i tuba , bez wysylki . Wedka jednoczesciowa 7 stop , pod multik , medium. HM 62 na ten przyklad ....?

#13 OFFLINE   Thymallus

Thymallus

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1837 postów
  • Lokalizacjainternet

Napisano 12 luty 2006 - 22:00

Sprawdzę i odpowiem CI jutro.

pozdrawiam

#14 OFFLINE   rognis_oko

rognis_oko

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3395 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 13 luty 2006 - 22:24

@Jurek,

...rybeczki pod lakierem mowia co kocha pan tej wedki...

- Święte słowa. :mellow:
A to moja rybka (sandaczyk) pod lakierem.



:mellow: :mellow:

Załączone pliki

  • Załączony plik  Talon.jpg   32,65 KB   127 Ilość pobrań
  • Załączony plik  Talon1.jpg   30,13 KB   133 Ilość pobrań


#15 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 14 luty 2006 - 07:22

Tak Rognis :mellow: Takie male a cieszy , taka wedkarska poezja .
Z Thymallusem przechodze na priv. bedziemy gadac o Smoczej skurze :mellow: